Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja już się gubię

mam na n wszystko bez pakietów z HBO Filmbox Cinemax i XXX

czyli pakiety + n premium + History HD i multiroom płace 81 bez grosz

na co mogę teraz liczyć

Myślę że spokojnie dostaniesz w tej cenie GOLD a jak dobrze będziesz gadał dołożą ci HBO gratis na kilka m-cy.

 

 

a myślicie ze jest szansa wywalczyć platinuma za takie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold. Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 !!! - To widzę u siebie, tylko zamiast C+ SPORT chcę HBO. Dajcie znać jeśli komuś się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 20.00 21.03.2013:

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (z multiroom ?) (Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 !!!)

89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N)

99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO

99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty)

109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom ???)

129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

 

Umowy na 12 lub 18 miesięcy, przy umowach 18 miesięcznych można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis.

 

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną (jeszcze na pewno spadną więc po co teraz migrować ) standardowo oferują np. multiroom C+ za 20 zł, jak ktoś chce

 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian

 

PS. Każdy może wklejać i aktualizować ten post na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold. Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 !!! - To widzę u siebie, tylko zamiast C+ SPORT chcę HBO. Dajcie znać jeśli komuś się uda.

 

 

czyli teoretycznie platinum bo jakies prapremiery i nc+go mnei nei interesuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem w N i płacę w tej chwili 140,99zł

 

Pakiety jakie posiadam

Pakiet Informacja i Rozrywka

Pakiet Style Moda i Muzyka

Pakiet Sport i Motoryzacja

Pakiet Dzieci

Pakiet Hity Filmowe

Pakiet Kultura Nauka Świat

 

Opcje dodatkowe

Cinemax

Filmbox

 

Pakiety usług

Mix VOD

nPremium + HBO

+ jeszcze Multiroom Premium, co mogą mi zaproponowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając większość wpisów mam wrażenie, że piszą je pracownicy nc+

Na jaki numer dzwonić... Ja wziąłem za 99 zł ...

 

Dobrze, że mam umowę do końca czerwca.

Na spokojnie poczekam jak się sprawy rozwiną i zobaczę co mi zaproponują

Wszystkim napalonym również zalecam cierpliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 20.00 21.03.2013:

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (z multiroom ?) (Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 !!!)

89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N)

99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO

99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty)

109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom ???)

129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

 

Umowy na 12 lub 18 miesięcy, przy umowach 18 miesięcznych można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis.

 

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną (jeszcze na pewno spadną więc po co teraz migrować ) standardowo oferują np. multiroom C+ za 20 zł, jak ktoś chce

 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian

 

PS. Każdy może wklejać i aktualizować ten post na forum

 

Mam propozycję, może przy każdej aktualizacji tego posta piszmy pogrubioną czcionką to co zmieniło się w stosunku do poprzedniego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do migrujących.

Czy też macie na ICA inną cenę niż usłyszaną przez telefon. Mi wyszło 179zł a na ICA mam 340zł !!!

Jeszcze nie emigrowałem, ale to jest standardowa cena 340 zł, od której przyznali Ci "rabat" taki, że w sumie będziesz płacił 179, także spokojnie, obecnie w Cyfrze mam też bodajże 150 zł opłaty miesięcznej, a płacę 101.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam full c+ prestige hd z mr (dwie karty) za 133, zobaczymy za ile zaproponują All Inclusive.

zaproponują ci cenę jak nowych klientom.

 

 

 

bez multi za 179, z multi 20-40 zl wiecej, zalezy jak wynegocjujesz

 

ale co tu negocjować jeśli All Inclusive + ma Multiroom w cenie?

 

http://ncplus.pl/sklep/promocje

 

PS z tego co się orientuje w pierwszej kolejności dzwonią do tych co się zarejestrowali na stronie w sprawie kontaktu - więc jak to ktoś napisał w jeden dzień nie obdzwonią 2,5mln klientów - ale IMHO powinni obdzownić tych co poprosili o kontakt podając numer umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universe+ to full jeśli chodzi o podstawowe kanały, czy tak? Wszystkie pakiety wzwyż to tylko różnią się kanałami "premium"? Nie wiem czy dobrze to zrozumiałem, straszny bałagan jest. Jeśli tak, to promocyjna cena 49 zł mnie satysfakcjonuje i ewentualnie jakbym miał coś dobierać to tylko sport, ale za rozsądną cenę. Oczywiście nie będę się spieszył z migracją, mam n jeszcze na 13 miechów (czy jakoś tak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z fejsa:

"Dziękujemy za wszystkie Wasze uwagi. Są one dla nas naprawdę ważne. Jest nam przykro, że nasza nowa oferta spotkała się z taką krytyką z Waszej strony. Z drugiej strony - rozumiemy Wasze zaniepokojenie. Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde z Waszych pytań indywidualnie. Obiecujemy, że jutro w serii postów wyjaśnimy kwestie, o które pytacie. Mamy nadzieję, że gdy wyjaśnimy sprawy, co do których macie wątpliwości, to spojrzycie na naszą propozycję przychylniejszym okiem :)."

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale co tu negocjować jeśli All Inclusive + ma Multiroom w cenie?

 

http://ncplus.pl/sklep/promocje

 

PS z tego co się orientuje w pierwszej kolejności dzwonią do tych co się zarejestrowali na stronie w sprawie kontaktu - więc jak to ktoś napisał w jeden dzień nie obdzwonią 2,5mln klientów - ale IMHO powinni obdzownić tych co poprosili o kontakt podając numer umowy

 

Ma n-kowy multi w cenie.

 

Jesli chcesz zostac przy dodatkowej karcie z cyfry to dodatkowo sie placi i za multi i za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 20.20 21.03.2013:

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez czy z multiroom ?) (Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 !!!)

79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) Uzyskał tylko użytkownik Maci0s migrujący z Cyfry

89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N)

99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO

99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty)

109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom ???)

129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

 

Umowy na 12 lub 18 miesięcy, przy umowach 18 miesięcznych można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis.

 

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną (jeszcze na pewno spadną więc po co teraz migrować ) standardowo oferują np. multiroom C+ za 20 zł, jak ktoś chce

 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian

 

PS. Każdy może wklejać i aktualizować ten post na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...