Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie odnośnie jakości mediabox+ w porównaniu do mediabox UPC.

Czy ktoś z Was może orientuje się jak wygląda różnica w obrazie UPC w porównaniu z platformą satelitarną nc+?

Chodzi głównie o kanały HD. Gdzieś przeczytałem, że jakość obrazu na satelicie jest o wiele lepszy niż te na kablówkach UPC, że UPC nadaje pseudo HD, a SAT full HD. Jak to jest, ktoś z Was posiada może platformę satelitarną jak i UPC cyfrową?

Umowa z UPC kończy mi się w sierpniu i chciałbym się dobrze zastanowić czy warto z niej zrezygnować i przejść do nc+ głównie z powodu jakości obrazu i dodatkowo kanałów sportowych nsport i C+ sport 2,3,4...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mediabox, szybszy, EPG działa bezbłędnie na wszystkich programach, można zrobić namiastke własnej listy kanałów posegregowanych wg. swojego upodobania (numeracji kanałów nie zmienisz, ale poruszając się strzałkami góra dół, chodzisz po swojej kolejności). Dużo więcej usług internetowych działa. No i na tym dekoderze widzisz Polsat HD, History HD, ESPN America. Tylko uwaga: ten dekoder jest sparowany z kartą, nie tak jak w Pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki odja. W takim razie zostaję przy swoim PACE, z którego jestem zadowolony. Poza tym wyczytałem, że jeśli miałbym wymienić dekoder na mediaBOXa musiałbym wziać drugi dekoder pod MR i wtedy mój poczciwy Globo Opticum 9500HD poszedłby na półkę. Dodam jeszcze, że mam go u siebie w pracy na drugim końcu miasta a taki MR w nc+ na nowych dekoderach już nie śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem test dekodera MediaBox+ w magazynie Satkurier i jestem pod wrażeniem, bije na głowę wszystkie pozostałe dedykowane dekodery. Sam osobiście posiadam swój własny Globo 9600TS, ale tak często się ona zawiesza że mnie to irytuje to. Dlatego zastanawiam się nad tym dekoderem, tylko gdyby nie ta cena :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrę miałem od 1999 dekodery różne ostatni Technisat Dicorder HD 2 S2 Plus 500 gb, w sklepie za 2500 zł, a teraz mam MediaBoxa +, i powiem tak jak z radiem dedykowanym w aucie pod względem komfortu a także bezproblemowej obsługi MediaBox + bije wszystko co miałem do tej pory nawet Technisata który co prawda miał wzorową jakość obrazu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zostawilem Humax iCord HD dla mediaBOX'a i jestem bardzo zadowolony

 

zrobiłem dokładnie to samo... iCord jest podłączony tylko jako archiwum z 1TB filmów

 

czy ten media box też jest tak [beep] głośny jak PVR 250GB?

 

Jak dla mnie to w ogóle go nie słychać a słuch mam wyczulony na piski i szumy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam pytanie z innej beczki. Czy dekoder Mediabox+ poprawie pracuje z Clone Plus? Czy nikt jeszcze nie sprawdzał. Zastanawiam się nad wzięciem tego dekodera ale uzależniam to od działania z tym splitterem ;-)

Pozdrawiam.

Mediabox+ obsługuje kodowanie "enkowe", czyli Conax, a nie Media Access jak Cyfra. Conax jest parowany, zatem nic z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...