Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, STARS.TV napisał(a):

Pojedynczy telewidz nie może mieć nic do powiedzenia bo w ten sposób bym nie ruszył z miejsca. Bo Tobie się nie podoba obecne logo a komuś się nie podoba pasmo BEST 80's a komuś się nie podoba belka z podpisem teledysku no i co? Zawsze coś komuś się nie będzie podobało. Trudno.

Nie pojedynczy telewidz ale większość osób ma takie same zdanie jak ja.Szczególnie posiadacze telewizorów Oled i PDP.Logo transparentne jest najlepsze.

 

Edytowane przez Kirk
Wycięto offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji wyśle  e-mial do axn w sprawie logo .Poprzednio odpowiedz była negatywna .W axn zmienił się właściciel.Ciekawe  jaka będzie teraz odpowiedz . Odpowiedz kanału Stars.tv  jest już znana.Czyli negatywna.

Jak dostane odpowiedz, poinformuje w tym wątku.

Edytowane przez Logomaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to już jest zbytnie kombinowanie, nie ma to sensu.

 

18 minut temu, Logomaniak napisał(a):

Korzystając z okazji wyśle  e-mial do axn w sprawie logo .Poprzednio odpowiedz była negatywna .W axn zmienił się właściciel.Ciekawe  jaka będzie teraz odpowiedz . Odpowiedz kanału Stars.tv  jest już znana.Czyli negatywna.

Jak dostane odpowiedz, poinformuje w tym wątku.

Radziłbym odpowiedź od zarządców AXN publikować w wątku poświęconym tym kanałom, a nie tutaj, bo wtedy potraktuję to jako offtopic i usunę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cię nie mogę, ależ to ludzie mają problemy. Zamiast skupić się na warstwie dźwiękowej (muzyka) i wizualnej (teledysk), to wypuszczają jakieś wynurzenia odnośnie małego znaczka w prawym górnym rogu ekranu... Jak się komuś nie podoba, to na pilocie ma czytelne przyciski P+/P-, chociaż bardziej radziłbym użyć czerwonego przycisku i wyjść na spacer, jeśli ktoś ma takie problemy. Może przewietrzenie się i świeże powietrze coś pomoże :) Dyrektor STARS.TV zamknął temat logo. Wyzywanie telewidzów od upośledzonych nie zmieni jego decyzji, podobnie jak pisanie z wciśniętym CapsLockiem.

Leci Rockowy TOP, wyluzujcie trochę :D

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żadnych możliwości ani w tym roku ani w następnym, może w 2025. Teraz to ludzie będą rezygnowali z płatnych subskrypcji a nie wykupywali kilka Starsów w necie. Nie wyrzucam tego do kosza, to może być jakaś tam przyszłość, która by mi dała mega radochę. No ale jeszcze nie dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja na STARS TV PREMIUM jest prosta:

Strona www i aplikacja, dwa progi płatności, w tańszym SD w droższym HD a w środku retransmisja telewizyjnego STARS oraz wersje tematyczne czysto internetowe więc bez koncesji i ograniczeń z tym związanych. Na bank bym zrobił wersję Oldies, 80's, 90's i 00's oraz Rock. Bez reklam, oznaczeń wiekowych i limitów ustawowych które w głównym muszę realizować. No i nie 100 klipów w pętli tylko bym popłynął :) Aaaa i w przeciwieństwie do mojej zacnej płatnej konkurencji - cały czas układałbym playlisty a nie robił pętlę co dwa tygodnie :)

 

 

A z MWE Networks to my mamy zupełnie inne modele biznesowe, ja się znam tylko na muzyce i tylko Starsy muzyczne mogę robić a Michał zna się na wielu rzeczach i robi wiele kanałów 🤪

Edytowane przez STARS.TV
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, STARS.TV napisał(a):

Koncepcja na STARS TV PREMIUM jest prosta:

Strona www i aplikacja, dwa progi płatności, w tańszym SD w droższym HD a w środku retransmisja telewizyjnego STARS oraz wersje tematyczne czysto internetowe więc bez koncesji i ograniczeń z tym związanych. Na bank bym zrobił wersję Oldies, 80's, 90's i 00's oraz Rock. Bez reklam, oznaczeń wiekowych i limitów ustawowych które w głównym muszę realizować. No i nie 100 klipów w pętli tylko bym popłynął :) Aaaa i w przeciwieństwie do mojej zacnej płatnej konkurencji - cały czas układałbym playlisty a nie robił pętlę co dwa tygodnie :)

 

Myślę, że wielu z nas skusiłoby się na takie cuś, full pakiet - otrzymujesz wersję HD. To byłoby coś spoko, ja zrezygnowałbym z Pilota WP, bo mam go za dwie dychy tylko dla STARS TV w jakości cieszącej oczy. :) Więc Adminie, "najlepsze wciąż musi przyjść"... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...