Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Z radością informujemy, że Cyfrowy Polsat i Telewizja Niezależna SA podpisały umowę, na mocy której nowy polski kanał informacyjno-publicystyczny Telewizja Republika znajdzie się w ofercie rodzinnego pakietu Familijny Max HD, dostępnego na platformie Cyfrowy Polsat.

 

Już od 6 maja wszyscy abonenci tego pakietu posiadający dekodery HD (kanał nadawany jest w standardzie MPEG-4) będą mogli oglądać w swoich telewizorach program nowej Telewizji Republika, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów! Stacja zajmie pozycję 67 na liście kanałów operatora."

 

http://niezalezna.pl/40679-od-6-maja-te ... elewizorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę tania telewizja... SS, TVN24, PN i TVP Info w pakiecie za 39,90zł, a TV Republika już się nie łapie :lol: W takim układzie jeśli wejdzie do nc+ to może dołączy do pakietów z Canal+ :lol:

 

PS. Godzina 11:45, myślałem, że leci program na żywo a tu jak wół POWTÓRKA :D Natomiast na stronie internetowej informują, że są już na satelicie, a niżej w komunikacie, że od 6 maja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam wykupywać całego pakietu dla jednej stacji, dlatego pozostaje mi oglądać stację nadal tylko w internecie.

No ale przecież w internecie również będzie płatny. :lol2:

 

Czasami dochodzę do wniosku, że tylko "lud smoleński" umie czytać ze zrozumieniem, bo u typowych [beep]gów tej umiejętności w większości nie zauważyłem, choć są wyjątki. "Nie zamierzam wykupywać całego pakietu" (w pakiecie jest ileś tam stacji) nie jest równoznaczne z "nie zamierzam płacić za dostęp do..." ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są ustalenia dwustronne,a nie,że sobie TV republika decyduje w jakim to pakiecie będzie w CP. Jeśli prawdą jest,że TV Republika chciała 0,30 zł od abonenta to CP powiedział ok,ale dla takiego pakietu i będziemy wam płacić od takiej liczby abonentów. Władze TV republika wybrały pewny grosz,bo nie wiadomo ile osób by wykupiło dostęp za 5 zł. Ja napewno nie dopłacę 40 zł i nie będę wymieniał dekodera na HD. Na pewno to nie jest podstawowy pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...