Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w pakiecie za 78 zł będzie tylko promocyjnie, bo docelowo TV Republika znajdzie się jedynie w pakiecie za 91 zł (o ile w międzyczasie ten pakiet jeszcze nie podrożeje :lol:)

Kanały z najwyższej półki muszą mieć odpowiednią cenę. Canal+Sport też jest w najwyższym pakiecie w NC+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem program "Kulisy manipulacji". Dowiedziałem się z niego, że mieszkamy republice radzieckiej/sowieckiej, a media należą do Urzędu Bezpieczeństwa, media, które to stosują stalinowskie metody. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiking, nie wiem w jakim jesteś wieku, ale z Twojego rozbawienia wnioskuję, że nie przeżyłeś tego samego co ja, więc i skala porównawcza nie jest ta sama.

 

I choć z pewnością nie nazwałbym tego co opisujesz tak wyrazistymi słowy, to zapewniam Cię, że jest coś na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programy TV Republiki można oglądać za pomocą youtube, gdzie wrzucają swoje pełne audycje,więc jeśli cię to interesuje to możesz tą drogą się dowiedzieć o co chodziło w tym programie. Nie oglądałem,więc Ci nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem materiału, ale z tego co pisze Wiking nie mówimy o ocenie porównawczej z minionym ustrojem, tylko o czasach obecnych. Możesz rozwinąć myśl, co jest na rzeczy i dlaczego?

Właśnie chodziło o porównanie, o to, jak metody manipulacyjne stosowane przez media "mainstreamowe" są podobne do metod stalinowskich i PRLowskich. Chodziło o to, w jaki sposób "prorządowe" media relacjonowały posiedzenie Zespołu Parlamentarnego ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., w tym prezentację profesora Cieszewskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mecz Republika wygrywa 7:0, albo i lepiej.

:D

Poza tym, zupełnie nie wiem jaka obecnie leci propaganda sukcesu w TVN 24, bo wogóle tego kanału nie oglądam. A jak przypadkiem trafię na jakąś publicystykę z Olejnik, Pohanke, Durczokiem albo Kajdanowiczem lub tym kabaretowym drugim śniadaniem miszczów, to po prostu przełączam kanał na zachodnie stacje informacyjne, bo tym stacjom nie mieszają się funkcje informacyjne z propagandowymi. :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zrypać pana Barełkowskiego za liczbę jaką zarzucił odnosząc się do włączenia TV Republika przez UPC. Ale w sumie powiedział prawdę - około milion potencjalnie nowych widzów, do których dotrze stacja to w sumie realna opcja - przyjmując, że na gospodarstwo domowe to ok. 4 osób, daje nam to 250 tys. gniazdek. Przy liczbie ok. 800 tys. abonentów telewizji cyfrowej UPC można założyć, że z pakietu Max Extra HD korzysta 250 000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w pakiecie niższym jest tymczasowo. Poza tym, inaczej niż media2 fałszywie reklamuje, kanał nie będzie dostępny "dla wszystkich abonentów", bo nie wrzucą go ani do analogu, ani (zapewne, bo jeden kanał jest tam rotacyjny) do niekodowanego pakietu cyfrowego. No i w efekcie w takim gospodarstwie domowym tylko "główny" TV będzie odbierał ten kanał, czyli nie 4, a góra 2 osoby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po prostu przełączam kanał na zachodnie stacje informacyjne, bo tym stacjom nie mieszają się funkcje informacyjne z propagandowymi. :lol2::lol2::lol2:
Jak to nie? Na RT nie usłyszysz złego słowa o Rosji, BBC World News nie krytykuje Wielkiej Brytanii, France 24 - Francji, na Euronews tylko dobrze o Unii Europejskiej - to też jest swego rodzaju propaganda. Za to cenne jest w ogóle poznanie innego zdania na pewne tematy, jeśli wcześniej się o takim spojrzeniu nie słyszało. Jakkolwiek krytycznie bym nie oceniał TVN 24 za tabloidyzację informacji i wałkowanie w kółko tego samego, to trzeba sobie powiedzieć jasno - każdy kanał informacyjny nadaje dla widza o określonych oczekiwaniach, bo każdy kanał albo musi zarabiać na reklamach/gniazdku albo jest finansowany z budżetu siejąc jedyną słuszną "propagandę" własnego państwa w obcych językach. Ty za to nazywasz propagandą tylko to, co nie pasuje do Twoich poglądów. Krótkowzrocznie. Albo uznajemy ze jest wszędzie, albo nigdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastawiam, co chcecie udowadniać. Matematycznie :roll:

Pewnie chodzi o to,że TV Republika będąc w bardzo drogich pakietach nie dotrze do wielkiego grona swoich potencjalnych odbiorców, czyli osób o konserwatywnych poglądach, często ze wsi czy mniejszych miast, starszych, których nie stać przy swoim obciążeniu ekonomicznym. Jeśli dodamy do tego,że konkurencyjna TV trwam wzbogaciła jeszcze bardziej swoją ofertę o część informacyjno-publicystyczną i będzie niedlugo dostępna naziemnie,bez dodatkowych kosztów poza ewentualnie jednorazowym wydatkiem na dekoder to wiele osób zrezygnuje z TV Republika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...