Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ze zniecierpliwieniem czekam na ofertę nc+.

A właśnie przed chwilą otrzymałem wydaję mi się atrakcyjny telefon z "n".

Obecnie posiadam umowę wszystkie pakiety podstawowe do końca czerwca (54 zł) + nPremium do końca maja (9,90zł) + multiroom (10 zł) - razem 73,90 zł.

A zaproponowano mi umowę na 18 m-cy (wszystkie pakiety podstawowe + nPremium i HBO przez całą umowę + Filmboxy na 6 mc + 10 zł multiroom) przez 6 m-c 78 zł a potem 89 zł.

 

Dylemat polega na tym , że Pani zapewniała mnie że kanały nPremium będą dostępne przez całą umowę - gdy zasugerowałem , że kanały te zostaną wyłączone 5 kwietnia - powiedziała , że nie mam się martwić.

 

Pytanie 1: Czy zaproponowana umowa jest dobra ?

Pytanie 2: Czy kanały nPremium zostaną wymienione na 4 kanały premium z oferty nc+ (Canal+Family , Sport itd).

Pytanie 3: Z której waszym zdaniem umowy będzie korzystniej migrować do nc+ z obecnej czy po przedłużeniu ?

 

Czy ktoś może przedstawić mi swój punkt widzenia co do zaoferowanej mi oferty przedłużenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO to ważny kanał dla wszystkich platform, hejterom ciężko jednak ogarnąć jak wiele osób ceni możliwość zobaczenia ich fantastycznych seriali równo/w okolicach amerykańskiej premiery. Nie wszyscy bowiem pomiędzy wymarzony kontent premium, a roczne filmowe 'nowości', wstawiają znak równości.

 

tyle tylko ze ostatnio HBO zaczelo kombinowac. Zanim obejrzysz na HBO, to najlepiej jakby jescze miec Go, Online i Cinemax. Jeden nadawca a "kroi" na kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ze zniecierpliwieniem czekam na ofertę nc+.

A właśnie przed chwilą otrzymałem wydaję mi się atrakcyjny telefon z "n".

Obecnie posiadam umowę wszystkie pakiety podstawowe do końca czerwca (54 zł) + nPremium do końca maja (9,90zł) + multiroom (10 zł) - razem 73,90 zł.

A zaproponowano mi umowę na 18 m-cy (wszystkie pakiety podstawowe + nPremium i HBO przez całą umowę + Filmboxy na 6 mc + 10 zł multiroom) przez 6 m-c 78 zł a potem 89 zł.

 

Dylemat polega na tym , że Pani zapewniała mnie że kanały nPremium będą dostępne przez całą umowę - gdy zasugerowałem , że kanały te zostaną wyłączone 5 kwietnia - powiedziała , że nie mam się martwić.

 

Pytanie 1: Czy zaproponowana umowa jest dobra ?

Pytanie 2: Czy kanały nPremium zostaną wymienione na 4 kanały premium z oferty nc+ (Canal+Family , Sport itd).

Pytanie 3: Z której waszym zdaniem umowy będzie korzystniej migrować do nc+ z obecnej czy po przedłużeniu ?

 

Czy ktoś może przedstawić mi swój punkt widzenia co do zaoferowanej mi oferty przedłużenia ?

 

Nie przedłużaj, tylko czekaj na nc+! Ona może ci powiedzieć, że nPremium będzie, a tak naprawdę nie będzie! Chodzi o to, że konsultanci za każdą podpisaną umowę mają kasę!!! Więc wciśnie c każdy kit, abyś przedłużył umowę. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO to ważny kanał dla wszystkich platform, hejterom ciężko jednak ogarnąć jak wiele osób ceni możliwość zobaczenia ich fantastycznych seriali równo/w okolicach amerykańskiej premiery. Nie wszyscy bowiem pomiędzy wymarzony kontent premium, a roczne filmowe 'nowości', wstawiają znak równości.

 

Co fakt to fakt. Widocznie na tym forum siedzą sami "sportowcy". Ciekawe czy wiedzą skąd pochodzi Twój avatar a skąd np. mój ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulotki w APS dostaną dopiero 20 marca po zamknięciu APSÓW.

 

Nie jestem do końca skłonny w to uwierzyć, ponieważ jak mnie pamięć nie myli w zaprzyjaznionym APS, dostawaliśmy ulotki C+ tak jak resztę paczek od kurierów ze sprzętem komputerowym(APS C+ + branza komputerowa, sat itp) w godzinach 12-15 od poniedziałku do piątku i w tym nieduzym mieście nie było dostaw paczek na wieczor itp 17-19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to trzeba mieć HBO żeby znać seriale?

