Skocz do zawartości

Wasze wizje zmian w TV


MIGUEL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kuba, popieram twoje zdanie! MiniMax może być własnością AMC we współpracy z nc+. Oferta programowa poszerzyłaby się o seriale animowane dla widzów powyżej 7 lat. Natomiast powinni przywrócić ZigZap, który byłby za Teletoon+ i prezentowałby seriale dla młodzieży.
Zmiany w Ale Kino+ powinny być: ramówka, filmy i seriale nadal emitowane, zmienić w Canal+ Kino.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, popieram twoje zdanie! MiniMax może być własnością AMC we współpracy z nc+. Oferta programowa poszerzyłaby się o seriale animowane dla widzów powyżej 7 lat. Natomiast powinni przywrócić ZigZap, który byłby za Teletoon+ i prezentowałby seriale dla młodzieży.

Zmiany w Ale Kino+ powinny być: ramówka, filmy i seriale nadal emitowane, zmienić w Canal+ Kino.

No to się cieszę :D Natomiast TeleToon+ wciąż się w miarę trzyma i niech będzie bez zmian, tyle że więcej seriali dla młodzieży. Lub też jak ty mówisz - zmiana na ZigZap+ albo tak: ZPR utworzy kanał dziecięco-młodzieżowy YTV Polska który będzie stworzony we współpracy z Disneyem, Turnerem, Viacomem i Corusem (twórca oryginału YTV kanadyjskiego), a TeleToon+ będzie miało z nim współpracę i zmiana nazwy na TeleToon (bez plusa). Oprawa do liftingu, a oferta nadal z biblioteki nc+, lecz będzie też część programów z ramówki polskiego YTV. A zmiana z AleKino+ na jakieś Canal+ Kino to tragedia. Gdyby zrobili tak:

 

AleKino+ = C+ Kino

Planete+ = C+ Dokument

MiniMini+ = C+ Kids

TeleToon+ = C+ Graffiti

Kuchnia+ = C+ Kuchnia

Domo+ = C+ Dom

To bym się tak zdenerwował, jakby wszystko było C+ :twisted: No bo co by było gdyby zmienić TVN w Canal+ 1, TVN7 w Canal+ 2, TTV w Canal+ 3 a Canal+ w Canal+ 4? No nic, niepotrzebne to są zmiany. Canal+ to spółka "premium", za którą się płaci, więc można ją szanować.

 

Od takich treści raczej jest Megamax ;)

O, Megamax! Też by był w Polsce! I to będzie brat Minimaxa! A czy Megamax też należy do AMC? Bo ja myślę, że chyba tak, więc śmiało można utworzyć taki kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Natomiast TeleToon+ wciąż się w miarę trzyma i niech będzie bez zmian, tyle że więcej seriali dla młodzieży.

No, faktycznie się trzyma, skoro od zmiany nazwy w 2011 jest to praktycznie kalka MiniMini. a godne uwagi były tylko dwa seriale, których obecnie nie emitują. Sensowną koncepcją było wspomniane wcześniej wyrzucenie z emisji filmów MLP (tego w ogóle nie powinni emitować, to durnowate jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w Ale Kino+ powinny być: ramówka, filmy i seriale nadal emitowane, zmienić w Canal+ Kino.

 

 

Po co zmieniać rozpoznawalną markę na coś, co by było bardziej siostrzaną stacją C+ Film? Taka zmiana by tylko wpłynęła negatywnie na stację i jest najzwyczajniej w świecie niepotrzebna ;)

 

Do tego było by już 9 x C+ i pretekst do podwyżki abonamentu.

 

Ale Kino jest niższych pakietach i chwała im za to i niech tak zostanie. Jeden z nie wielu już kanałów filmowych, który nie przerywa filmów reklamami.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizje zmian, tym razem w multipleksach ogólnopolskich.

- MUX 1: Przenieść na MUX1 kanały TVP1, TVP2, TVP3 i TVP Info, wyrzucić ATM Rozrywkę oraz TVP ABC z tego multipleksu i dać do MUX3. Usunąć definitywnie z pierwszego multipleksu TV Trwam, Eskę TV(która jesienią zmieni się w ''Ósemkę''), zostawić Stopklatkę, Fokus TV, TTV i Polo TV.

