Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Narzekać to każdy umie, dają nowe/stare programy i z tego się należy cieszyć. Nie podoba się jakiś kanał to go odznacz na liście i nie oglądaj - przecież nie ma przymusu bezpośredniego posiadania telewizora i do tego jeszcze oglądania programów w telewizji nc+. Dają takie kanały, jakie uznali że powinni dołączyć chcąc zatrzymać/pozyskać abonenta - najlepiej nie ponosząc przy tym wielkich nakładów finansowych na licencje, prawa czy inne finansowe koszty. NC+ to takie samo prywatne przedsiębiorstwo jak każde inne - a tu podstawowym celem jest ZARABIANIE pieniędzy - w taki czy inny sposób. Czasem legalnie czasem nie. Stosując różne marketingowe chwyty i mniej lub bardziej przemyślane strategie biznesowe - w końcu ktoś tym przedsiębiorstwem zarządza a głównym celem jest mnożenie zysku firmy - grunt, żeby ludziska mieli świadomość, że zrobili dobry zakup/interes wiążąc się z telewizją nc+. A jest udowodnione, że nic tak nie przyciąga uwagi jak magiczne słowo GRATIS. A w połączeniu z drugim magicznym słowem PROMOCJA to już tworzy prawdziwy magiczny duet... a przed świętami to jest najważniejsze.

Dla mnie osobiście te dodane kanały stare/nowe są przyjemną niespodzianką i czy będę je oglądał czy nie - w każdym z tych przypadków ucieszyła mnie ta wiadomość. A jeszcze bardziej bym się ucieszył, gdyby dodali polsat HD dla dekoderów pace - lubię obejrzeć WYDARZENIA a w jakości hd przyjemniejszy obraz na dużym tv jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - w najgorętszym okresie świątecznym , w momencie gdy po niedawnych wypowiedzeniach nc+ straciło około 300 tysięcy abonentów, teraz by nagle mieli wprowadzać podwyżkę i liczyć się z kolejnym odpływem abonentów oraz mniejszym przypływem nowych ? Ech, aż takimi [beep]ami to w nc+ być nie mogą - w końcu każde przedsiębiorstwo musi zarabiać ale również powinno uczyć się na własnych błędach i już chcieli ludziom podnieść ceny - wszyscy wiemy, jak na tym wyszli. Więc nie wierzę, że teraz podniosą mi cenę abonamentu za dodanie tych 15 starych/nowych programów - mam umowę 12 miesięczną na stałą cenę i każda zmiana wysokości abonamentu daje możliwość wysłania wypowiedzenia i negocjacji cenowej - sami z siebie nie mogą wprowadzić podwyżki bez możliwości odejścia/negocjacji - a od wielu lat zawsze osobiście negocjuję wysokość abonamentu, jaki jestem skłonny zapłacić. Więc ewentualnej podwyżki się nie boję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...