Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co? Raczej do kogo dzwonili ! :)

 

Już do większości dzwonili. Do mnie jeszcze nie, a jestem bardzo ciekawy co mi "zaoferują" :mrgreen:

 

Jak mogli do większości dzwonić? Policz 2.5 mln. abonentów. Ilu by musieli mieć konsultantów by z każdym rozmawiać chociaż 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest w ogóle jakaś komedia.

Mam swój własny dekoder z którego jestem zadowolony; w nc+ już nie mogę go używać, więc każą mi brać dekoder od nich. Ok, ale jeszcze chcą bym za tą przymusową wymianę której nie chcę jeszcze im płacił 200zł ?

Co oni tam palili gdy tą ofertę rozpisywali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też nikt nie dzwonił ale nie żałuje bo z takimi cenami to szybko im ilość abonentów spadnie.Ceny muszą spaść bo inaczej mogą się bardzo przeliczyć.Bardzo sprytny chwyt z ich strony z e sportem w NC+ ,żeby mieć cały pakiet sportowy to trzeba wybulić 119zl dużo a nawet bardzo dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyzej- do mnie również nie telefonowali, mało tego jestem na umowie do końca lipca z Cyfrą na c+kompakt hd promo z MR za srednio 57 zł, i dopóki nie zakonczy sie ta umowa lub nagle nie zabiorą mi 50% kanałów z pakietu, w szczególności sportowych i paczki C+, to ja mam w głębokim poważaniu migracje do nc+ :) nie dzwonią, i ja do nich tez nie zamierzam, nie zależy mi :) jak ochłoną z cenami, za pół roku rozsądnego mi cos przedstawią, to sie zastanowie. pozdrawiam tych co sie nie podpalają, keep calm

 

** byłbym zapomniał: wyrwałem jeszcze do konca umowy nSport i MGM darmowo więc nie mam zamiaru sie zaprzyjaźniać z nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie prawie dzwonili z NC+, oferta Platinium za 99zł, Pace PVR zostaje dalej w dzierżawie za free, umowa na 12mcy, ew. GOLD + HBO za 99zł. Zaproponowałem 89zł za platinium, narazie nie ma szans, ale może w przyszłości będzie taka opcja, co do MultiRoom nie ma szans przy pakiecie Platinium na dzień dzisiejszy (być może błąd systemu). Abonentem Cyfry, jestem od czasów Canal+, potem migracja na Cyfre+.. zobaczymy co będzie dalej, konsultant powiedział, że będą się wkrótce kontaktować z jeszcze lepszą ofertą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu sens gdzie logika mam

C+ FULL za 115zł z MR (2 karty) 0zł + 10zł dekoder PVR PHILIPS

N płace teraz 59zł dekoder BSLA

Razem: 184zł

I oglądam sobie na 3 telewizorach niezależnie.

 

I teraz mam im oddać dekodery oni mi dadzą nowe za 200zł czy tam ile do tego MR i abo za 199zł ??!! :lol: niezle po***ni poczekam mam umowę do końca roku :D

 

Wezmne chyba jak sie nic nie zmieni polsat za 89zł FULL pakiet z HBO i niech sobie dzialają dalej ale beze mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest to, że (z tego co tu widać) większość osób migrujących/dzwoniących z zapytaniem o migrację to osoby posiadające obecnie całkiem niezłe oferty z wszystkimi C+ :)

Rozumiem, że mogłoby się "piklić" n-kowiczom, ale po co się spieszyć posiadając obecnie C+ ? :)

Z tego co też widać, to konsultanci dzwonią pierw do posiadaczy C+? osób którym kończą się umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa 5 min temu

- obecnie Canal+ pakiet za 79 zł - umowa kończy mi się w maju

 

Propozycja:

- pakiet platynowy 119 zł umowa na 18 miesięcy

- brak kart CI+

 

Wyśmiałem i się rozłączyłem

 

 

Telefon po 15 minutach:

- pakiet platynowy za 99 zł na 18 miesięcy

- dekoder TurboBox+ za 5 zł miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...