Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.01.2023 o 20:52, STARS.TV napisał(a):

Koncepcja na STARS TV PREMIUM jest prosta:

Strona www i aplikacja, dwa progi płatności, w tańszym SD w droższym HD a w środku retransmisja telewizyjnego STARS oraz wersje tematyczne czysto internetowe więc bez koncesji i ograniczeń z tym związanych. Na bank bym zrobił wersję Oldies, 80's, 90's i 00's oraz Rock. Bez reklam, oznaczeń wiekowych i limitów ustawowych które w głównym muszę realizować. No i nie 100 klipów w pętli tylko bym popłynął :) Aaaa i w przeciwieństwie do mojej zacnej płatnej konkurencji - cały czas układałbym playlisty a nie robił pętlę co dwa tygodnie :)

 

23 godziny temu, pierścień napisał(a):

Myślę, że wielu z nas skusiłoby się na takie cuś, full pakiet - otrzymujesz wersję HD. To byłoby coś spoko, ja zrezygnowałbym z Pilota WP, bo mam go za dwie dychy tylko dla STARS TV w jakości cieszącej oczy. :) Więc Adminie, "najlepsze wciąż musi przyjść"... ;)

Popieram. Ja też chciałabym zapłacić i nie musieć biegać po innych kanałach w porze reklam.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie idzie, dlatego eski, 4funy i stacje radiowe nadają ją prawie 24h/7. Guetta, ponte, tiesto, lizot, minelli czy twocolors to tylko kilka przykładów... Myślę, ze jakby poza jednym basshunterem, bathezzem i satisfaction, zakupić jeszcze jakąś inne, benassi bros, cascade czy explosion to moze stacja tak bardzo by nie zbiedniała na tym. 💁‍♂️ Naprawdę nie wymagam hitów, które można było spotkać tylko na vive, a teraz w music box, tylko te ww można było usłyszeć w każdej stacji radiowo-teleiwyzjnej w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mastano napisał(a):

@STARS.TV Właśnie o to chodzi, że STARS ma się wyróżniać, gdzie w jego playliście nie mogą dominować Guetta, Tiësto czy Lizzo. 

Nie Lizzo, tylko Lizot i nie mówię o żadnej dominacji... Wystarczyłoby mniej więcej tyle ile jest kawałków eurodance... których też by mogło być ciut więcej,a Tiesto i Guetta w latach świetności mieli naprawdę świetne numery jak Adiago/Traffic lub Baby when the light/Love Don't Let Me Go.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości i popracuj nad pisownią..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, STARS.TV napisał(a):

Ale jak masz w KAŻDEJ stacji to po co jeszcze w STARS? No strasznie się to rozjeżdża, albo albo :) Krótko mówiąc: muzyka klubowa to nie jest domena STARS i nie będzie.

Racja w sumie... Nie ten klient pod ten kanał.

 

tracker2498 ten ogół jest spotykany akurat. Music Box fajnie w tym kierunku działa.

Edytowane przez slivka91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, strowger napisał(a):

 

Zainteresuj się programem Partyzone na MTV Germany. Tam to będziesz miał.

Obadany temat. Tak średnio bym powiedział no ale to tylko moje odczucie. Coś czasem wleci ale to nawet nie kropla przy ich zasobach.

Edytowane przez slivka91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała awaria w STARS TV . No cóż zdarza się 

43de6574073a.jpg

 

Po około 10 minutach ( wliczając w to wymuszoną przerwę reklamową STARS powrócił ) 

No i dalej leci moja ulubiona lista metalowa .Więcej czadu ! : )

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Giovanni napisał(a):

Ma ktoś może całą dzisiejszą playlistę co było grane od początku?

1. Alexia - Uh La La La (1997)

2. Gala - Let A Boy Cry (1997)

3. Sash! feat. La Trec - Stay (1997)

4. Modern Talking feat. Eric Singleton - You Are Not Alone (1999)

5. Loft - Summer Summer (1993)

6. 2 Brothers On The 4th Floor - Living In Cyberspace (1999)

7. Cappella - Move On Baby (1994)

8. Captain Jack - Dream A Dream (1999)

9. Mr. President - Jojo Action (1997)

10. Fun Factory - Close To You (1994)

11. Haddaway - Rock My Heart (1994)

12. DJ Bobo - It's My Life (1997)

13. Culture Beat - Anything (1993)

14. Loona - Mamboleo (1999)

15. Felix - Don't You Want Me (1992)

16. U96 - Heaven (1996)

17. Captain Jack - Captain Jack (1995)

18. Scatmam John - Scatmam (Ski-Ba-Bop-Ba-Dop-Bop) (1995)

19. Magic Affair - Give Me All Your Love (1994)

20. Alexia - Number One (1996)

21. Pharao - I Show You Secret (1994)

22. Maxx - Move Your Body (1995)

23. Fun Factory - Doh Wah Diddy (1995)

24. Red 5 - I Love You ...Stop (1998)

25. Imperio - Atlantis (1996)

26. Masterboy - I Got To Give It Up (1994)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, w epg było jak trzeba, program grał jak trzeba a po prostu przez kilka minut źle świeciło nazwą :) to jak kiedyś miały być piosenki z lat osiemdziesiątych, były piosenki z lat osiemdziesiątych ale świeciło, że są z dziewięćdziesiątych. I zadzwoniła pani z pretensjami gdzie te piosenki z lat osiemdziesiątych bo miały być 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wrócę do jakości. 😁 A może by tak w ramach testu PeBe zgodził się za darmo testowo odpalić STARS TV HaDe w HEVC, a te testy mogłyby być dla użytkowników dobrą motywacją do zmiany tunera/dekodera, czyli chcesz HaDe to zmień dekoder na 4K, nie chcesz to męcz się z STARS TV eSDe. 🙂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...