Skocz do zawartości

Wasze wizje zmian w TV


MIGUEL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ad_am: 1. O, popieram. W miejsce Eska TV mogliby wsadzić Muzo.TV lub 4Fun.TV, ale najlepiej 4Fun. VOX Music też wsadzą i tak - będziemy mieć 3 kanały muzyczne.
2. Zgadzam się, tylko że ATM (bez Rozrywka) to będzie już bardziej ogólny.
3. Ja tak: Ósemka, Nowa, Zoom, Metro, WP1, TVP Seriale, TVP HD lub II wersja regionalna TVP3 (tak jak to było w latach 2011-2013)

A teraz ocena kolejnych wizji zmian:
1. No tak, nowa oprawa graficzna byłaby dobra. Może nie od Luxlotusliner, ale od jakiejś innej dobrej firmy też byłaby dobra (napewno nie Velvet). Poza tym, koncepcję lóg podobną do RAI już ci przedstawiłem w temacie o projektach logotypów, więc lepiej nie zmieniać lóg.
2. Zgadzam się z tobą na 100%. Obecna oprawa już się nudzi.
3. Chyba... ok.
4. Niech tak będzie.
5-7. Bardzo dobrze wg mnie.
8. O, proszę bardzo, jaki fajny pomysł! TVN24 Meteo... a TVN24 Regiony też świetne, albo... mam jeszcze lepszy pomysł - Orange Sport sprzedać firmie Scripps i w taki oto sposób utworzyć TVN24 Sport.
9-10. No dobra, zgadzam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ad_am

1. Logotypy TVP można byłoby delikatnie zmienić, ale tylko niektórych kanałów - np. TVP Historia i TVP Polonia.

2. To w dalszej kolejności. Mają inne problemy na razie.

3. Można, ale w godzinach porannych lub nocnych. To byłoby lepsze dla kanału Polsat 2 lub Polsat Romans.

4. Jak najbardziej można, bo przez te kanały Polsat ma problemy bogactwa :D

5. Koniecznie sprzedać, ale ZPR miałby wtedy zbyt dużo kanałów trochę. Ktoś zza granicy byłby lepszy. Np. A&E - wtedy mielibyśmy Blaze i np. FIY.

6. Nazwy trochę głupawe, oprócz może Polsat Kids - to brzmi dobrze. W ogóle za dużo kanałów dla Polsatu nie jest za dobrym rozwiązaniem. Kanał dla dzieci niech będzie, ale programy o gotowaniu można by dać na lifestylowym Polsat Cafe, a o nauce na Polsat Play - ewentualnie zrobić kanał w stylu TTV, gdzie nadawano by jedno i drugie. Polsat Life na przykład.

7. Nazwa może zostać, ramówkę można wzbogacić. Tylko czemu akurat edm-em i popem? Najbardziej pasujące byłby tam tzw. "oldiesy".

8. Kanał meteo już raczej odchodzi do lamusa, lepiej przenieść programy o tej tematyce do TVN Style i TVN 24 BiS

9. Po co wracać do tego co nie zdało egzaminu? Lepiej jakby współpracowali przy kanale międzynarodowym - Polsat World.

10. Doskonały pomysł. Polsat Romans powinien pokazywać tylko komedie romantyczne, melodramaty, romanse, telenowele i kilka seriali obyczajowych z Polsatu - bez żadnych programów lifestylowych jak obecnie :P

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dustman, jeszcze można zmienić logo TVP Rozrywka prócz tych.

Co do powtórkowych emisji seriali, ale na Polsat Film - chodzi mi tak dokładnie o godziny poranne.

TVN Meteo Active ma w ramówce programy, które są mniej związane albo wcale nie są z pogodą, a już bardziej ze zdrowym stylem życia. Maję w ogrodzie powinni przenieść do TVN Style, a w TVN w niedzielne poranki wciąż puszczać powtórkę premierowego odcinka, ale już z TVN Style.

