Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vitaminum C

Na VOD jest przeznaczony jest staly rozmiar dysku i nie wplywa na Twoje nagrania w zaden sposob.....problemy z informacja o zajetosci dysku moga wynikac z jego uszkodzenia co sie zdarza niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam kartę na doładowanie Smart HD+ (nieparowaną) w systemie Conax. I tu pytanie: czy mogę moją kartę włożyć do dekodera Mediabox+ ADB ITI 3740 SX (nc+)? Czy będzie działała? Z góry dziękuję.

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek dotyczący dekodera Mediabox od nc+ jest już w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków na forum. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście. Nie ma już platformy Cyfra+. W jej miejsce jest nc+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Posiadam odbiornik Mediabox.Antena satelitarna + antena kierunkowa.Wszystko należycie podłączone Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego miałem bezproblemowy odbiór nowych kanałów telewizji cyfrowej naziemnej a po zaprogramowaniu tychże kanałów na nowo straciłem zupełnie do nich dostęp.

Edytowane przez Mr. Orbita
Dekoder ma swój wątek - łączę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

W związku z wymiana dekodera na mediabox+ i większymi możliwościami chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy

Zacznę od początku. Mianowicie.

Dostęp do Internetu mam poprzez router. Za routerem jest podłączony PC oraz Mediabox poprzez Ethernet. Poza tym masę urządzeń które się łącza poprzez WiFi z tym router.

Do routera mam podpięty dysk twardy którym to udostępniam materiały wszystkim urządzeniom w sieci domowej oraz poprzez Internet. Teraz przejde do problemu z którym nie wiem jak mam sobie poradzić

 

Odpalając dekoder który jest podłączony poprzez Ethernet do routera widzę dysk który jest do niego podłączony, ale nie widze już dysku/folderów udostępnionych na PC który również jest podłączony poprzez Ethernet do routera

 

Czy jest sposób, ewentualna możliwość odpalenia mediów udostępnionych na PC?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w Windows 10 ustawisz grupę domową, to jeszcze musisz nadać dostęp dekoderowi w ustawieniach udostępniana.

Możesz też skorzystać z Universal Media Server, albo podobnego programu.

 

Po uruchomieniu ów programu coś wreszcie zaczęło gadać, jednak jest problem z transkodowaniem przy odtwarzaniu video.

 

Wolałbym udostępniać poprzez oprogramowanie windowsa ale nie mogę znaleźć gdzie dekoderowi nadaje się dostęp w tych ustawieniach

 

Jakieś sugestie?

Edytowane przez pabloniss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie musiałem zmienić miejsce tv i mam go trochę daleko  od routera... a jak wiadomo mediaBox nie ma wifi wiec muszę miec dos dlugi kabel sieciowy,... Czy jest cos w rodzaju jakis antenek radiowych lub cos podobnego by nie bylo potrzeby 

polaczyc kablami ?

Edytowane przez lechero35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...