Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Święto wojska jednak było zawsze uznawane za to z większym priorytetem niż święto pracowników policji, tak więc prezydent raczej będzie. Co najwyżej można się zastanawiać, czy Republika będzie korzystać z udostępnionego sygnału, czy postawi własną kamerę.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michael112 napisał(a):

Michał Jelonek prowadzi program "Jedziemy" w związku z urlopem Michała Rachonia. W poprzednich latach TVP Info na czas urlopu zawieszało ten program, wprowadzając do ramówki na jego miejsce program "W Kontrze".

 

A czy praw autorskich do tego programu nie posiada TVP? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to autorski cykl Michała Rachonia więc może być tak, że prawa do nazwy, loga może nie mieć telewizyjna agencja informacyjna tylko sam Rachoń, a Ci od razu milion złotych. Ciekawe czy dostali się w końcu do depozytu sądowego czy też będzie siłowo? 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, satmaniak2000 napisał(a):

Jest to autorski cykl Michała Rachonia 

Jaki masz na to dowód? 

Jeśli był pracownikiem etatowym TVP, to nie ma czegoś takiego jak pomysł autorski. 

Wszystko co wytwarzasz na etacie przekazujesz prawa autorskie i majątkowe pracodawcy. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś program Jedziemy zaczął się dopiero o 8.50 z powodu problemów technicznych. Chyba nie mieli pomysłu jak "zapchać" dziurę w ramówce to puścili pętle kilka razy z informacjami z serwisu "Dzisiaj" i prognozy pogody. 

 

@bartek2lp2 Republika miała swój koncert 1 sierpnia o godzinie 19. 

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Beks napisał(a):

Dziś program Jedziemy zaczął się dopiero o 8.50 z powodu problemów technicznych. Chyba nie mieli pomysłu jak "zapchać" dziurę w ramówce to puścili pętle kilka razy z informacjami z serwisu "Dzisiaj" i prognozy pogody.

 

Ponad godzinę opóźnienia? To już w zasadzie mogli sobie darować, o 9:00 zaczyna się planowo "Po 9-tej". Tym bardziej że nie ma Rachonia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, czy ja dobrze rozumiem? Z powodu problemów technicznych program poleciał prawie półtora godziny po czasie? 

Oj to pewnie osoby, które na forum strasznie narzekają na amatorkę w innych stacjach ostro zaczną się udzielać w tym temacie. Bo zaczną, prawda? 😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o amatorkę - nie wiem czy ktoś już gdzieś o tym napisał, ale pierwszy raz widzę kanał telewizyjny, który ucina reklamy. Chodzi mi o puszczenie np. 30 sekundowej reklamy i ucięcie jej w 28 sekundzie, gdzie ktoś jeszcze coś mówi i nie kończy słowa, a nie zdania! I nagle na szybko wpada dżingiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amatorka na Republice to rzecz normalna już to pisałem wcześniej też. Kanał jest robiony technicznie słabo, ale TVP Info ma wpadki na poziomie Republiki, jaką techniką dysponuje Republika, a Info? Nie wiem jak Republika chce zostać kanałem informacyjnym nr.1 🤣? Tutaj Rachoń już raczej marzy, pomarzyć można. Stare TVP Info nie miało żadnych wpadek technicznych.

Edytowane przez satmaniak2000
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michael112 napisał(a):

To już w zasadzie mogli sobie darować, o 9:00 zaczyna się planowo "Po 9-tej".

 

Czasem Jedziemy trwa aż dwie godziny ( Rachoń uwielbia monologi ) i program Klarenbacha zaczyna się dopiero o 9.30. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emitowany będzie główny. Odnoga pojawia się bo jednak dotychczasowa sytuacja nie jest zgodna z prawem, chyba nawet KRRiT już to zrozumiała 🤣 Ale tak czy inaczej cel został osiągnięty, w mux poszedł dotychczasowy kanał który ma zbudowany zasięg a reszta to zabawy internetowo kablowe bez specjalnego znaczenia. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sat będzie dokładnie to co jest w tej chwili. Na mux i w każdej kablówce tez. Po prostu włączą teraz cokolwiek innego z innym logo żeby doprowadzić do stanu zgodnego z prawem, dwie koncesje, dwa kanały, dwa różne logotypy. A czy da to na YT? Zależy od licencji i wielu innych rzeczy, na YT możesz sobie dawać live transmisję stacji news ale już na przykład STARS na YT puścić nie mogę bo YT się nie zgadza. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pewnie będzie. W końcu jak Wydarzenia 24 trafiły na MUX1 to nowa koncesja oznaczała budowanie zasięgu od nowa.

Według mnie Sakiewicz celowo nie wspomniał o satelicie żeby nie budzić niepokojów u widzów. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sakiewicz nie może sobie pozwolić na normalną drogę jaką poszedł Polsat i nowy kanał w mux i budowanie zasięgu od zera. On nie jest ogromną firmą tylko prosi ludzi o datki. Dlatego za przyzwoleniem KRRiT stara TV REPUBLIKA to jest nowa REPUBLIKA i to wszystko. Generalnie sygnał dostarcza nadawca a operator pcha dalej to co dostał. Tyle. Więc z takim oto przymrużeniem oka biznes się dzieje :)  A jak się nie podoba to można iść do sądu 🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...