Jesteś w błędzie! Polsat nie miał nigdy kiedykolwiek swojego kanału biznesowego z nazwą ''CNBC''. Kiedyś TVN miał stację biznesową, bo TVN CNBC Biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz podkreślam, to już było i się nie sprawdziło. Najpierw było TV Biznes, potem Polsat go przejął całkiem, nazwał go następnie Polsat Biznes, aż w końcu zrezygnowali tak jak TVN z kanału tylko o biznesie i nazwali go Polsat News 2. Nie jest potrzebny taki powrót, prędzej dołączenie PN2 do MUX 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superstacja jest zupełnie czymś innym, od tego zacznijmy. Niby jest tworzona przy współpracy z Polsatem ale jednak to odrębny kanał. To tak trochę jakbyś chciał zmieniać TV Republika w TVP Info Extra lub TVP Republika :P

Nie podoba mi się, gdyż:

a) Polsat News Biznes już był - jako Polsat Biznes. Nie sprawdził się, nie miał oglądalności. Nie ma parcia na jego powrót, bo te same programy, które na nim były pozostały w ramówce Polsatu News 2

b ) Polsat News Biznes i Świat od razu zostałby posądzony o plagiat nazwy kanału TVN

c) Polsat zmałpował - i całkiem słusznie - pomysł przemianowanie swojego kanału biznesowego na biznesowo-informacyjno-publicystyczny. Przyznaj szczerze, znosiłbyś kanał TYLKO I WYŁĄCZNIE o biznesie? Raczej tylko najbardziej zainteresowani by się nim przejęli, reszta dalej by go zostawiła na końcu listy. Dlatego doszło do tego co było nieuniknione.

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają problemy to niech miewają. Są również pomysły na Polsat 2 = skorzystanie z głębszego archiwum Polsatu - tam są seriale, które nigdy nie były powtarzane(np. Życie jak poker, Kocham Klarę). Zmiana nazwy na Polsat Super nie zaszkodziłaby. Chciałbym też, żeby ATM Rozrywka była bardziej własnością ATM Grupy, a nie Polsatu. Prezentowałby programy i seriale od ATM Grupy. A mniej powtórek z Polsatu powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ten sposób masz dalej to samo co jest. Dwa kanały powtórkowe o niczym. Nic się nie zmienia tak naprawdę. Mniej znaczy więcej -  pamiętaj o tym. Zauważyłeś, że im więcej ktoś ma kanałów tym bardziej się rozpuszcza i nie skupia się na tym co pokazuje? Liczą się tylko reklamy i oglądalność wtedy, bo tyle tego jest uruchomione, ze ta maszyna się musi jakoś kręcić. Jedynie TVN nie ma kanałów o wybitnie powtórkowym charakterze. Polsat ma ich pięć, TVP trzy. To co napisałeś wyżej jest utrzymaniem obecnego stanu rzeczy. Zagłębianie się za dużo w archiwum w czasach, gdy można byłoby to wszystko pokazywać w VOD (od czegoś ma ten Polsat iplę przecież) jest bez sensu. Nie mówię, starsze rzeczy warto emitować, ale nie może być tak że cała ramówka to tylko stare seriale i dawno zdjęte teleturnieje. Kanały ze wspomnieniami są tylko dla maniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dustman, na ATM Rozrywka i Polsat 2 to taki patent obmyśliłem:

- ATM Rozrywka ogólnym kanałem, zmiana nazwy na TV ATM,

- Polsat 2 zmienia się w Polsat Super, w ramówce programy z głębszego archiwum Polsatu.

Chyba to nie jest takie trudne do zrozumienia...

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że ATMowi wcale nie zależy na uruchomienie kanału ogólnego - wg nich już ATM Rozrywka takim jest :P

Zmiana nazwy Polsatu 2 na Polsat Super / Super Polsat nie zmieniłaby niczego. W dalszym ciągu ramówka byłaby ta sama.

Tylko połączenie tych dwóch kanałów dawałaby jakiekolwiek szanse na to, że będą jakieś zmiany. To jest trochę paradoks, ale właśnie tak by było gdyby ktoś trochę zastanowił się dłużej nad tym, że w sumie można byłoby zawalczyć o widzów Pulsu 2 czy TVN 7. Wtedy - zgodnie już ze wspomnianą zasadą - mamy mniej kanałów, a atrakcyjniejszą ramówkę. 

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ramówka Polsatu Super jako obecnego Polsatu 2 będzie taka sama jak w P2. Rolę kanału dla Polaków mieszkających za granicą ''przejął'' Polsat 1.

Z tym ATM Rozrywka jako kanałem ogólnym to tylko ''wyobraźnia'', a nawet ''marzenia''.

