Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Hys, u mnie te problemy ustąpiły po restarcie MediaBoxa. Wcześniej, po wyjściu z netVOD+, miałem informacje o braku sygnału Anteny2, teraz jak ręką odjął.
@ Xynamon - zrobiłem restart i pomogło :) Dzięki !

(...).

 

Niestety problem znowu wrócił więc reset pomaga czasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Mediabox ma ten sam soft co Turbo ? Chodzi mi konkretnie o to jak działąją na waszym dekoderze napisy na C+ w przypadku nagrań z dysku. Na turbo co chwile (przy początku dialogu) są gubione linijki tekstu. Czy mógłby ktoś sprawdzić jak to jest w mediabox ? (tylko przy nagraniach z dysku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... rozumiem ze :D od momentu jak byl kurier musi on wrocic z umowa do centrum dowodzenia ...

1 i zarejestrowac umowe by zniknal ekran aktywacyjny na mediabox+ ?? jak dlugo ten ekran bedzie :D czytalem TU ze nawet po kilka dni

2 czy dekoder musi byc podlaczony do talerza by sie dokonal zniknal ekran aktywacyjny ?? czy moge go np tylko na noc podlaczyc ??

 

cd pytan jak mnie beda nurtowaly :) dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym programowaniem nagrań przez internet. Próbuję coś zaprogramować, podaję numer umowy i hasło cyfrowe,

pojawia się komunikat "Oczekiwanie na odpowiedź dekodera" i nic. Proszę o pomoc.

Trzeba cierpliwie i długo czekać. Najlepiej nie zamykać tego okienka. Bo status się zmienia na Wysłano do dekodera a potem na Nagranie przyjęto lub coś takiego. U mnie cała akcja trwa z 3-5 minut. Znacznie szybciej jest na n.lajt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... rozumiem ze :D od momentu jak byl kurier musi on wrocic z umowa do centrum dowodzenia ...

1 i zarejestrowac umowe by zniknal ekran aktywacyjny na mediabox+ ?? jak dlugo ten ekran bedzie :D czytalem TU ze nawet po kilka dni

2 czy dekoder musi byc podlaczony do talerza by sie dokonal zniknal ekran aktywacyjny ?? czy moge go np tylko na noc podlaczyc ??

 

cd pytan jak mnie beda nurtowaly :) dzieki za pomoc

1.Ja mi przywiózł dekodery i umowę kurier to tym samy dniu podłączyłem mediabox to wciągu 30minut już miałem wszystkie kanały.A umowę będziesz miał połowę lub ostatniego kwietnia zarejestrowaną

2.możesz podłączyć nawet wieczorem tylko zostaw włączonego dekoder to szybciej prześle aktywacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...