Ja przykładowo w TV oglądam tylko sport a na laptopie seriale/filmy

Podobnie jest u mnie. Chociaż jak akurat się trafi ciekawy film to oglądam (zazwyczaj na alekino+, bo w zwykłych C+ ostatnio niczego szałowego nie znajduję - stąd wiążę pewne nadzieje z nowymi wytwórniami w nc+)

 

Co do romansu Polsatu z HBO to radzę się niektórym wstrzymać. Niedawno sporo osób widziało Premier League w Polsacie Sport :roll:

 

---

 

Kto się np. zachwycił klimatem Avatara to i tutaj zasmakuje czegoś podobnego. Oczywiście klimat innego rodzaju ale równie silny i wyrazisty.

:shock: Avatar to bezdyskusyjnie najbardziej przereklamowany i przemarketingowany film jaki w życiu widziałem :|

 

Gra o Tron jest za to świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filolog

 

A to trzeba mieć HBO żeby znać seriale?

Ja przykładowo w TV oglądam tylko sport a na laptopie seriale/filmy a co do twojego pytania GoT i BE :)

 

Wiesz, naprawdę fajnie jest wieczorem w półmroku z dobrym stereo na uszach pooglądać na dużym ekranie nagrany uprzednio na HBO odcinek ulubionego serialu. Nie jestem żadnym tam miłośnikiem seriali tylko jak zobaczyłem pierwszy raz Zakazane Imperium i Grę o Tron to wciągnęły mnie te filmy na amen. Dziś mogę powiedzieć, że jestem od tych dwóch seriali uzależniony. Gorąco polecam wszystkim, zwłaszcza, że niedługo będą ich nowe serie (bo sezony to są na truskawki albo ogórki). Innych seriali HBO nie oglądałem, ale myślę, że nie są wiele gorsze. Pooglądajcie choćby po jednym odcinku a zobaczycie jaki jest klimat na GoT. Ciary nieraz przechodzą. Kto się np. zachwycił klimatem Avatara to i tutaj zasmakuje czegoś podobnego. Oczywiście klimat innego rodzaju ale równie silny i wyrazisty.

 

Tak więc jak to się mówi nie samym sportem człowiek żyje. Ja sportu nie lubię i nie oglądam. Nie jest mi do niczego potrzebny. Szanuję natomiast gusta innych i sam proszę by szanować wybory osób takich jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filolog

 

A to trzeba mieć HBO żeby znać seriale?

Ja przykładowo w TV oglądam tylko sport a na laptopie seriale/filmy a co do twojego pytania GoT i BE :)

 

Wiesz, naprawdę fajnie jest wieczorem w półmroku z dobrym stereo na uszach pooglądać na dużym ekranie nagrany uprzednio na HBO odcinek ulubionego serialu. Nie jestem żadnym tam miłośnikiem seriali tylko jak zobaczyłem pierwszy raz Zakazane Imperium i Grę o Tron to wciągnęły mnie te filmy na amen. Dziś mogę powiedzieć, że jestem od tych dwóch seriali uzależniony. Gorąco polecam wszystkim, zwłaszcza, że niedługo będą ich nowe serie (bo sezony to są na truskawki albo ogórki). Innych seriali HBO nie oglądałem, ale myślę, że nie są wiele gorsze. Pooglądajcie choćby po jednym odcinku a zobaczycie jaki jest klimat na GoT. Ciary nieraz przechodzą. Kto się np. zachwycił klimatem Avatara to i tutaj zasmakuje czegoś podobnego. Oczywiście klimat innego rodzaju ale równie silny i wyrazisty.

 

Tak więc jak to się mówi nie samym sportem człowiek żyje. Ja sportu nie lubię i nie oglądam. Nie jest mi do niczego potrzebny. Szanuję natomiast gusta innych i sam proszę by szanować wybory osób takich jak ja.

A Dynastie Tudorów widziałeś? Genialne! Nie wiem czy da się to gdzieś zobaczyć ale gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś dostałem aneks do umowy na C+ i 13th street jest w nim wymieniony, więc chyba nie może zniknąć, bo by się narazili na możliwość zrywania umów? no chyba, że dadzą coś innego w zamian? no, ale ktoś przecież mógł wziąć telewizję tylko dla tego 1 kanału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...