Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem. I z reguły nie głosuję już od kilkunastu lat na takie zestawienia. Ale co jakiś czas robię wyjątek.:razz: Dla mnie za słaba ta listą. Może inaczej. Za mało elastyczna. Brakuje mi tu kilkudziesięciu jak nie kilkuset dużych przebojów:smile:

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Stars TV królował od 14:00-15:00 i 18:00 do 00:00. Dziękuję za (jak zwykle) fantastyczną muzykę w ten wyjątkowy wieczór.:hello:

 

Nie musicie mi wierzyć i wcale mi na tym nie zależy, i nie będę nikogo przekonywał, iż tak było, ale od 18:00 ani na moment nie dotknąłem pilota (wiecie o co chodzi ;-) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Było o tej Polsce wiele razy. Wiemy, że utwór formalnie jest starszy ale cenzura nie pozwoliła go wydać. Grali go na koncertach pod tytułem Mieszkam w Polsce. Dopiero w 1992 roku utwór dostał ostatecznie tytuł Polska i został oficjalnie wydany :)

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Upłynęło trochę czasu.Czy logo na kanale STARS.TV musi być takie białe?. Kiedyś kanał STARS.TV to był wzór do naśladowania.Logo transparentne a teraz białe jak na kanale   AXN.  Nie  oglądam  axn , tvn 24 hd, tvp info  hd  i stars.tv

Plusy  transparentnego  szarego logo takiego  jak np na kanałach TVP1 HD,TVP2HD ,13 ulica, ale kino,HGTV hd,BBC brit ,BBC first BBC earth,MTV hd to  logo na jest widoczne na każdym kolorze tła  czyli też białym.

 

Inne  ważne argumenty telewidzów  w linku niżej.

 

 

https://hdtvpolska.com/forum/topic/53168-niebezpieczne-logo/page/2/?ct=1674245286

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem żadnej  różnicy.Transparentne logo       i napisy informacyjne  były np na nieistniejącym kanale   Music Box.

Na kanale STARS.TV logo i napisy są białe jak na AXN.Nie będą   już wracał  do tego tematu w tym wątku.Wygląda że zmiana na transparentne logo  jest zbyt trudna do wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Logomaniak napisał(a):

Witam.

Upłynęło trochę czasu.Czy logo na kanale STARS.TV musi być takie białe?. Kiedyś kanał STARS.TV to był wzór do naśladowania.Logo transparentne a teraz białe jak na kanale   AXN.  Nie  oglądam  axn , tvn 24 hd, tvp info  hd  i stars.tv

Plusy  transparentnego  szarego logo takiego  jak np na kanałach TVP1 HD,TVP2HD ,13 ulica, ale kino,HGTV hd,BBC brit ,BBC first BBC earth,MTV hd to  logo na jest widoczne na każdym kolorze tła  czyli też białym.

 

Inne  ważne argumenty telewidzów  w linku niżej.

 

 

https://hdtvpolska.com/forum/topic/53168-niebezpieczne-logo/page/2/?ct=1674245286

 

Kup sobie nowy telewizor, ludzie kupują telewizory z wadą OLEDy mają niektóre i mówią nie może długo grać jedna stacja bo logo się wybiela, co to za telewizor, które daje na ludzi ograniczenia, masakra. Kupić inny i możesz oglądać ile zechcesz nawet 12h jeden kanał.  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli telewizor nakłada na człowieka jakiekolwiek ograniczenia to taki telewizor można sobie w t y ł e k wsadzić. Więc błagam, nie pisz, że to jest ŚWIETNY telewizor. Bo nie jest :) Ale ok, na serio dorosłem już do tego, że STARS nie jest i nie będzie dla wszystkich. Kto ma ŚWIETNY telewizor ten musi mnie omijać szerokim łukiem 🤣

Edytowane przez STARS.TV
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...