Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Mam internet + TV. Wcześniej miałem sam internet i w lipcu dobrałem TV. Za NET 100MB w w pakiecie płacę 24,9 plus TV 35 zł(15 na pakiety dodatkowe) , Multiroom za 5 zł i Giganagrywarka za darmo. Udało mi się wyrwać jak dla nowego klienta bo nie miałem wcześniej TV u nich.

Edytowane przez marceliszpak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha . Jak się wybiera pakiety? Telewizja ma dobrą jakość obrazu? Ja u nich mam jeszcze stary pakiet Idealny, ale w systemie IPTV i nie narzekam. Może tylko na kanały sportowe. Można prosić o kilka zdjęć? :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom na hfc jest za 5 zł, jak się bierze od razu. Druga sprawa: w przypadku pakietu Idealnego, itp. a nie pakietów tematycznych, zawsze będzie multiroom za 15zł i dodatkowy każdy MR wtedy jako pakiet Komfortowy. Ograniczenia techniczne po prostu. ;)

Edytowane przez Barti
Poprawiono nieco niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom na hfc jest za 5 zł, jak się bierze od razu. Druga sprawa: w przypadku pakietu Idealnego, itp. a nie pakietów tematycznych, zawsze będzie multiroom za 15zł i dodatkowy każdy MR wtedy jako pakiet Komfortowy. Ograniczenia techniczne po prostu. ;)

 

Dowolną ilość multiroomów mogę wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy piątek (2 grudnia) do oferty telewizji dodane zostaną nowe programy:

 

Do pakietu Na Start:

 

Metro (HD) - Kanał lifestylowy, promujący aktywny rozwój człowieka.

 

WP 1 - Program ogólnotematyczny prezentujący na swej antenie filmy fabularne, dokumenty, programy publicystyczne i sport. NA antenie WP 1 będzie można zobaczyć emitowany na żywo codzienny magazyn publicystyczny "Dzieje się w Polsce", reportażowo-interwencyjny "Interakcja"

 

Eleven Extra - Eleven Extra jest trzecim, po Eleven i Eleven Sports, sportowym kanałem premium grupy Eleven Sports Network. Widzowie znajdą w nim jeszcze więcej sportu najwyższej klasy na żywo, przede wszystkim czołowe europejskie rozgrywki piłki nożnej, takie jak Ligue 1, Serie A TIM, La Liga Santander czy FA Cup. Kibice zobaczą również angielskie English Football League Championship, Puchar Ligi Angielskiej oraz ligę brazylijską, belgijską i szkocką, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych w Eleven i Eleven Sports. Eleven Extra, tak jak wszystkie kanały grupy, nadaje 24 godziny na dobę, w HD i z polskim komentarzem.

 

Dodatkowo, 2 programy które już są w ofercie, zmienią nadawanie z SD na HD:

 

Zoom TV, Nowa TV

 

Po tych zmianach, w GigaOfercie dostępne będą 192 programy w tym 90 HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienci którzy:

  • posiadają pakiet TVN

  • posiadają komplet trzech pakietów : Wiadomości, Styl Życia i Sport i emocje

mają dostęp do pakietu Player BOX bez opłat.

Pozostali klienci, czyli:

  • Klienci którzy nie posiadają wyżej wymienionych pakietów (TVN oraz Wiadomości, Styl Życia i Sport)

  • Klienci którzy posiadają poprzednie wersje TV: STV (Pakiet: Praktyczny/Komfortowy ) lub IPTV (Pakiet: Wygodny/Idealny/Prestiżowy)

mogą zakupić pakiet Player BOX za cenę 2 zł brutto na 30 dni.

Ci klienci, od dnia 5.04 mają wyłączoną usługę Player.pl.

Wszyscy klienci mogą skorzystać z Player EXTRA za cenę 10zł brutto.

 

Pakiet Player BOX zawiera wyselekcjonowane treści TVN bez reklam w jakości HD

 

Pakiet Player EXTRA  zawierający pełne sezony najlepszego contentu TVN, które dają abonentom pełen dostęp do setek godzin rozrywki (całych sezonów najnowszych seriali TVN oraz przedpremierowych odcinków, znanych show i programów TVN, hitów filmowych oraz produkcji zrealizowanych wyłącznie dla platformy Player)


Jednocześnie z aplikacji TVP jest TVP Sport.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Na listę wskoczyły już Zoom TV HD i Nowa TV HD. Pojawiły się też WP1 oraz Metro HD (na liście jako Meteo HD) ale na razie brak jest przekazu. Eleven Extra jeszcze nie został dodany.

Edit 08:07: na WP1 już plansza z Orłosiem.
Edit 08:30: Eleven Extra wskoczył na kanał 66, WP1 raz działa, raz nie, Metro HD dalej nie świeci.

Edytowane przez Peter Parker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się przedstawiciela Winnickiego o jego kanały w ofercie netii są tylko w ich ofercie TVR oraz TO!TV a brakuje pozostałych . O to taką dostałem odpowiedz "Pytaj Netię czemu nie chce naszych kanałów. Nam odpowiadają, że nie mają kasy na nowe kanały" . Żal płace abonament a  nie rozwijają oferty :(  Najlepsza ofertę tv ma NC+ ale jest droga .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...