Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Mogli by podnieś powiedzmy o 5 zł koszt pakietu wiedza i odkrycia i dodać tam parę kanałów.

Poza tym czasem się wiesza TV trzeba zmienić kanał i wrócić z powrotem na kanał który się oglądało. Co do jakości dla mnie jest wystarczająco dobra. Ale ja nie oglądam kanałów sportowych wiec może dlatego nie narzekam. Obecnie skończyła mi się umowa terminowa ale nie przedłużam bo póki co nie ma oferty znacząco lepszej by się wiązać na kolejne dwa lata. 

Moja subiektywna opinia jest taka że od czasu odejścia pana Wieczorka z Netii. Netia praktycznie nic nowego nie wprowadza tylko jedzie na tym samym koniu. Jedynie jakieś kosmetyczne zmiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio kanały przestały się przełączać w tryb HD i nie pomagały restarty routera czy dekoderów. Zadzwoniłem na infolinię i serwisant wgrał mi zdalnie najnowsze oprogramowanie i teraz jest OK. Swój pierwszy kontakt z infolinią oceniam bardzo pozytywnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC też brak synchronizacji obrazu z dźwiękiem. Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie ale dla mnie Netia stoi w miejscu. Nie zdziwiłbym się jak by myśleli tylko by się komuś sprzedać. Chyba stracili taki lwi pazur. Walkę o klienta rozwijanie oferty. Teraz tylko zrywają kupony z tego co mają i tyle. Poważnie się zastanawiam z rezygnacji Z usługi TV. Pozostawiając sobie jedynie internet 50M. Bo do LTE ciągle mam mieszane odczucia. A światłowód może lokalna firma mi w przyszłym roku do domu doprowadzi. Np dziwi mnie dlaczego jeszcze nie ma możliwości oglądania TV na laptopie, smart fonie. tablecie. Platformy SAT już to dawno mają czemu Netia stoi w miejscu.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I własnie tu nie masz racji,bo jest rozwój,teraz Netia własnie już rozpoczyna pierwszy etap modernizacji wszystkich linii Cu do światłowodu.

Jeśli jest problem z synchronizacją to zapraszam do kontaktu z działem technicznym, wtedy na pewno będzie to poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z działem technicznym kontakt jest OK, tylko z czego się bierze ta asynchrobizacja?
Zgłaszałem już taki stan rzeczy. Po zgłoszeniu jakiś czas jest OK, potem znowu dolegliwość ta powraca.

Edytowane przez Barti
Wyrażenie "OK" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się też od Pana z działu technicznego, że jeżeli problem będzie występował nadal, zmieni w moim Netia playerze oprogramowanie na starszą wersję, niż mam, a moja jest z grudnia 2015 r. Z tego, co się dowiedziałem, nowszej nie ma na razie.
Szczerze mówiąc, nie sądzę, że to coś pomoże. Usługa TV traci w moich oczach coraz bardziej.
Natomiast zastanawianie się, gdzie dziś pojawi się usterka wydaje się, że na dłuższą metę może być nudne, a nikt nie płaci mi, ani nikomu z abonentów Netii za śledzenie i zgłaszanie usterek niestety.
PS. Gdyby tak było, możnaby niezły zaskórniak odłożyć... :razz:

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Wyrażenie skrótowe "TV" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, za chwilę mecz Liverpool-Man United a obraz na C+ Sport 2 gorszy, niż na streamie w necie. Wie ktoś, czy można rozwiązać umowę na TV, bądź chociaż zrezygnować z pakietu Canal + ze względu na tak tragiczną jakość przekazu? Przecież to, co oni teraz pokazują to jakieś nieporozumienie.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie: czy Netia Player wspiera dźwięk Dolby Digital? Teoretycznie jest to w ustawieniach, ale po różnych konfiguracjach i ustawieniach dźwięk się w ogóle nie zmienia. W dalszym ciągu jest tylko stereo. Dodam, iż sprawdzałem na wszystkich stacjach, które nadają takową ścieżkę dźwiękową.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...