Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na stronie Cyfry+ w dziale regulaminy wstawiono nowy załącznik do programu "złoty plus" w którym nie będzie możliwości zamiany złotych plusów na rabat na aktualnie odbierany pakiet. Now załącznik obowiązuje od 5 wrzesnia 2010r.

Od 13 września 2010r. jest kolejny nowy regulamin ze gratisami i zniżkami na wybrane opcje oraz z rabatem na miesiąc aktualnie odbieranego pakietu. :wink:

Czy to ostania zmiana, czy bedzie znów nowy regulamin, zobaczymy. :/

Informacja: TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W styczniu bedzie 2 lata odkad zbieram punkty i sie wyzeruja. Czy w najblizszym czasie jakies nagrody rzeczowe sie pojawia? Jak bylo w poprzednich latach? Bo obecnie nie mam na co wydac. Mam od poczatku Prestiz HD, ale 8000 pkt. nie mam zeby wziac na miesiac za darmo. W ogole jak mozna uzbierac w 2 lata tyle punktow? Obecnie mam 3250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu bedzie 2 lata odkad zbieram punkty i sie wyzeruja. Czy w najblizszym czasie jakies nagrody rzeczowe sie pojawia? Jak bylo w poprzednich latach? Bo obecnie nie mam na co wydac. Mam od poczatku Prestiz HD, ale 8000 pkt. nie mam zeby wziac na miesiac za darmo. W ogole jak mozna uzbierac w 2 lata tyle punktow? Obecnie mam 3250.

 

Weź sobie 50% na mezzo (200 zp) i zbieraj dalej...

...w ten sposób obniżysz sobie płatność o 2 PLN, spełnisz wymogi regulaminu programu lojalnościowego i masz gwarancję, że nic Ci nie przepadnie.

Potem nie będziesz miał ograniczeń czasowych na wykorzystanie zebranych zp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wymieniłem właśnie złote + na 100% zniżki na pakiet optimum.Nie było czy to nic dziwnego że fakt że brakowało mi punktów do tej opcji,ale rok temu przepadły mi punkty które zebrałem a teraz zostały mi przywrócone na takiej zasadzie że muszę je zaraz wymienić.Więc było warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mi już w ogóle powiedziano, że mam umowę przedłużaną na takich warunkach, że nie mogę wymieniać plusów. A po moich pytaniach czemu w takim razie mi je naliczają (210/miesiąc) i czy mam sobie je wydrukować i powiesić na lodówce zaproponowano mi 100% zniżki na Canal + za 2900 punktów. A za Canal Plus płacę 9.90. Podziękowałem. Mam 5000 pkt i nie mam co z nimi robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...