Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:)

 

Tak na marginesie, pamięć ram tak samo jak w komputerach ulega czasami zapełnieniu dlatego też dekoder zwalnia i robi się mułowaty. Najłatwiej w takiej sytuacji odłączyć dekoder na 15 minut i go podłączyć ponownie.. :D

Dlaczego aż na 15min? Kompa tez wyłączasz na 15 min żeby go zresetować? :)

 

@nowyhd: jeśli chcesz dekoder, który ma 2 głowice dvb-s2 (co innego oglądasz i co innego nagrywasz) to tak. W przeciwnym razie zostań na tym co masz. Do box+ tez podłączysz dysk po usb i możesz nagrywać, ale tylko to co oglądasz. Reszta funkcji jest podobna.

Edytowane przez kfm877
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a ja mam pytanie mam dekoder ADB 2850ST i czy warto zamienić to na mediaboxa

 

 

Witam.

Dekoder mediaBOX+  nie tylko oferuje ułatwienia nagrywania i PVR (dysk jest zainstalowany, a przy zalecanej instalacji antenowej można jednocześnie nagrywać i oglądać dowolne kanały). Najważniejsze funkcje niedostępne w dekoderze ADB-2850ST:

  • VOD+ (kolekcje filmowe odbierane z satelity)
  • NC+ GO TV (programy i filmy odbierane poprzez Internet)
  • MEDIA PLAYER (odtwarzania plików multimedialnych z pamięci USB oraz z serwerów DNLA w sieci LAN).

Ponadto dekoder mediaBOX+ posiada czytelny wyświetlacz alfanumeryczny (wyświetla nazwy kanałów oraz zegar) oraz może pełnić funkcję dekodera głównego w usługach Multiroom. Menu, a więc i obsługa obu dekoderów jest prawie taka sama.

 

Pozdrawiam.

 

STB&OTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych czy dla obecnych abonentów?
Nowi tylko dla ofert z multiroom premium - obecni w zależności od modelu dekodera jaki posiadają (na pewno nie można przejść z Wifi Premiumboxa+ i rzadko z Turbodekodera - w pozostałych przypadkach bez problemu 79zł aktywacji + 10 zł miesięcznie lub 199 zł jednorazowo).

Edytowane przez profik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ,,, pytanie ... konwerter monoblock quad - dwa oka dwa wyjscia - czy jesli podlacze to do multiswitch to od multiswitcha w domu bede mogl podlaczyc mediaboxa x2 kable , 1 mr po jednym kablu w sypialni i 2 mr po jednym kablu w kolejnym pokoju , czy to w ogole zadziala . 

 

Wiem ze lepiej byloby kupic konwerter z zezem i 4 wyjsciami do tych dekoderow ale wygodniej bedzie mi chyba od multiswitcha prowadzic kable po domu ... poprawcie mnie jesli sie myle , jesli nie to jaki switch kupic 

 

http://allegro.pl/nowosc-multiswitch-globo-pms-5-6-zasilacz-i5264601692.html  znalazlem cos takiego 

Edytowane przez papryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monoblock quad ma jak to ty pisałeś 2 oka, ale nie 2 a 4 niezależne wyjścia. Poza tym nie jest to konwerter do multiswitcha.

Jeśli chcesz tez astre kup 2 konwertery quattro, uchwyt zeza i multiswitcha 9/8. Jeśli tylko hb to 5/8. Jeśli dobrze policzyłem chcesz 5 gniazd. To 3 wyjścia pozostaną w rezerwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zwróciłem znajomemu mediaboxa, który trafił do mnie na testy i poszukiwanie złotego środka. Jego plynnosc dzialania jest nieporównywalna do tych nowych wynalazków od nc+. Chcialbym podpisac umowe z mediaboxem i jak zrobic to najprosciej? Czy jak pisaliscie wyzej (ktos to przetestowal?) bierzemy pakiet start z mydelniczka i po kilku dniach (nie mozna od razu? Jaki ma byc powod wymiany?) wymieniamy na Mediaboxa i doplacamy aktywacje, pozniej podnosimy pakiet do wyzszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pozmieniało - bo do nowych kontraktów nie pojawiają się już oferty podniesienia pakietu od razu tylko po jakimś czasie - dlatego o ile nie ma problemu z wymianą takiej mydelnicznu na mediaboxa za 199 zł jednorazowo lub 79zł jednorazowo + 10 zł miesięcznie - o tyle może być problem z podniesieniem pakietu - przynajmniej w tym samym czasie - podejrzewam, że wcześniej muszą wyczerpać się darmowe dopełniania do pakietu wyżej i to one blokują oferty zmiany pakietu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...