Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaśmiecanie ekranu to nie tylko e-rachunek, ale info o otrzymanej wpłacie, nowości w VOD po kilka razy dziennie... Niestety ich pudło to robią co chcą, a najśmieszniejsze jest to że jeszcze im za to płacę 5 zł na miesiąc, ale co zrobić, człowiek chce mieć PVR i tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale marudzicie. Info o rachunku i wpłacie to pojedynczy komunikat raz w miesiącu. Natomiast nowości VOD pojawiają się przy włączaniu tunera. Nie wyłączaj dekodera i nie będziesz miał problemu. Pobór prądu przy wyłączonym jak i włączonym dekoderze jest niemal taki sam. :)

 

Tak ale tak się składa, że ta plansza pojawia się akurat w nieodpowiednim momencie, jak dla mnie.

Edytowane przez Barti
Usunięto zdublowane aż trzy razy cytowanie treści innego postu. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość kingofsouth

poralo sie ale po wybraniu zera wyskakuje info zeusluga tymczasowo niedostepna i zeby pozniej odpala

Na moim Turbaczu już po 30 minutach od zaktualizowania się pojawiło więc spokojnie. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnił cały czy ta appka ? Bo turbo zaraz po aktualizacji też zamula ale z tego co pisali w innym temacie to niby się polepsza po jakimś czasie... ja i tak idę dziś pytać do punktu o wymianę turbo na właśnie mediaboxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam internetu więc apka mi nie działa. Nie zauważyłem różnicy w działaniu. Szkoda że nie ma funkcji aby wyłączyć albo odinstalować kompletnie nieuzywane aplikacje. I wciąż brak możliwości układania swojej listy kanałów, dla mnie to duży minus, nawet nie chodzi o numery a kanały tematycznie pomieszane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chodzi o numery kanałów to w czym problem ułożyć własną listę ulubioną ?

Problem w tym że nie tylko ka używam dekodera i razi to że jest np 10,144 albo 69 a potem 183. Ja sobie cslkowicie tematycznie poukładałem. Ogólne wszystkie razem, tak samo informacyjne, młodsze dzieci, starsze dzieci, kanały w większości filmowe razem, kanały serialowe w większości z kryminałami razem, sci-fi to samo, czystosportowe razem, dla mężczyzn razem, kanały o domu obok siebie o gotowaniu obok siebie, lifestyle też, muzyczne tak samo, dokumenty podzielone na tematykę historyczną, naukową, przyrodniczą. I nie obchodzi mnie kolejność w jakiej operator by to zrobił, ważne żeby nie było takie bajzlu jak teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wczorajszej aktualizacji widzę takie błędy:

 

1) podwójna lista nagrań (np. dzień 25.o5. - nagranie X -> nagrane, 25.o5 - nagranie X -> do nagrania) :/

 

2) nie nagrało mi się nagranie Y, zaplanowane o 13.oo w dniu 25.o5., ale nadal wisi jako do nagrania :D mimo, że jest ten sam dzień, godzina 22:5o...

ktoś ma podobne problemy? może reset pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po tej nic nie znaczącej aktualizacji zepsuli np oglądanie nagranych programów na przyspieszeniu 1.5 . Obraz szarpie,skacze jak na starym kompie.

Kolejna beznadziejna rzecz to przy przewijaniu prędkości 2.0 , 4.0 , 32.0 .Po co te zera ? Czy tam naprawdę informatycy to same [beep]y?

Zamiast wprowadzić skok do przodu/do tyłu o 1 , 2, oraz 3 minuty to nie.Powinni również zmienić sposób przeglądania nagranych programów czyli np przeskakiwanie co 5 nagrań po wciśnięciu przycisku >/< albo zmniejszenie trzcionki by więcej nagrań do przeglądania się zmieściło.Również dobrze by było wprowadzić blokadę zmiany kanału gdy ogląda się go poprzez timeshift.Również super sprawą byłoby wprowadzenie po przyciśnięciu klawisza INFO na pilocie i najechaniu na numer i nazwę kanału,sprawienie że po wciśnięciu numeru kanału wyświetlane jest info o tym co aktualnie na danym kanale jest nadawane a nie przełączanie na niego jak ma to miejsce teraz.Wszystkie te (jak dla mnie) niezbędne udogodnienia miał stary,dobry dekoder Pace z nagrywarką za starej,dobrej Cyfry plus.Niestety oddałem go kilka lat temu i do dziś żałuję.Cały czas żyję nadzieją ,że te podstawowe usprawnienia zostaną szybko wprowadzone, a nie uszczęśliwianie na siłę przez tych niby techników coraz to słabszej i zacofanej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skok do przodu o wybraną ilość minut jest od dawna.Wprowadzasz z pilota wartość która odpowiada konkretnym minutom i masz przeskok do wybranego fragmentu.

Przeskakiwanie nagrań również jest tylko przeskakujesz klawiszami P+/P- jak na liście kanałów.

Podgląd info co jest nadawane na innym kanale również istnieje tylko kanał wybierasz przyciskami góra/dół.Pomijam fakt ,że dużo wygodniejsze jest EPG lista niż ten sposób podglądania zawartości kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O skoku do przodu to wiem i jest to super sprawa ale chodzi mi o ten drugi przeskok który jest ograniczony do 5 , 10 lub 15 minut.Większy wybór ustawień o wspomniane 1 ,2 czy 3 minuty jest potrzebny głównie przy oglądaniu z timeshift'em do pomijania reklam trwających np 12 minut.

O podglądzie info również wiem tylko chodzi mi o to że gdy oglądam np  kanał nr 1 a chce zobaczyć co jest nadawane na kanale nr 114 nie zasłaniając sobie całego ekranu to muszę bardzo dużo razy naciskać na klawisz góra/dół co jest bardzo niewygodne.A po co tak utrudniać jak da się lepiej tylko trzeba chcieć.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, przychodząc dzisiaj do domu po pracy, ogaldam telewizję, nagle chciałem cofnąć chwilkę a tu dekoder nie reaguje na cofanie, nagrywanie nie wykrywa dysku. Chcą wejść w nagrania wyświetla się komunikat "Nie wykryto twardego dysku. Dołącz twardy dysk aby korzystać z funkcjonalność nagrywania i odtwarzania nagrań". Wyłączyłem i włączyłem i dalej to samo. Dekodera nikt nie ruszał więc nie spadł ani nic z tych rzeczy, wszytko inne dzieła ok. Jak rozwiązać ten ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...