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Polsat Sport News ma zniknąć, więc wystarczy rozpisać konkurs na jakiś nowy kanał sportowy(niekoniecznie może być Polsatu, ale jakiegoś innego nadawcy. Przykład: Orange Sport).

Albo jeśli miałaby być taka możliwość - zastąpić PSN kanałem Polsat Sport.

 

Wizja zmian na temat kanałów TVN.

TVN 7 połączyć z TVN Fabuła = przyjmie nazwę TVN Seriale.

TTV zmienić w TVN 2.

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukę po PSNie mógłby wykorzystać po prostu nadawca publiczny udostępniając TVP Sport. Mielibyśmy tak jak w Czechach gdzie jest obecny kanał CT Sport. Polsat Sport odpada, bo słoneczna telewizja całkiem chce zniknąć z jakimkolwiek sportowym kanałem z NTC.

Orange Sport żeby trafił do naziemnej musiałby najpierw zmienić właściciela, potem zyskać prawa i na końcu - gdyby rzeczywiście takowy konkurs został rozpisany - to by musieli rozważyć w nim udział. Kiedy powstawał MUX 1 zgłosili Orange Sport Info. Jednak teraz by pewnie nie wystartowali bo nie mają z czym i prędzej ten kanał zostałby zamknięty. W takim konkursie nie wziąłby udziału Sportklub jeśli nie dostałby polskiej koncesji, natomiast Discovery mogłoby zgłosić nowy kanał Eurosport Polska. Uznajmy, że wszystkie plany im się udają.

Przewidywałbym więc (jeśli TVP nie udostępni swojego kanału) takie zestawienie: O'Sport (poprzednio Orange), TVP Sport, Sportklub, Eurosport PL.

Celowo w tym wszystkim nie uwzględniam nsport+, chociaż akurat ten kanał byłby najciekawszym ze wszystkich wymienionych.

Wiadomo, taki konkurs wygrałoby TVP Sport. Nie wyobrażam sobie też sytuacji gdyby taki konkurs wystartował jeśli byłoby ono już było obecne w NTC. Dopiero jeśli spełnione byłyby warunki nieobecności tego kanału w konkursie, ani wcześniej w naziemnej i takowy konkurs byłby rozpisany, zostaje wtedy na placu boju trzech graczy: O'Sport, Sportklub, Eurosport. Gdyby do nich dołączył nsport+ to mielibyśmy ładną konkurencję, a tak to trzeba rozważać tylko tych trzech.

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat 2 i ATM Rozrywka = Polsat 2. Wczesnymi porankami muzyka, późnymi - seriale animowane emitowane do południa, po południu seriale z archiwum Polsatu, od 18:00 do 20:00 audycje informacyjne i publicystyczne, a nawet reporterskie, wieczorami seriale zagraniczne.

6-9 program Wstawaj Gramy!, lista Top 10 - lista przebojów od Disco Polo Music + program muzyczny Boombox(taki program w stylu dawnego Get the clip na VIVA Germany i VIVA Polska),

9-13 seriale animowane,

13-18 seriale komediowe i obyczajowe z archiwum Polsatu oraz paradokumenty,

18-20 programy informacyjne, reporterskie i publicystyczne tworzone we współpracy z redakcją Polsat News,

20-23 seriale zagraniczne,

23-2 codziennie w nocy o 23 każdy film dla dorosłych + nocna audycja dla widzów powyżej 18. roku życia(np. Nocne randki),

2-4 nowy teleturniej interaktywny produkcji GHS albo Telemedia,

4-6 program ezoteryczny(zastosować można przeniesienie Tajemnic losu z Polsatu do Polsatu 2)

 

Polsat Film i Polsat Romans = Polsat Film. Ramówka Polsatu Film: od 6 do 12 zagraniczne telenowele(mogą to być telki produkcji, np. Telemundo lub Televisy albo jakaś telenowela emitowana kiedyś na TV 4) + emisja starszych odcinków Pierwszej miłości i Samego życia. Do tego seriale nigdy niepowtarzane ani na Polsacie, ani Polsacie 2(m. in. Będziesz moja, Życie jak poker, Dziupla Cezara, Kocham Klarę, Klinika samotnych serc). Od 12 do 2 w nocy polskie i zagraniczne kino. Od 2 do 6 kolejno seriale, ale od 1 odcinka: Pensjonat pod różą, Tylko miłość, Hotel 52, Przyjaciółki(wszystkie po jednym odcinku emitowane) Programy lifestylowe puszczane na Polsat Romans puszczać w Polsat Cafe.

