Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy Republika będzie organizować tzw " otwarte okna" jak to czyniły niegdyś też zakodowane stacje od właściciela TVN..w przypadku ważnych wydarzeń.

U niektórych operatorów podobno  dostęp jest za dodatkową opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, bo można uznać, że już emisja na YouTube jest takim "otwartym oknem", a tam też niedawno były wzrosty choćby w liczbie subskrybentów. Nie zdziwiłbym się natomiast, gdyby wyszło tak, że w pakietach kablówkowych czy satelitarnych Republika byłaby dostępna już od tych najtańszych opcji. O tych dodatkowych opłatach też słyszałem, chociaż moim zdaniem wygląda to nieco osobliwie, jeśli dany operator wrzuca w ramach opcji dodatkowej stację, która i tak udostępnia sygnał za darmo na YT, a poza tym nadaje w niektórych lokalnych multipleksach. Ale to już jest kwestia działań danego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kiler napisał(a):

Uważam, że jeśli TV Republika nie będzie szła w takie skrajności jak szło TVP Info to ma szansę na sporą oglądalność. Niestety wczoraj tam zajrzałem z ciekawości i jak zwykle jechana na wiadomo kogo. 

A ja co ostatnio włączyłem to trafiałem na wywiady z panem Kaczyńskim.

Trzeba dokładniej przeglądnąć ramówkę.

14 minut temu, fanbonda napisał(a):

Michał Rachoń oficjalnie dołączył 

 

Ktoś jeszcze tam dołączył oficjalnie że  starej ekipy z TVP Info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kiler napisał(a):

Uważam, że jeśli TV Republika nie będzie szła w takie skrajności jak szło TVP Info to ma szansę na sporą oglądalność. Niestety wczoraj tam zajrzałem z ciekawości i jak zwykle jechana na wiadomo kogo. 

I to jest coś, co z jednej strony może im zagwarantować pewną stałą bazę widzów, ale z drugiej ograniczyć im możliwość pozyskiwania tych, którzy mają poglądy konserwatywne, ale jednocześnie nie akceptowali konfrontacyjnego języka TVP.

Bo samo to, że TV Republika ma swoją linię poglądową prezentowaną w nadawanych programach, widać praktycznie od samego początku stacji. Kwestia jest bardziej w stylu prezentacji tej linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na antenie transmisja sejmowej komisji kultury i srodkow przekazu, a jednak brak EPG stacji w MUX-L3, dopóki nie włączymy stacji nie dowiemy się co jest w ramówce. Nie każdy ma chęć szukania ramówki w sieci skoro może być taka informacja na ekranie telewizora.

Nie wiem być może Tv Republika nie chciała opcji EPG w MUX-L3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maks27 napisał(a):

Teraz na antenie transmisja sejmowej komisji kultury i srodkow przekazu, a jednak brak EPG stacji w MUX-L3, dopóki nie włączymy stacji nie dowiemy się co jest w ramówce. Nie każdy ma chęć szukania ramówki w sieci skoro może być taka informacja na ekranie telewizora.

Nie wiem być może Tv Republika nie chciała opcji EPG w MUX-L3.

Brak EPG także na MUX BCAST Polsatu, ale tam pozostałe kanały również są bez EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danuta Holecka najprawdopodobniej dołączy do Republiki. Piszę najprawdopodobniej bo to są nieoficjalne informacje. Jak to skomentujecie ?

 

Cytat

Danuta Holecka w TV Republika? Znamy datę jej debiutu

 

Oprócz Rachonia na antenie TV Republika mogliśmy zobaczyć także m.in. Michała Adamczyka. Teraz najprawdopodobniej zagości w stacji także znana wszystkim Danuta Holecka. Jak podaje Plejadzie informator, zadebiutuje ona w TV Republika już w piątek 29 grudnia w głównym wydaniu wiadomości.

 

źródło https://plejada.pl/newsy/nieoficjalnie-danuta-holecka-w-tv-republika-znamy-date-debiutu/tzs7ff0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec Czyli tego scenariusza nie można wykluczyć. Poza tym jaką inną mają alternatywę oprócz Republiki. wPolsce.pl i TVMN odpada bo to stacje publicystyczne, TV Trwam odpada bo różni się profilem i stylem przekazywania informacji od Republiki. Zatem jedyną opcją jest prawdopodobnie TV Republika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...