Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, dvbx napisał:

Na satelicie umieszczono nową listę kanałów, na której podmieniono parametry kanału Metro (SD ->HD), pozycja 141 bez zmian.

Potwierdzam kanał Metro na liście kanałów w dekoderach platformy CANAL+ został podmieniony na wersję HD. Nie został jedynie dodany dopisek HD w nazwie kanału na liście kanałów, ale to akurat nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XMAREKK30@Adam.kaslewicz@Bloo411 Może pomoże odłączenie od prądu i całkowite ponowne uruchomienie dekodera, aby pojawiła się z powrotem pozycja 141. Ja mam dekoder 4K UltraBox+ z serii ITCA ze starym oprogramowaniem i bez żadnych dodatkowych działań z mojej strony kanał Metro został podmieniony na wersję HD na pozycji 141.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, lukx95 napisał:

Ja mam dekoder 4K UltraBox+ z serii ITCA ze starym oprogramowaniem i bez żadnych dodatkowych działań z mojej strony kanał Metro został podmieniony na wersję HD na pozycji 141.

U mnie dokładnie tak samo. Kanał zniknął z listy ulubionej co sugeruje w takim przypadku zmiany na liście głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
7 minut temu, k05 napisał:

Czas najwyższy. Jakość tego kanału wręcz odstraszała.

 

48 minut temu, Darek z Ozimka napisał:

U mnie na dekoderze ITI 2851S już się pojawiło Metro HD na dotychczasowej pozycji.

Będziecie teraz go częściej oglądali?

🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lukx95 napisał:

@XMAREKK30@Adam.kaslewicz@Bloo411 Może pomoże odłączenie od prądu i całkowite ponowne uruchomienie dekodera, aby pojawiła się z powrotem pozycja 141.

 

Zrobiłem to oczym wcześniej pisałeś i nadal brak kanału na liście kanałów na pozycji 141 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roc45@XMAREKK30 Całkowicie nie ma pozycji 141 w waszych dekoderach 4K UltraBox+? Nie macie w ogóle dostępu do kanału Metro? Bo to dziwna sprawa jak znikła wam całkiem pozycja 141 z dekoderów. Może spróbujcie przywrócić w ustawieniach dekoder do domyślnych ustawień bez usuwania nagrań, by ich nie stracić i to już powinno myślę pomóc, aby pozycja 141 w dekoderach powróciła. Oczywiście po tej operacji na nowo będziecie musieli skonfigurować ustawienia dekodera w tym połączenie z internetem po przywróceniu dekodera do domyślnych ustawień.

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roc45 Po zmianie nie dodano dopisku HD na liście kanałów CANAL+ do nazwy Metro. Także zmianę zobaczysz jedynie w jakości obrazu, a najbardziej na pierwszy rzut rzuci Ci się pewnie w oczy logo, czy literki, które masz na pewno ostre czytelne teraz. Ostatnio coś w CANAL+ nie dodają na liście kanałów w nazwie dopisku HD do kanałów zmieniających jakość. Są też inne kanały na liście kanałów CANAL+, które nadają w HD, a nie mają w nazwie w dekoderach dopisku HD i te kanały to np. AMC, HGTV, Food Network.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukx95 napisał:

@roc45@XMAREKK30  Może spróbujcie przywrócić w ustawieniach dekoder do domyślnych ustawień bez usuwania nagrań, by ich nie stracić i to już powinno myślę pomóc, aby pozycja 141 w dekoderach powróciła. Oczywiście po tej operacji na nowo będziecie musieli skonfigurować ustawienia dekodera w tym połączenie z internetem po przywróceniu dekodera do domyślnych ustawień.

 

Wszystko się zgadza i kanał się ukazał na swoim miejscu  😀  Różnica między SD a HD na tym kanale jest znaczna. Dzięki za pomoc lukx95 😀

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...