- MUX2: Zastąpić Polsat Sport News kanałem Polsat Sport(potrzeba sportowego kanału w multipleksie Naziemnej Telewizji Cyfrowej)

- MUX3: widziałbym w MUX3 ATM Rozrywkę i TVP ABC. Tematyczne z TVP(czyli Historia, Kultura i Rozrywkę) zostawić.

W nowym MUX8: Ósemka TV, Nowa TV, możliwe że WP1 i Metro TV(albo TV Metro, jak kto woli mówić na tę stację).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i to jest dobry temat :D W większości spraw się z Tobą zgadzam, troszkę jednak zmodyfikuję to :)

 

MUX 1: Eska TV, Polo TV, Stopklatka TV, Fokus TV, TTV, TV Trwam, Polsat 2*, 

MUX 2: Polsat, Polsat Sport News**TV 4, TV 6*** , TV Puls, Puls 2, TVN, TVN 7

MUX 3: TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP 3, TVP ABC****, TVP Historia, TVP Info, TVP Kultura, TVP Sport

MUX 8: Metro TV, Nowa TV, WP, Zoom TV, TVP Seriale, TVP HD*****

 

* zamiast ATM Rozrywki, po której przejąłby ramówkę, jeśli zamiast Eski pojawiłaby się Ósemka to rozpisać konkurs na nowy kanał muzyczny

** jeśli spadnie to zamiast Super Polsatu po prostu Polsat 2 połączony z ATM Rozrywką, na MUX 1 slot wolny np. na Ósemka TV lub coś podobnego

*** przejęte przez innego nadawcę - np. Discovery

**** przeniesione z MUX 1 w miejsce TVP Rozrywka

***** TVP HD kanałem filmowym + emitowanie transmisji sportowych nie mieszczących się w TVP Sport, TVP Seriale znika z MUX 4 - tam pojawia się kanał Polsat News 2, a jeśli nie Seriale to TVP Dokument lub TVP Rozrywka

 

Opcja druga, mniej optymistyczna i dużo bardziej prawdopodobna:

 

MUX 1: Ósemka, Polo TV, Stopklatka TV, Fokus TV, TTV, TV Trwam, TVP ABC, ATM Rozrywka

MUX 2: Polsat, Super Polsat, TV 4, TV 6 , TV Puls, Puls 2, TVN, TVN 7

MUX 3: TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP 3, TVP Info HD , TVP Rozrywka

MUX 8: Metro, Nowa TV, WP 1 Zoom TV,  TVP Historia, TVP Kultura HD

 

Jak niełatwo się domyśleć, do MUX 3 już żaden kanał nie trafi, a może jeszcze wylecieć TVP Rozrywka.

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ad_am, @dustman: Świetnie wy sobie radzicie :D Tylko jeszcze mój lifting.

MUX1: Ósemka*, 4fun.tv**, TTV, Polo TV***, ATM****, Stopklatka, Fokus TV***, YTV Polska*****

MUX2: Polsat, Polsat News******, TVN, TVN7, TV4***, TV6***, Puls, Puls2, Puls3 [nazwa miasta]*****, Polsat Super******, Polsat Sport Plus*******

MUX3: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3 [nazwa miasta], TVP ABC**, TVP Kultura HD, TVP Historia, TVP Rozrywka, TVP Info HD, TVP Sport HD

MUX4 - zmiana nazwy na InfoTVGo lub CyfraGo:
Telewizja: Polsat Film (zakodowany tylko przy treściach Premium), Polsat Sport (zakodowany z okienkami na mecze Polaków i polskich drużyn oraz magazyny), Polsat Sport Extra (zakodowany tak samo jak Polsat Sport), Polsat Cafe (ten i wszystkie następne kanały są kodowane wg. woli nadawcy), Polsat Play, Polsat News 2, Comedy Central, Comedy Central Family, Kino Polska, MTV Polska, Cartoon Network, Nickelodeon, Disney Channel, TVN Style, TVN Turbo, TVN24, TVN24 BiŚ, TVN Meteo Active, BBC Brit, BBC Knowledge

Radio (niekodowane): PR1, PR2, PR3, PR4, RMF FM, RMF MAXXX, RMF Classic, Muzo.FM, Radio ZET, ZET Gold, Antyradio, Radio Plus, VOX FM, TOK FM


