Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam sposobu na rozwiązanie z nimi umowy siła wyższa niestety. Mam nadzieję że znajdzie się jakaś możliwość.

 

Nie jestesm zlosliwy teraz serio naprawde czuje, ze Cyfra nie pozwoli na to ostatnmio było kilka razy mozna zerwac umowe chyba zle to odczuli i beda sie zapierac na ostro.

 

Ciemno to widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wyścig na ilość kanałów prowadzi do nikąd powinni raczej jakość poprawić przez zluzowanie transponderów ,gdyż nowych pojemności raczej nie kupią - wszyscy by na tym skorzystali

Nie bardzo rozumiem po co ta nagonka na HBO ,może kanał i dobry ale przecież Cyfra ma własne kanały filmowe i to je powinna bardziej promować

Po hasłach reklamowych w rodzaju rewolucja ,nowa definicja rozrywki ludzie rzeczywiście się spodziewają przełomu a to zapewne będzie tak że po buńczucznych zapowiedziach szyld z nazwą platformy się zmieni ,będzie delikatna roszada w pakietach i dalej "jedyny taki " będzie odgrzewał stare kotlety ,efekt może być taki, że pod koniec roku liczba nowych klientów zamiast większa będzie taka sama (albo nawet mniejsza) .Trzeba też pamiętać ,że część APS zostanie zlikwidowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulotki w APS dostaną dopiero 20 marca po zamknięciu APSÓW.
Dlatego autor zdjęcia tej ulotki dostałby chyba nagrodę za zdjęcie roku.No ciekawe czy będzie jakiś kandydat?

Szybciej o ofercie to dowiemy się z konferencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominamy o jednym, mianowice mozna przemianowac kanały nPremium na kolejne kanały Canal + Sport, czy Canal + Seriale. Mysle ze tych kanalow bedzie wiecej niz 6. Moze byc wybor zgodnie z reklama, wolisz Ekstraklase bierzesz ja jak teraz w opcji Canal +, Chcesz LM dobierasz sobie wiecej kanalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze może chodzić o wybór platformy. Nie musisz wybierać czy chcesz platformę z ekstraklasą czy ligą mistrzów bo wszystko masz w jednej. To z kolei sugeruje, że cenowo też może nie być wesoło. Do tej pory żeby oglądać to wszystko trzeba było mieć dwie platformy i płacić dwa abonamenty więc jeden abonament troszkę tańszy od dwóch abonamentów może być promowany jako atrakcyjny cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc wybor zgodnie z reklama, wolisz Ekstraklase bierzesz ja jak teraz w opcji Canal +, Chcesz LM dobierasz sobie wiecej kanalow.

Teraz włączają nSport na 6 m-cy bez możliwości kontynuacji promocji. Wniosek z tego że po 20 marca nSport wejdzie gratis do pakietów bo na pewno nie będą kazali płacić za coś co mogłeś mieć darmo 2 tyg. temu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filolog

 

A to trzeba mieć HBO żeby znać seriale?

Ja przykładowo w TV oglądam tylko sport a na laptopie seriale/filmy a co do twojego pytania GoT i BE :)

 

Wiesz, naprawdę fajnie jest wieczorem w półmroku z dobrym stereo na uszach pooglądać na dużym ekranie nagrany uprzednio na HBO odcinek ulubionego serialu.(...)

 

Tak więc jak to się mówi nie samym sportem człowiek żyje. Ja sportu nie lubię i nie oglądam. Nie jest mi do niczego potrzebny. Szanuję natomiast gusta innych i sam proszę by szanować wybory osób takich jak ja.

A Dynastie Tudorów widziałeś? Genialne! Nie wiem czy da się to gdzieś zobaczyć ale gorąco polecam!

 

Dokładnie. HBO robi świetne seriale i nie wyobrażam sobie oglądanie ich na 15'' ekranie laptopa. Tu trzeba mieć Plazmę 50'' lub projektor, dźwięk 5.1 i dopiero sie czuje ten klimat płynący z Gry o Tron, Rodziny Borgiów, serialu Rzym itp.

