Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Czy u Was też tak "zaje....ście" odbierają HD?

Obydwa dekodery HD zmieniły listę, obydwa SD mają na szczęście stary układ. Trzeba będzie stworzyć "ULUBIONE" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cóś wygrzebałem przy porannej kawie:

 

"Jeżeli masz umowę z N lub Cyfrą + do np 2014 roku to na dniach otrzymasz listem nowy regulamin + nową umowę + formularz rezygnacji i masz tylko dwa wyjścia.

a) albo przechodzisz migrację do NC+ i zgadzasz się na nowe, wyższe stawki + mniej programów (zgodnie z nową ofertą);

B) rozwiązujesz umowę"

:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to się ma do tego fragmentu wywiadu?

 

'Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki w nc+ informuje wirtualnemedia_pl, że najdłuższe obecnie zawarte umowy z obecnymi klientami wygasają za ok. półtora roku. Do tego czasu stare oferty Cyfry+ i n będą funkcjonować, a nowa platforma zachęcać będzie ich klientów do dobrowolnej migracji. Każdy z nich będzie mógł rozwiązać dotychczasową umowę i zostać abonentem nowych pakietów.'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzą mnie słuchy z domu, że splitter od wczoraj nie chce chulać.

Na Sagemcomie lista kanałów się zmieniła (to jest skandal, TVN na 1. poz. ale to inna historia).

A moja Ariva 210 ciągnie uprawnienia z drugiej karty (Multiroom) włożonej do splittera i nic nie działa.

 

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną konfigurację, dzisiaj rano jeszcze działało wszystko

To być może zwykła zawieszka splittera, ale ponoć próbowali go restartować.

Dodatkowo mam takiego trupa, że spalił mi już z 5 kart Cyfry i nie wiem co będzie jak mi spali kolejną i co będzie jak pójdę do salonu wymieniać. Czy dostanę kamaleona czy będzie jakiś problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam smartwi chula non stop od 6 lat. Opcje masz dwie

1. Kupić nowy splitter i miec nadzieję ze nie zmuszą Cię do zmiany na deki nki zbyt prędko

2. Wybrać ich beznadziejne rozwiązanie mr z sieciówką miedzy dekami i parowanymi kartami i mieć spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam smartwi chula non stop od 6 lat. Opcje masz dwie

1. Kupić nowy splitter i miec nadzieję ze nie zmuszą Cię do zmiany na deki nki zbyt prędko

2. Wybrać ich beznadziejne rozwiązanie mr z sieciówką miedzy dekami i parowanymi kartami i mieć spokój

 

Jakbym chciał wybrać ich nowe rozwiązanie to za multiroom na 4 tunery zapłacę sporo kasy.

A teraz mam TV w kuchni w salonie w sypialni itd.

Poszło trochę kasy na kable, konwertery, zezy, anteny itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy ktoś wie kiedy technicy zrobią wkońcu normalną listę programów????!!!! gdzie TVP 1 HD jest na 1 TVP 2HD na 2??? Proszę pisać w tej sprawie bo on jest [beep]two.Ofertę Canal+ mam od początku istanienia platform.Po fuzji cyfry+ z wizją nic się nie zmieniło bo zarządzali francuzi.Teraz to zachłanni polacy z TVN chcą zwiekszyć oglądalność swoich kanałow i układają jakąś beznadziejną liste.To jakaś porażka :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co czujesz, ja też modernizowałem niedawno całą instalację i kupiłem arivę 250 combo. Sądziłem, że skoro cyfra przejmuję enke to wszystko będzię po staremu ale okazało się że to enka w tym związku rządzi i póki co niby wiara migruję na starych zasadach mr ale co bedzie za rok jak beda przedłużać umowy? Nie wiadomo. A skoro mówisz ze Ci splitter karty pali to lepiej wszystko przemyśleć. Skoro rozdzielasz uprawnienia na tyle tv to może faktycznie lepiej bedzie zainwestować w nowy splitter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają ceny multiroomu w NC+? Do tej pory używałem splitterów z Cyfrą+ na 4 telewizorach. Nie znalazłem niestety cenników co do multiroomu więc się zastanawiam czy płaci się za wynajem za każdy dodatkowy dekoder? Czy w ogóle przy ofercie Multiroom Standard HD ma się wszystkie kanały na wszystkich dekoderach bo tylko piszą o braku możliwości nagrywania, a nic o pełnej ofercie. Sama nazwa Standard i Premium trochę miesza bo słowa premium używają też przy pakietach i można by pomyśleć, że w Multiroom Standard nie ma się na pozostałych dekoderach tego co wynika z pakietów premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splitter nadal możesz używać, przynajmniej na razie;)

To zależy jaką kto ma długa umowę. Jeśli kilka tygodni to niestety trzeba myśleć co dalej.

Nie wprowadzaj w błąd. Jeśli migruje do nc+ na sprzęcie cyfry to pojedzie na splitterku jak długo się da, czyli aż nie wycofają cameleonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają ceny multiroomu w NC+?

Przy zamawianiu przez stronę liczyło mi po 15zł miesięcznie za odbiornik + 49zł aktywacji za dekoder HD (przy wersji Standart), natomiast 20zł/miesiąc przy Multiroom Premium (ale tutaj tylko jeden dekoder). Dziękuję, postoję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splitter nadal możesz używać, przynajmniej na razie;)

To zależy jaką kto ma długa umowę. Jeśli kilka tygodni to niestety trzeba myśleć co dalej.

Nie wprowadzaj w błąd. Jeśli migruje do nc+ na sprzęcie cyfry to pojedzie na splitterku jak długo się da, czyli aż nie wycofają cameleonów.

No czyli nie wiadomo jak długo więc chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają te ceny i oferta multiroom żeby wiedzieć na co się przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...