MUX7 (wiem że MUX5 i 6 prawdopodobnie nie będzie, ale co tam):
Telewizja: Tele5, TVS, Superstacja, Republika, Disco Polo Music, 4fun Hits, 4fun Dance, Stars.TV

Radio: PR24, PR Rytm, Rock Radio, Złote Przeboje, Radio Eska, Radio Rebel (nowa rozgłośnia rockowa od Time), YoungFM (nowa stacja radiowa taka jak Planeta FM), PR Dzieciom, Radio Maryja, Zet Chilli


MUX8:
TVP Film HD********, TVP HD***, TVP3 [nazwa miasta] (II wersja)********, Nowa TV, Zoom TV, WP1, Telewizja Metro

* - i tak będzie 8TV zamiast Eski, niestety taki obowiązek.
** - w przypadku 4fun.tv jest to stacja, która nadaje podobny gatunek muzyki jak Eska, więc można ją wsadzić z MUXów lokalnych. A co do TVP ABC to ta stacja zostanie przeniesiona do MUX3 z racji tego, że w MUX1 wystartuje YTV Polska (to jest wymyślone wg mnie).
*** - te stacje które oznaczone są 3 gwiazdkami mogą prawdopodobnie zmienić nazwy (Polo TV = Piątka, Fokus TV = Dziewiątka, TV4 = Polsat 4/Polsat 2, TV6 = Polsat 6/Polsat 3, TVP HD = TVP4 HD)
**** - to będzie odmieniony ATM, już bez "Rozrywka" i większej maści powtórek.
***** - YTV Polska to nowy kanał Grupy ZPR we współpracy z Viacomem, Turnerem, Disneyem i Corusem. Wiem, że jest już kanał dziecięcy w DVB-T, ale potrzebny jest przecież też młodzieżowy, tzw. "kanał bardziej dla starszych dzieci". Z kolei Puls3 też jest nowy, bo musi TV Puls zatrudnić dziennikarzy, utworzyć ośrodki regionalne i by zarobiła kupę kasy.
****** - Polsat News muszą też oglądać widzowie którzy nie płacą, więc może być w DVB-T. TVN24 lepiej tylko kodowany. A Polsat Super to jest właśnie Polsat 2, tyle że w nowej wersji (którą przedstawił wcześniej @ad_am)
******* - Polsat Sport News = Polsat Sport Plus. Dlaczego? No bo wiadomo, jest Sport Flesz, ale są też relacje dlatego nazywamy ten kanał takim niby "drugim Polsatem Sport Extra". Stąd zmiana nazwy. Ale może być też likwidacja tego kanału z DVB-T, więc proszę uważać.
******** - TVP Seriale powinien mieć więcej filmów a mniej seriali, i zmiana nazwy na wspomniany TVP Film. Do tego nadawanie w HD. Z kolei II wersja TVP3 to jest to, co kiedyś było w latach 2011-2013, jeszcze zza czasów okienek lokalnych w Info.

 

Kursywą oznaczyłem te kanały, które już są w multipleksach lokalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy, żeby w DVB-T w Polsce była dobra jakość w parze z ofertą. Co to znaczy? Bardzo chciałbym, żeby w ofercie polskiej NTC był program głównie dla stacji w wersji HD i stacji wartościowych. Tutaj proponuję 2 wersje:

I wersja:

MUX 1 - program dla stacji z byłego analogu:

TVP 1 HD, TVP 2 HD, Polsat HD, TVN HD

MUX 2 - program dla stacji z byłego analogu + nowe stacje:

TVP 3, TV 4 HD, TV Puls HD, TVN 7 HD, TVP Info

MUX 3 - stacje komercyjne:

TVP Sport, Polsat 2 (z udoskonaloną ofertą), TV Trwam, TVP Historia, TVP ABC, TVP Kultura HD, Fokus TV

MUX 8 - stacje komercyjne:

jakiś dobry kanał muzyczny (nie Polo TV, nie Eska TV, nie Ósemka TV, tylko coś innego z wszystkimi gatunkami muzycznymi), Stopklatka.TV, Puls 2, TTV, Nowa TV, jakiś dobry kanał lifestylowy, alternatywa dla TVP Sport.