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót kanału z teleturniejami interaktywnymi, jak TVN Gra, ale także tradycyjnymi teleturniejami, jak angielski Challenge. Archiwalne, może premiery także i na żywo (call-tv).

Kanał z talk-showami z zagranicy. Jak nTalk, ale w ofercie byłyby także programy np. Wielkiej Brytanii czy właśnie USA. Archiwalne oraz premierowo i to np. parę dni po premierze.

Kanał w stylu Wojny i Pokój. Przydałyby się także kanały z kinem stricte francuskim, angielskim czy skandynawskim. Mają jedne z lepszych na świecie.

Powrót kanału sportowego "gold", jak ESPN Classic.

Powrót kanału w stylu Religia.tv, ale z większym budżetem.

Kanał z kabaretami. Archiwalne głównie.

Polski kanał o wędkarstwie, łowiectwie i trochę o sportach wodnych. Programy, dokumenty. Coś jak Seasons czy Chasse & Pêche. Do tego programy reality, reportaże, oraz eventy live.

Rozrywkowy kanał informacyjny. Brzmi dosyć dziwne, ale skoro na TVN 24 czy Polsacie News potrafią gadać o pier.ołach, to można by coś stworzyć odrębnego na to, i serwisy w stylu Teleserwisu, ale obszerniejsze. Ale także informacje o koncertach, muzyce, filmie, serialach, wpadki w tv, i tak dalej, i tak dalej.

Informacyjny kanał tylko o polityce. Wydania specjalnego, posiedzenia Sejmu, KE, okazjonalnie z innych krajów poza UE. Ale głównie z Polski i Europy.

Powrót profesjonalnego kanału biznesowego, w stylu TVN CNBC. Najlepiej ponownie pod marką CNBC.

Kanał pogodowy, ale z prawdziwego zdarzenia. A nie tylko suche prognozy pogody. Także wydania specjalnie, jak np. ostatnio o nawałnicy w Chorzowie, może relacje na żywo z USA gdzie takich zdarzeń jest dużo, czy np. teraz z Włoch mogłoby być coś.

Polski kanał informacyjny o sprawach dot. głównie USA. Ale z redakcją właśnie w USA i biurach w wielu miejscach USA.

Kanał z koncertami na żywo! Takiego czegoś jeszcze chyba nigdzie nie ma.

Niby mamy Extreme Sports, jakieś relacje z Red Bullów czy innych imprez, ale często są traktowane pomacoszemu i porozrzucane. Mógłby być taki kanał, w którym byłoby to zebrane to kupy i bardzo porządnie przedstawiane.

Polska wersja SUPER RTL. Może także powrót RTL 7 i kanału w tym stylu. Marka mogłaby być wzięta na licencji, lub z RTL-em by się dogadało, mieliby np. mniejszościowy pakiet.

Kanał z animacjami z czasów kiedy CN, Nickelodeon i Disney Channel miały bardzo dobre produkcje, plus też to co było w FOX KIDS, MiniMax czy KidsCo. Bo TOP KIDS to za mało i za słabo.

Telewizja z teatrem. A nie tylko pojedyncze spektakle jak w Jedynce czy TVP Kulturze.

Polskojęzyczne wersje dla arte czy TV5MONDE.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603

1. Kanał interaktywny... w sumie niech będzie, ale proponowałbym ramówkę, że:

6-14 call-tv

14-17 teleturnieje(w ramówce, ale coś tradycyjnego)

17-20 call-tv

20-1 programy ezoteryczne

1-6 programy dla dorosłych

2. Kanału z programami talk-show... akurat można nad tym zawsze pomysleć

3. Popieram! Ten kanał prezentowałby tak jakby europejskie kino

4-9. Hmm... Też może być

10. Ponowna współpraca TVN-u z CNBC nie wypali, już prędzej jakby Polsat i CNBC rozpoczęli wspólną współpracę i zostałby utworzony kanał Polsat CNBC.

11. Oczekiwałbym takiego prawdziwego kanału pogodowego

12-14. Niech będzie

15. Polska wersja Super RTL... świetny pomysł! Powrót RTL 7 również.

- TVN 7 zostałby zastąpiony przez RTL 7,

- albo RTL 7 i Super RTL utworzyć we współpracy RTL-u ze... Scrippsem!

