Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Po kilku dniach odpoczynku (bez prądu) włączyłem wczoraj dekoder  i ku mojemu zdziwieniu nie ma dźwięku jest tylko obraz.

Nagrania z dysku, kanały sat., DVB-T również nawet sygnał do ustawiania anteny w menu również milczy jakbym wyłączył głos

Robiłem reset wtyczkowy, ustawienia fabryczne nic nie pomaga. Sygnał z anteny pokazuje na poziomie 80 % jakości 98 % siły. W jego miejscu inne dwa dekodery działają prawidlowo, więc przewód HDMI nie uległ awarii. 

Co jeszcze sprawdzić oprócz podłączenia do innego tv ?

 

Edit:

Pomogło wyłączenie w tv opcji HDMI ULTRA HD Deep Colour, które włączyło się w czasie korzystania na YouTube na filmiku 4K. Przypomniałem sobie że tv pokazał komunikat o uruchomieniu tej opcji.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Mam taki problem, że nie działają mi niektóre kolekcje na VOD. Klikam Oglądaj, pojawia się czarny ekran z paskiem stanu odtwarzania ale film nie leci, gdy przewinę 20 sekund wyskakuj błąd "Wystąpił Problem z odtwarzaniem" 

Np. NAT GEO play działa, a Fox play nie działa. Canal+ VOD i Ale Kino+ działa. HBO GO i kolekcje 18+ nie działają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Mam problem z Mediaboxem. Mianowicie, pojawił się dziś komunikat braku sygnału. Mimo resetu dekodera, pokazuje on iż siła i jakość sygnału z anteny jest równa 0. Wydaje się to niemożliwe z uwagi na to, iż dekoder od Multiroomu odbiera programy prawidłowo, a połączenie anteny z dekoderem nie było ruszane od dawna. Ma ktoś jakiś pomysł jak temu zaradzić? Sprawdzałem już ustawienia i tam widnieje jedna antena (dekoder główny jest połączony z anteną jednym kablem). Wyjęcie karty z Mediaboxa i jej ponowne włożenie także nie pomogło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do tej pory nie miałem problemów z tym dekoderem, ale dzisiaj jak go włączyłem to pojawił się normalnie na wyświetlaczu na dekoderze napis uruchamianie i potem tam kilka liter i cyfr, ale nie uruchomił się dalej normalnie tylko w pewnym momencie zgasł wyświetlacz, pojawił się napis 0% i cały proces rozpoczyna się od początku i tak dalej. Da się coś z tym zrobić czy trzeba koniecznie wymienić dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...