 

II propozycja - 

MUX 1 : jakiś dobry kanał muzyczny (nie Polo TV, nie Eska TV, nie Ósemka TV, tylko coś innego z wszystkimi gatunkami muzycznymi), Stopklatka.TV, Puls 2, TTV, Nowa TV, jakiś dobry kanał lifestylowy, alternatywa dla TVP Sport, Fokus TV.

MUX 2 - Polsat HD, TVN HD, TVN 7 HD, TV Puls HD

MUX 3 - TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP Kultura HD, TVP Sport, TVP 3

MUX 8 - TVP Info, TV 4 HD, Polsat 2, TVP ABC, TV Trwam, TVP Historia

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Gierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gierek: To też może się zgadzać, ale... zabrakło ci WP1, Zoom TV i telewizji Metro, bo te kanały przecież też będą. A Ósemka nie będzie w całości muzyczna. Tylko jeszcze twoją propozycję poprawię:

MUX1: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3 [nazwa miasta], Polsat HD, TVN HD, TV4 HD, Puls HD

MUX2: TVP Info HD, Polsat 2 HD (odmieniony), TVN7 HD, TV6 HD, Puls2 HD

MUX3: Fokus TV, TTV HD, Stopklatka, TVP Historia, TVP Rozrywka, TVP Kultura HD, TVP ABC, jakiś dobry kanał lifestylowy

MUX8: Ósemka, Muzyczna.tv (nowa telewizja muzyczna nadająca wszystkie gatunki muzyki), TVP Sport HD (możliwe że będzie on w miejsce PSN), ATM Rozrywka, Nowa TV, WP1, Zoom TV, Telewizja Metro

 

II opcja z wprowadzonymi moimi zmianami w TV:

MUX1: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3 [nazwa miasta], Polsat HD, TVN HD, Polsat 4/Polsat 2 HD, Puls HD

MUX2: TVP Kultura HD, TVP ABC, TVP Info HD, Polsat Super, TVN7 HD, Polsat 6/Polsat 3 HD, Puls2 HD

MUX3: Piątka, Dziewiątka, TTV HD, Stopklatka, TVP Rozrywka, YTV Polska, Puls3 [nazwa miasta], Polsat News, jakiś dobry kanał lifestylowy

MUX8: Ósemka, Muzyczna.tv, TVP Sport HD, ATM, Nowa TV, WP1, Zoom TV, Telewizja Metro

 

No i III opcja podobna do obecnego składu multipleksów DVB-T, bez moich zmian nazw kanałów:

MUX1: Ósemka, TTV, Muzyczna.tv, Stopklatka, Fokus TV

MUX2: Polsat HD, Polsat 2 HD, TVN HD, TVN7 HD, TV4 HD, TV6 HD, Puls HD, Puls2 HD

MUX3: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3 [nazwa miasta], TVP Kultura HD, TVP Historia, TVP Rozrywka, TVP ABC, TVP Info HD

MUX8: TVP Sport HD, ATM Rozrywka, Nowa TV, WP1, Zoom TV, Telewizja Metro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba2015

Tyle kanałów HD to musiałoby być dopiero przy uruchomieniu DVB-T 2. Co do MUX 4 to ja bym tam przede wszystkim zamienił TVP Seriale (które na mojej rozpisce byłoby w MUX 8 ) na Polsat News 2. W dalszej kolejności można pomyśleć o dołączeniu Disco Polo Music i Muzo.tv co by pomogło troszeczkę tym kanałom oraz Kino Polska Muzyka i VIVA Polska - kanałów muzycznych w tym MUX-ie nie ma, to spokojnie można o nich pomyśleć i byłoby w ten sposób 16 kanałów (o ile da się je tam zmieścić xD). Potem kwestia TVN Turbo, ale na to raczej nie ma co liczyć przy obecności Polsatu Play.

 

Z Twojej koncepcji MUXów wybrałbym tą trzecią z małymi wyjątkami. Pozwolę sobie zmienić ją troszeczkę.

