Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, STARS.TV napisał(a):

Telewizja i ZA DARMO zdecydowanie nie idą w parze 🤣

Mnie zwisa pańska stacja...ale jak tu czytam to robi pan wielką łaskę oglądającym.  Takie teledyski w dowolnej jakości dostępne są wszędzie.

Drobne wpadki jak pan twierdzi nie są wpadkami. W ogóle klękajcie narody.

A może odwróćmy optykę.

StarsTV ma ostatnio lepszą oglądalność , pewnie za tym idą większe wpływy z reklam...a wy dalej powtarzacie, że to robicie za darmo. A widz co z tego ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast zwisa pańskie zdanie bo nie jest pan moim widzem :)

 

Ale do rzeczy: 

Teledyski są dostępne wszędzie, generalnie wszystko jest w internecie, proszę iść do internetu, serio.

Tak, w każdej stacji telewizyjnej zdarzają się wpadki, nawet w największych telewizjach w Polsce. STARS nie jest tu żadnym wyjątkiem, myślę, że częstotliwość moich wpadek jest na serio akceptowalna. 

 

A teraz najbardziej do rzeczy bo strasznie wkurza mnie jak ktoś na tym profesjonalnym forum p i e p r z y takie głupoty jak pan :)

Nie, nigdy nie mówiłem, że robimy to za darmo. Że do tego dokładamy. Wprost przeciwnie, telewizja jest od tego żeby ZARABIAĆ pieniądze a nie je wywalać w powietrze. Nie lubicie mnie bo walę WAM prawdę między oczy? Wolicie jak ktoś pisze tu bajki i robi z Was głupków? Trudno. Fakty natomiast są takie, że tak małej stacji jak ta (FTA) utrzymującej się z reklam w żaden sposób nie opłaca się nadawać w HD na sat. BO NIE ZWIĘKSZA TO OGLĄDALNOŚCI!!!!! a ogromnie zwiększa KOSZTY. Czyli bym wywalał kasę w błoto. Przykro mi ale takim głupkiem nie jestem.

 

pozdrawiam pana serdecznie :)

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostacki tekst. Wyszło kim pan jest Co za idiotyczne stwierdzenie "nie jest widzem". Wyluzuj pan. Kanał jest FTA i każdy może być widzem bez konkretnych deklaracji.

 

To wasi widzowie ( nie ja) wytykaja wam wpadki (bo robicie tv we 2. żeby było taniej i już nie ogarniacie) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wersje HD nie zwiększają oglądalności. Kanałów SD nie oglądam dlatego że są SD. Zatem jestem przykładem potencjalnego zwiększenia oglądalności ;)

Natomiast inna bajka że kanał muzyczny jednak aż tak atrakcyjny nie jest aby musiał być w HD. Powtarzane w koło teledyski na pewno przyciągają melomanów. Ja już tak się nie garnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystycznie nie zwiększają :) Czyli płacisz na przykład 100 tys i masz oglądalność x albo płacisz 378 tys i masz tę samą oglądalność x. Super biznes :)

 

W tej chwili jesteśmy na etapie wizualnego poprawiania bazy czyli jak wyszły remastery do HD i niby HD to podmieniamy, podmienimy jakieś 700 klipów. I tak, w kablówkach i muxach Bcast będzie to już bardzo sensownie wyglądało :)

Edytowane przez STARS.TV
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2023 o 10:54, STARS.TV napisał(a):

 :)

 

W tej chwili jesteśmy na etapie wizualnego poprawiania bazy czyli jak wyszły remastery do HD i niby HD to podmieniamy, podmienimy jakieś 700 klipów. I tak, w kablówkach i muxach Bcast będzie to już bardzo sensownie wyglądało :)

Miło jest czytać tego typu informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2023 o 10:41, STARS.TV napisał(a):

Mnie natomiast zwisa pańskie zdanie bo nie jest pan moim widzem :)

 

Ale do rzeczy: 

Teledyski są dostępne wszędzie, generalnie wszystko jest w internecie, proszę iść do internetu, serio.

Tak, w każdej stacji telewizyjnej zdarzają się wpadki, nawet w największych telewizjach w Polsce. STARS nie jest tu żadnym wyjątkiem, myślę, że częstotliwość moich wpadek jest na serio akceptowalna. 

 

A teraz najbardziej do rzeczy bo strasznie wkurza mnie jak ktoś na tym profesjonalnym forum p i e p r z y takie głupoty jak pan :)

Nie, nigdy nie mówiłem, że robimy to za darmo. Że do tego dokładamy. Wprost przeciwnie, telewizja jest od tego żeby ZARABIAĆ pieniądze a nie je wywalać w powietrze. Nie lubicie mnie bo walę WAM prawdę między oczy? Wolicie jak ktoś pisze tu bajki i robi z Was głupków? Trudno. Fakty natomiast są takie, że tak małej stacji jak ta (FTA) utrzymującej się z reklam w żaden sposób nie opłaca się nadawać w HD na sat. BO NIE ZWIĘKSZA TO OGLĄDALNOŚCI!!!!! a ogromnie zwiększa KOSZTY. Czyli bym wywalał kasę w błoto. Przykro mi ale takim głupkiem nie jestem.

 

pozdrawiam pana serdecznie :)

@zygaj, jak widać @STARS.TV w formie i prawdę przekazał dobitnie jak siekierą w głowę, ale jak wejdzie do Polski Pluto TV i ta druga usługa Samsunga, gdzie pewnie będą darmowe kanały muzyczne, może inaczej śpiewać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV napisał o projekcie aplikacji w internecie.

Może jeśli chodzi o internet, nie powiedział jednak ostatniego słowa..Na razie  biznes opiera głównie  o telewizję.  

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, STARS.TV napisał(a):

I ja twierdzę, że generalnie rzecz biorąc audio mam bardzo dobre. Nie wiem czy któryś kanał muzyczny brzmi lepiej.

Wiadomo..najlepiej włączyć o porównać. Od strony technicznej jakość audio jest lepsza na sat niż w kablu (UPC) czy parametry są tutaj podobne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...