Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@fan tvNo nie, mój włączał się pół godziny a jak już się włączył to przełączanie kanałów trwało bardzo długo i dodatkowo wszystkie nagrania same się usunęły. Jak nie możesz teraz wymienić to daj mu jeszcze szansę może ruszy albo odłącz na jakiś czas od prądu.

Edytowane przez connor07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest taka różnica, że w ogóle się nie włącza po tym początkowym ekranie powitalnym, potem jest informacja o czekaniu bo aktualizacja, ale wyskakują błędy, wyłącza się i tak w nieskończoność. No ale chyba nie będę miał wyjścia...

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2020 o 18:30, Pawel napisał:

Jeśli się nic nie zmieniło to wymieniają model za model.

W niektórych APS dają albo Premiumbox+ albo propozycja 10 zł (5 zł za dekoder 5 zł za dysk) Ultrabox+ 4K. Bo podobno MediaBox+ za bardzo nie ma, bo wymieniałem wczoraj i mediabox+ nie mieli na stanie, a tylko mieli PremiumBox+ (najem bez zmian) lub kombinacja 10 zł i 4K Ultrabox. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2020 o 20:59, Karolek1998 napisał:

Bo podobno MediaBox+ za bardzo nie ma, bo wymieniałem wczoraj i mediabox+ nie mieli na stanie, a tylko mieli PremiumBox+ (najem bez zmian) lub kombinacja 10 zł i 4K Ultrabox. 

Ja akurat wymieniałem i MediaBox+ jeszcze był.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Godzinę temu, Jacek3 napisał:

Widzę, że mediaboxa aktualizują już dziś w nocy. Dajcie znać jak mediaboxy działają po tej aktualizacji, aby ewentualnie można było zapobiec jutro aktualizacji turbodekodera. 

Zapobiegniesz pierwszego dnia to się zaktualizuje kolejnego. Tego nie ominiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jestem abonentem Canal +, mam kartę cameleon. Chcąc oglądać jeden kanał dostępny z dvb t kupiłam na olx taki właśnie dekoder. Niestety od wczoraj w tv mam tylko ekran aktywacyjny. Nic z tym się nie da zrobić? Dodam tylko że mam wcześniej mam poza umową inny dekoder sagem i tam bez problemu wszystko działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...