 

MUX1: Ósemka, TTV, Polo TV, Stopklatka, Fokus TV, TV Trwam, Polsat Sport News, [KANAŁ MUZYCZNY]

MUX2: Polsat, Polsat 2, TVN, TVN7, TV4, TV6, Puls, Puls2

MUX3: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3 [nazwa miasta], TVP Kultura, TVP Historia, TVP Sport, TVP ABC, TVP Info

MUX8: TVP Seriale, TVP HD, Nowa TV, WP1, Zoom TV, Metro 

 

Przyjmujemy oczywiście, że:
a) Polsat Sport News zostaje - jeśli nie, to po prostu w to miejsce trafia TVP Sport
b )Polsat 2 zostaje połączony z ATM Rozrywką i zmienia multipleks
c) TVP HD staje się kanałem filmowym
d) kanałem muzycznym MOŻE BYĆ publiczna TVP Rozrywka - jeśli takim się nie stanie, może spokojnie podzielić los TVP Polonia
e) kanał muzyczny zostaje dodany tylko i wyłącznie wtedy, gdy na miejsce Eski pojawia się Ósemka
 
Kanały HD tylko i wyłącznie wtedy gdyby uruchomiono MUX 5 i MUX 6 - o ile nie zostałyby one przeznaczone na internet / nie zdecydowano się już na DVB-T 2
Wtedy tak by to mogło się ułożyć:
 
MUX1: Stopklatka HD, TTV HD, Ósemka, Polo TV, TV Trwam, TVP ABC
MUX2: Polsat HD, Polsat 2 HD, TV 4 HD, TV 6, Polsat Sport News
MUX3: TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP 3, TVP Info HD, TVP Sport HD, 
MUX4: <bez zmian>
MUX5: TVN HD, TVN 7 HD, TV Puls HD, Puls 2 HD
MUX6: ewentualnie pod wersje HD kanałów z MUX 8 lub MUX 1
MUX8: Metro, Nowa TV, WP, Zoom TV, TVP Historia, TVP Kultura HD
 
Wziąłem pod uwagę tylko kanały, które już nadają w HD bądź pojawiały się plotki o uruchomieniu takich wersji.
 
@Gierek
 
Podałeś dobre rozwiązanie, tylko jednak bez kanałów z MUX 8 się niestety nie obejdzie. Dlatego Twój wariant musiałby zostać zmodyfikowany gdyby ruszyły właśnie te MUXy 5 i 6 - wtedy propozycja podobna do tej wyżej.
Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wizja zmian :)

1. Polsat

- sprzedać Discovery kanały TV 4 i TV 6.

2. Discovery

- zostawić kanały Discovery Channel, Discovery Science, Investigation Discovery i Discovery Historia.

- usunąć z nazwy kanału motoryzacyjnego wyraz ''Xtra'', niech będzie Discovery Turbo, ten kanał ma być bardziej dla mężczyzn niż tylko o motoryzacjach.

- TLC powinno wrócić do swojej poprzedniej nazwy Discovery Travel & Living.

- zamiast Animal Planet HD uruchomić Discovery Life w wersji HD.

- odkąd Discovery przejąłby TV 4 i TV 6, to można zmienić nazwę tych kanałów oraz ich profil. Zmiana nazw:

---> TV4 = DMAX(kanał poświęcony stylom życia),

---> TV6 = Discovery Kids(kanał dokumentalno-naukowo-przyrodniczo-młodzieżowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już, to DMAX i Discovery Kids ruszyłyby oddzielnie. TV4 i TV6 zostawić, możliwe że sprzedać ZPR-owi, albo najlepiej ATM Grupie i utworzyć z nich ATM Sport i ATM Plus (ATM Rozrywka zostawić, tyle że zmiana nazwy na ATM i ulepszenie ramówki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATM nawet jednego kanału nie potrafi zrobić porządnie i samodzielnie a Ty chcesz im oddawać dwa kolejne? Trochę niezbyt mądry pomysł. Sprzedaż TV 4 i TV 6 najlepiej Discovery, bez zmian nazwy - jedynie logo można by delikatnie zmienić by nie kojarzyło się z Polsatem :P

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV 4 i TV 6 można sprzedać albo zamknąć - to są dwie z opcji do wyboru, chociaż wolałbym żeby te stacje zostały sprzedane, ale firmie ZPR. TV 4 serialowo-filmowym kanałem, bez żadnych paradokumentów, TV 6 - kanałem z serialami familijnymi, dziecięcymi i młodzieżowymi i komediowymi. A programy z TV 4/TV 6 można np. przenieść do Ósemki TV lub Nowej TV.

