Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiadomo kto będzie dłużej czekał. A w zasadzie fani żuzla to już nie będą czekać tylko kupować TNK. Już od 5 kwietnia po 2 mecze z każdej kolejki ekstraligi żużlowej. Nie jest zbyt wygodne dla abonentów Cyfry lub CP . Bo trzeba do karty kupić moduł lub tuner z modułem na Conax. Chyba że już ktoś taki posiada. Ale jeżeli nie ma innego wyjścia to trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie magazynu to w ostatnim numerze nic nie było o nowościach a tu od 16.03 mamy FBF i przesunięcia w pakietach.Więc magazyn przestał być zwiastunem wszelkich nowinek.Pozdrowienia

Nie wszystkie nowości muszą podawać w Magazynie Plus+. Od podawania nowości masz też serwisy internetowe. Poza tym nie wszystko musi być dopięte na ostatni guzik podczas wysyłania go do druku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W HD PVR włączą DVB-T i będzie TVP HD i TVP Sport, a do listy kanałów doczepią o jej dostępności.

a na koniec przestaną się przejmować klientami którzy czekają na normalne przyłączenie tych kanałów.

Ot taka moja wizja... ptfu... cyfra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jezu niech będzie w Październiku a dla mnie to dobry pomysł:]do tego zmiana regulaminu i happy... A na poważnie jak ktoś chce ten kanał to N bądz TnK;] nq początek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wydaje mi się, że jeśli TVP Sport pojawi się gdziekolwiek poza N-ką, to dołączy jednocześnie i do Cyfry+, i do Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie srajcie się już z tym TVP Sport, jak będzie to będzie, jak nie będzie też jest OK. Kanałów sportowych w Cyfrze + jest i tak sporo. Cyfrowy Polsat może zapomnieć o TVP Sport, przecież oni nawet nie mogą uregulować sprawy z TVP 1 i TVP 2, a co dopiero prośba o TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...