Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaki to problem ustawić tak, żeby system "wylosował" abonentów takich, żeby Ci płacący najwyższe abonamenty nie byli poszkodowani?

Ja sam do tych Klientów się nie zaliczam, ale jeśli czytam, że ktoś płaci prawie 200 zł miesięcznie, a Ci jeszcze robią wielką łaskę no to masakra jakaś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po drodze ze szkoły mam punkt n. Co najciekawsze dzisiaj punkt już zamknięty, a na kartce przyczepionej do drzwi napisano "Punkt nieczynny z powodu inwenteryzacji. Zapraszamy już od 4.03!". Czyżby już APS`y szykowały wystrój na nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie dramatyzujmy sam jestem w podobnej sytuacji co kolega. Ale czy fakt wnoszenia wyższej opłaty czyni mnie abonentem lepszym od tego który płaci mniej. CIERPLIWOŚCI

Wszyscy jesteśmy równi ale o klientów którzy płacą najwyższe abonamenty powinni zadbać, bo na logikę skoro płacę 216 zł to chyba zasługuje na cały pakiet.( mały abonament wiadomo nie moge miec bo w moim pakiecie tego nie ma) Nie byłoby takiej frustracji wśród ludzi gdyby dostępu nie miał nikt, ale skoro uprawnienia dają wybranym to jest to wtedy bardzo niesprawiedliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję się lepszym abonentem, tylko dlatego, że płacę najwyższy abonament. Mam jednak pełną ofertę, za którą płacę niemałe pieniądze, więc nie rozumiem, dlaczego ci, którzy mają niższe pakiety, oglądają dodatkowe kanały, a ja i mi podobni - nie. Ja wiem, że nSport SD/HD i MGM HD nie są częścią oferty Cyfry+, więc nie powinienem mieć pretensji. Jeżeli jednak jednym abonentom udostępnia się jakieś dodatkowe programy czy usługi a innym, nie, to można się zastanawiać, co jest grane. Gdy chodzi o datę startu nc+, to 4 marca jest zupełnie nieprawdopodobny. Wydaje mi się, że aktualni abonenci Cyfry+ i n przed startem nc+ dostaną od swoich dotychczasowych operatorów stosowne pisma wraz z ofertami. Nikt jeszcze takiego pisma nie dostał, więc, wcale nie jest takie pewne, że nc+ ruszy w pierwszej połowie marca. Start przed świętami Wielkanocy mógłby się wydawać najbardziej prawdopodobny, ale tak nie musi być. Zauważcie, że ze strony zarówno Cyfry+, n jak i nc+ nigdy nie padła oficjalna data startu, poza stwierdzeniem, że nastąpi to wiosną. Być może powiedzieli tak, żeby nie wiązać się przed opinią publiczną żadnym terminem. Pewnie ciągle trwają przygotowania i jeżeli wszystko będą mieli już dopięte, to wówczas poinformują, że ruszamy wtedy i wtedy. Niemniej, coraz bardziej powątpiewam, że nc+ ruszy w marcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt jest nie musisz wierzyć ;)a to że nikt ci go nie pokaże to ciekawe dlaczego....AMEN...bo wiem co już jest w systemie>?bo widziałem slajdy na szkoleniu?O tych foto widac już było że to fake;)

 

Witam, piszę bo to co kolega wymyśla to mnie już załamuje. Sam jestem pracownikiem n i mogę co nieco tez powiedzieć. Przede wszystkim ulotki na pewno nie są zrobione, podczas szkolenia nie było żadnych slajdów z nowymi promocjami, nie ma nowych dekoderów z partii NC+, inwentaryzacja faktycznie była dla potrzeb ITI ( w dniu wczorajszym sam taką wykonywałem). Tak naprawdę to nie ma mowy o 4 marca by wprowadzili nc+, gdyż nawet my pracownicy nie znamy dnia ani godziny kiedy będziemy mieli takie typowe szkolenia z oferty nc+. Te szkolenie co było to mieliśmy pokazane jak wygląda system cyfry i system enki i to wszystko. Sami szkoleniowcy nie wiedzieli praktycznie nic na temat nowej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrian polecam takie rozwiązanie, a jeszcze chyba lepiej (jesli komus na tym zalezy) to podpisac z multiroomem!!! wtedy tez zostajesz z tym sprzetem! i masz "wybór" C+ "do końca okresu minimalnego (i o jeden dzień dłużej)", lub NC+ z multiroomem C+

 

@mrozio: ja stwierdzam, że niektórzy tak się jarają tą fuzją i tak przesiadują na tym forum, że... nie mają czasu na oglądanie telewizji !!! ;) haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja podpisałem dzisiaj umowę z Cyfą+ na pakiet start i będę migrował co nC+ z swoim sprzętem :D

 

A nie było gdzieś wcześniej pisane. że już niby nie można ?? ale to w Punktach a ty pewnie telefonicznie??

 

Co do ulotek. Na pewno ich nikt nie ma po Polsce jeśli jutro nie ma startu NC- bo nie ma bata wyciekły by na bank heheh

Najpierw albo w ten sam dzień będzie Głośne info o ofercie i ulotki.

To tak na prosty rozum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...