 

ATM Rozrywka powinno zmienić nazwę na TV ATM/ATM TV i być kanałem ogólnym bez większej ilości powtórek, ale tylko własności ATM Grupy. Nie chcę ani połączenia z Polsatem 2, ani likwidacji tego ATM-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dustman: Oops... Właśnie teraz się skapłem, że zapomniałem o WP1, Metro i Zoom TV...  :oops:  Tak sobie myślę, że skoro TVP na swoim MUX3 ma duży ścisk (TVP 1, 2, Info w HD i do tego zwykła TVP Kultura, Historia i Rozrywka), to sobie też zaryzykuję.

U mnie wystarczy tylko do MUX1 dodać WP1, do MUX2 - Metro, do MUX3 - Zoom TV. :)

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dustman: Ta, ATM może się też całkowicie ulepszyć i utworzyć nowe dwa kanały z Czwórki i Szóstki. Ulepszyć, to znaczy że mniej powtórek i jakiś tam innych śmieci (np. filmy dla dorosłych). Może oczywiście Discovery mógłby sprzedać... History i H2 no i utworzyć z nich Discovery Extra oraz DMAX (Discovery Kids niech wystartuje oddzielnie).

@ad_am: Mogę się z tobą zgadzać, tylko że mogę poprawić. TV4 byłby znowu kanałem ogólnym (powrót do dawnych programów np. Sztukateria, Dziennik, Gram.TV, VIP, Dekoratornia czy Hot Chat). ATM też ogólny w pełni, bo o 20:00 chciałbym Informacje ATM, a potem premiery produkcji własnych stacji (np. Podróż życia może być na 100%, bo to ich teleturniej czy Na rybę). Do tego mniej ale to mniej powtórek jak kazałeś. Nie chcę ani likwidacji tego kanału ani nawet połączenia Polsatu 2 i ATM Rozrywki, bo ten pierwszy jest o wiele gorszy od drugiego. Bo widzisz te same programy (np. Miodowe lata czy Kiepskich) i nic innego nie ma (poza festiwalami na żywo). Ja chciałbym, żeby Polsat 2 zmienić na Polsat Super (taki niby Super Polsat) i by miał lepszą ramówkę: mniej powtórek jak z ATM-em, ranem puszczać programy i seriale dla dzieci, filmy, troszkę relacji sportowych, jedna bajka anime, programy również z TV4/TV6/ATM/tematycznych i... stare teleturnieje (nawet te niepowtarzane i zapomniane) w nocy + muzyka. Może być w DVB-T, bo to musi być fajny projekt. A i jeszcze jedno: na Polsat Super nie będzie ŻADNYCH paradokumentów, bo to faktycznie DNO dna w za bardzo solonym morzu. Dobrze, że ja ich nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze wystarczy wycofać niektóre paradokumenty z Polsatu i byłoby ich mniej, a pozostałe trafiłyby do Polsat Docu(tam niech wałkują te głupie seriale paradokumentalne ile chcą).

- Polsat 2 zmienić w Super Polsat - ten pomysł jest w miarę dobry. Co do Polsatu 1, to zmieniłby nazwę na Polsat International(ta nazwa kanału dla Polaków mieszkających za granicą znacznie lepiej powinna pasować).

- TV4 - popieram również zdanie, że może być ogólny, choć problem w tym, że nie ma żadnego programu informacyjnego. A przydałby się powrót Dziennika. Oczekiwałbym również powrotu innych starych dobrych programów, m. in. Małej czarnej.

- ATM Rozrywka - mniejsza ilość powtórek. To ja właśnie rozumiem i się z tym zgodzić akurat mogę. Zmiana logo - trzy kółeczka: czerwone, niebieskie i zielone symbolizujące ATM Grupę(żeby nawiązałoby się do kanału należącego do grupy ATM niż do Polsatu)

A propo Polsatu Sport News to lepiej zmienić nazwę na... Polsat News Sport 4(nie wiem, czy według was może mieć to sens, gdyż nie chciałbym i nie oczekuję zmiany PSN w Super Polsat z powtórkami tak jak obecnie na ATM Rozrywka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...