A sport powinien być w osobnym pakiecie, dla tych co chcą za to płacić. Ja nie mam zamiaru tego sponsorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby ujawnić tą ofertę bo co niby konkurencja czyli CP mógłby z tym zrobić? To samo co po 21 marca czyli nic. Co mieli dodać to dodali - według mnie nic wartościowego, a jakieś nowe promocje wątpie że coś pomogą. Może komuś z CP się kończy umowa i wtedy mógłby się zapoznać wcześniej z ofertą nc+ i do niej przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sport powinien być w osobnym pakiecie, dla tych co chcą za to płacić. Ja nie mam zamiaru tego sponsorować.

 

W 100% popieram. Podobno maja stawiają na elastyczność wiec mam nadzieje, ze można będzie wybrać ofertę bez sportu co teoretycznie powinno obniżyć cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo już jakie kanały erotyczne będą w nc+,a przynajmniej 2

 

Znajdz sobie dziewczyne lub żone a nie będziesz oglądał w domu takie rzeczy. Wstyd :brawo:

 

 

Mam nadziej że będzie możliwość wybrania pakietu sport bez kanałow filmowych. Bo filmy i tak oglądam pól roku wczesniej niż na kanałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. HBO robi świetne seriale i nie wyobrażam sobie oglądanie ich na 15'' ekranie laptopa. Tu trzeba mieć Plazmę 50'' lub projektor, dźwięk 5.1 i dopiero sie czuje ten klimat płynący z Gry o Tron, Rodziny Borgiów, serialu Rzym itp.

Dlatego ściąga się wersję HD, która jakościowo miażdży nasze HBO HD i ogląda się na TV podpiętym do kompa/laptopa albo zrzuca na pendrive i do TV.

 

Sam abonuje HBO głównie dla ich seriali, bo emitują je zazwyczaj szybko po premierze, ale ta jakość zaczyna mnie już wkurzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filolog

 

A to trzeba mieć HBO żeby znać seriale?

Ja przykładowo w TV oglądam tylko sport a na laptopie seriale/filmy a co do twojego pytania GoT i BE :)

 

Wiesz, naprawdę fajnie jest wieczorem w półmroku z dobrym stereo na uszach pooglądać na dużym ekranie nagrany uprzednio na HBO odcinek ulubionego serialu.(...)

 

Tak więc jak to się mówi nie samym sportem człowiek żyje. Ja sportu nie lubię i nie oglądam. Nie jest mi do niczego potrzebny. Szanuję natomiast gusta innych i sam proszę by szanować wybory osób takich jak ja.

A Dynastie Tudorów widziałeś? Genialne! Nie wiem czy da się to gdzieś zobaczyć ale gorąco polecam!

 

Dokładnie. HBO robi świetne seriale i nie wyobrażam sobie oglądanie ich na 15'' ekranie laptopa. Tu trzeba mieć Plazmę 50'' lub projektor, dźwięk 5.1 i dopiero sie czuje ten klimat płynący z Gry o Tron, Rodziny Borgiów, serialu Rzym itp.

A sport powinien być w osobnym pakiecie, dla tych co chcą za to płacić. Ja nie mam zamiaru tego sponsorować.

I do tego lektor w pudłach Cyfry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu trzeba mieć Plazmę 50'' lub projektor, dźwięk 5.1 i dopiero sie czuje ten klimat płynący z Gry o Tron, Rodziny Borgiów, serialu Rzym itp.

Tak, zwłaszcza przy jakości jaką nam oferuje HBO HD z transpondera CP.

Proponuję dla porównania zaciągnąć z sieci jakiś plik mkv z Grą o Tron czy Borgias, zobaczysz wtedy jak powinien wyglądać serial w jakości HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w sobotę chciałem dokupić pakiety NPremium, aby Ligę Mistrzów móc spokojnie oglądać, ale na infolinii poinformowano mnie, że nie ma możliwości kupna pakietu oraz , że oferta nc+ będzie przedstawiana po 21 marca także jeszcze trochę cierpliwości będzie nam potrzebne. Ponadto konsultant dodał, że jest szansa, aby na czas meczu odblokowano dostęp do Npremium, wiecie coś więcej na temat odkodowania NPremium?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...