Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko teraz pytanie brzmi: dlaczego tak daleko na liście kanałów będą te kanały?

To nie są byle jakie kanały, tylko mają wartość jak na polskie realia. Poziomem są wyżej od obecnego Discovery czy History.

 

Powyżej 127 człowiek już nie wędruje. Powinni zrobić ten pakiet obok Planete, Discovery, NG itd.

 

Dobrym przykładem jest NG People. Jest tak daleko, że ciągle o nim zapominam i omijam, bo tak daleko na liście nie chce mi się wchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego Filmboxów nie dali za HBO? Przecież 55 jest wolny itd. Powinni zrobić nową listę kanałów i dać wszystko tam gdzie być powinno:

dokumentalne: 70-90 pozycja, sportowe: 100-130 pozycja, filmowe: 30-60 pozycja informacyjne+podstawowe: 1-30 pozycja, itd. itd.

 

Czy to takie trudne? Za 5 zł ułożę dla nc+ kanały, gdzie każdy klient powie, że w końcu ktoś dobrze ułożył listę. Czy to takie trudne do zrobienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmboxy to od samego początku są tak daleko. A teraz na nie miejsca nie ma, przecież na 55 jest FOX Comedy.

Powoli miejsce im się kończy, więc będą musieli kombinować :D.

Czy to jest taki wielki problem "przepchnąć" wszystko co jest od 90 w górę o 10 miejsc i zrobić to miejsce?

Czy oni podpisując umowę umawiają się na konkretne miejsce na liście, że potem nie mogą tego ruszyć bo np taki Disney się będzie burzyć że jest na 107 a nie 97?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu niby jest dziwny? Te stacje były przez niektórych wyczekiwane i nic w tym dziwnego, że nc+ tym się chwali i ma czym. Nie wiem, po co się tak wszystkiego czepiasz, nie dodają nowych kanałów źle, dodają też źle, może jeszcze napisz, ze stacje powinny być w pakiecie Start+. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu niby jest dziwny? Te stacje były przez niektórych wyczekiwane i nic w tym dziwnego, że nc+ tym się chwali i ma czym. Nie wiem, po co się tak wszystkiego czepiasz, nie dodają nowych kanałów źle, dodają też źle, może jeszcze napisz, ze stacje powinny być w pakiecie Start+. :D

Czy ja mówię, że źle, że dodali te kanały? Nie. Jeju. Ten slogan jest dla mnie taki sobie, bo tak naprawdę nic w nc+ się takiego gigantycznego nie zmieniło. Jedynie trzy nowe kanały dodali i tyle. Chyba że tą nową odsłoną jest pobudka po długim śnie zimowym, bo to są pierwsze nowości od chyba października i dalej dodania 13 Ulicy w HD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...