16. Skoro powiadasz, że kanał teatralny - to musi być świetny pomysł.

17. Polskojęzyczna wersja Arte... Również niech będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603: Co do kanału z koncertami na żywo, to ja już proponowałem TVP Festiwal - kanał, w którym byłyby puszczane różne koncerty, festiwale, zarówno bardziej znane, jak i mniej znane. Ponieważ to i to by się pewnie nie zmieściło na jednej antenie, to proponowałbym dać na drugą antenę - TVP Festiwal 2 te mniejsze festiwale. I oczywiście specjalna ramówka na np Eurowizję, Opole czy Woodstock. Znając TVP to katowali by nas powtórkami w najlepsze. Polsat by z tego pewnie stworzył drugie TV 4, więc... może TVN-owi dać do stworzenia taki kanał, np. połączyć z RTL-em? Albo ZDF Kultur? 

Poza tym... stop kanałom powtórkowym! Polsatowi myślę, że wystarczy 8 kanałów(Polsat, Polsat 2, paczka Viasatów, Polsat Play, Polsat Film, Polsat News). Programy z Polsat Cafe - przenieść na Polsat 2. Polsat 2 - udoskonalić o audycję sportową, transmisje na żywo, film jakiś. Co do Polsat CNBC - jestem na tak! Kanały sportowe Polsatu - dla mnie oczywiście, że te kanały do reformy. Przecież z tego co wiem, to oni nas katują powtórką meczu Polska - Szwajcaria od dwóch miesięcy! :( Albo połączyć w jeden kanał, albo zreformować, albo sprzedać. 

Na dodatek uważam, że u nas w Polsce powinno być więcej kanałów kulturowych. TVP Kultura - jeden kanał to moim zdaniem troszkę za mało. Myślę, że z 2-3 kanały kulturalne w Polsce by wystarczyły. Krótko, zwięźle i na temat - kasacja kanałów powtórkowych, zmniejszenie do minimum ilości powtórek, nowe ciekawe kanały.

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603

1. Kanał interaktywny... w sumie niech będzie, ale proponowałbym ramówkę, że:

6-14 call-tv

14-17 teleturnieje(w ramówce, ale coś tradycyjnego)

17-20 call-tv

20-1 programy ezoteryczne

1-6 programy dla dorosłych

2. Kanału z programami talk-show... akurat można nad tym zawsze pomysleć

3. Popieram! Ten kanał prezentowałby tak jakby europejskie kino

4-9. Hmm... Też może być

10. Ponowna współpraca TVN-u z CNBC nie wypali, już prędzej jakby Polsat i CNBC rozpoczęli wspólną współpracę i zostałby utworzony kanał Polsat CNBC.

11. Oczekiwałbym takiego prawdziwego kanału pogodowego

12-14. Niech będzie

15. Polska wersja Super RTL... świetny pomysł! Powrót RTL 7 również.

- TVN 7 zostałby zastąpiony przez RTL 7,

- albo RTL 7 i Super RTL utworzyć we współpracy RTL-u ze... Scrippsem!

16. Skoro powiadasz, że kanał teatralny - to musi być świetny pomysł.

17. Polskojęzyczna wersja Arte... Również niech będzie.

1. Zero programów ezoterycznych i seks-telezakupów. Ramówka mogłaby być podzielona, ale niekoniecznie na takie długie dystanse godzinowe, a np. pasma po 3-4 godziny na zmianę.

 

3. Nie. To miałoby być kilka kanałów - jeden dla kina rosyjskiego i radzieckiego, jeden dla brytyjskiego, oddzielny dla francuskiego i jeszcze jeden dla skandynawskiego.

 

10. Ja nie mówiłem o powrocie do współpracy TVN-u z CNBC. A w szczególności nie z Polsatem. Chodziło mi o coś niezależnego, ale oczywiście ze sporym budżetem, co miałoby gdzieś, że niewiele osób to ogląda.

 

15. Nie. I znów nie chodziło mi o jakieś współprace z TVN-em. Również ktoś niezależny, ale w tym przypadku RTL mógłby mieć te 30/40/49/50% (w zależności jakby się dogadały obie strony).

