Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że tego nie widać. A żaden kanał HD nie jest w pełnym HD, tylko 720p.

 

Oj kolego nie wprowadzaj w błąd. Kiedyś na początku nadawania TVN HD nadawał w 720p ale potem przeszli na 1080i i obecnie w Polsce WSZYSTKIE KANAŁY HD NADAJĄ W 1080i. 

 

@ofaflon no to ustaw sobie 1080i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w Google. .znajdziesz obszerny opis

 

Oj kolego nie wprowadzaj w błąd. Kiedyś na początku nadawania TVN HD nadawał w 720p ale potem przeszli na 1080i i obecnie w Polsce WSZYSTKIE KANAŁY HD NADAJĄ W 1080i.

 

@ofaflon no to ustaw sobie 1080i.

A jakość jest ta sama dla oka. Nie ma różnicy. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl dzisiaj gosciu od ustawiania anteny cos pokrecil konwerterem i powiedzial ze powinno byc ok a wtedy jakosc na kanale discovery xtreme byla na poziomie 60%. Jest wieczór i szatkuje mi dalej obraz na tym kanale. Gdy wchodze w miernik sygnalu to jakosc spada ponizej 30-20. Gosc powiedzial ze drzewo nie przeszkadza i nie powinno byc problemu. Sila jest stala na poziomie 100 % ale jakosc skacze od 60-70 do 20-30 i zaniku sygnalu. O co tu chodzi? Zmienic fachowca?

 

Okazało się, że wszystkiemu winny był konwerter. Kupiłem jakiś dziadowski za 45 zł. Przyjechał prawdziwy fachowiec i założył inny lepszy i wszystko śmiga jak powinno. Potwierdza się po raz kolejny, że nie ma co na takich rzeczach oszczędzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanko. Myślę, że pomożecie. W innym domu mam Mediaboxa, ale słaby pakiet. Zabrałem sobie kartę z full pakietem, ale karta jest ze starej Cyfry. Powinna działać? Bo coś długo ściąga uprawnienia, a mam 2 karty na 1 abonamencie jako multiroom.

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Obecnie mam abonament nc+ wraz z dekoderem Mediabox. Mam też w drugim mieszkaniu Cryptoboxa 600 podłączony do telewizora CRT ale z racji rzadkiego przebywania tam zastanawiam się nad podmianką. Mam kartę cameleon która dostarczona była z dekoderem do Multiroomu. Działa ona w Crypto bo sprawdzałem wielokrotnie. Pytanie moje jest takie: Czy zauważę różnicę w jakości obrazu podłączając Crypto do telewizora Sony podłączone to będzie kablem HDMI Techlink Panuje opinia że dekodery platform generują gorszy obraz niż nawet najtańsze dekodery z wolnego rynku.

Drugie pytanie to jak zachowają się uprawnienia? Czy trzeba będzie co jakiś czas ponawiać? Nie chcę aby domownicy pod moją nieobecność mieli jakieś problemy z odbiorem.

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder Pace 500 gb i wfi box jako drugi do multiroomu. Pace mam od początku trwania nc+, wysiadł wyświetlacz i dysk głośno chodzi. Niestety konsultantka powiedziała, że w ramach tego multiroomu mogę wymienić tylko na nowgo Pace'a albo wifi boxa, ale on ma wyraźnie słabszą jakość obrazu.

 

Czy rzeczywiście w ramach obecnej umowy nie mogę wziąć Mediaboxa? I czy jakość obrazu Pace 500 gb ustępuje tej z Mediaboxa jest taka sama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...