 

@Emil.1603: Co do kanału z koncertami na żywo, to ja już proponowałem TVP Festiwal - kanał, w którym byłyby puszczane różne koncerty, festiwale, zarówno bardziej znane, jak i mniej znane. Ponieważ to i to by się pewnie nie zmieściło na jednej antenie, to proponowałbym dać na drugą antenę - TVP Festiwal 2 te mniejsze festiwale. I oczywiście specjalna ramówka na np Eurowizję, Opole czy Woodstock. Znając TVP to katowali by nas powtórkami w najlepsze. Polsat by z tego pewnie stworzył drugie TV 4, więc... może TVN-owi dać do stworzenia taki kanał, np. połączyć z RTL-em? Albo ZDF Kultur? 

Poza tym... stop kanałom powtórkowym! Polsatowi myślę, że wystarczy 8 kanałów(Polsat, Polsat 2, paczka Viasatów, Polsat Play, Polsat Film, Polsat News). Programy z Polsat Cafe - przenieść na Polsat 2. Polsat 2 - udoskonalić o audycję sportową, transmisje na żywo, film jakiś. Co do Polsat CNBC - jestem na tak! Kanały sportowe Polsatu - dla mnie oczywiście, że te kanały do reformy. Przecież z tego co wiem, to oni nas katują powtórką meczu Polska - Szwajcaria od dwóch miesięcy! :( Albo połączyć w jeden kanał, albo zreformować, albo sprzedać. 

Na dodatek uważam, że u nas w Polsce powinno być więcej kanałów kulturowych. TVP Kultura - jeden kanał to moim zdaniem troszkę za mało. Myślę, że z 2-3 kanały kulturalne w Polsce by wystarczyły. Krótko, zwięźle i na temat - kasacja kanałów powtórkowych, zmniejszenie do minimum ilości powtórek, nowe ciekawe kanały.

Pozdrawiam :)

A mi nie chodziło jakieś TeFałPeki, TeFałEny i Polsaty. Tylko o całkiem nowe marki. Bo jak Polsat czy TVP miałoby zrobić coś z tych pomysłów, to wiadomo, że wyszłoby to średnio lub nawet słabo. Szczególnie w przypadku Polsatu.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ufff, archiwalne i nowe teleturnieje niech będą, wszystkie z TVP, Polsatu (TV4 też się liczy) i TVNu. Po prostu kanał z call-tv też może być, ale bez ogłoszeń seksownych oraz ezoterycznych programów. Ten kanał bym nazywał "wyGRAJ!". Fajnie, nie?
2. Mogą być też nasze talk-showy. Po prostu, powrót nTalk mógłby się przydać, ale już jako "Talk+" lub "Talking+".
3. Fajny pomysł - kanał z kinem radzieckim/rosyjskim (ukraińskim i białoruskim przecież też), kanał z kinem francuskim, kanał z kinem amerykańskim/brytyjskim, kanał z kinem skandynawskim. Jeszcze dodam kanał z kinem latynoskim.
4. Ok.
5. I to będzie lepsze rozwiązanie w DVB-T niż jakiś Trwam.
6. No to z TVP Rozrywki wiele kabaretów do nowego kanału - Kabaretowo. To jest mój pomysł na nazwę oczywiście.
7. Faktycznie, bardzo dobry pomysł.
8. O, TVN24 Plotki bym tak nazwał ;) Albo inaczej - Info BIS :D
9. Jest taki nawet we Włoszech - Rai Parlamento. Ale rzeczywiście, trzeba telewizyjną wersję TVP Parlament zrobić.
10. Może być też współpraca z Bloombergiem. I bym stworzył Polsat Bloomberg. Lub jak nie Bloomberg, to może Polsat CNBC jak wcześniej wspomniano.
11. Niech będzie taki, w miejscu TVN Meteo Active.
12. America 24 - to jest moja propozycja. Będzie ten kanał nadawany... dla Polonii :)
13. No i widzisz? TVP Festiwal już tu zaproponowano.
14. Ufff, powrót RTL7 i powstanie Super RTL... no to super, wielu doczekało się powrotu dawnej "Siódemki". W końcu to mi się podoba. Ale żeby to zrobić, trzeba wołać Holandię żeby wyrzucili ten numerek "7" z swoich kanałów i w miejsce niderlandzkiego RTL7 zrobić RTL Extra.
15. No i na to czekam. To byłoby dobre rozwiązanie.
16. TVP Teatr trzeba utworzyć. I tyle.
17. Polskie Arte... bardzo dobrze to zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...