Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ledwo co Święta były a tu już kłótnie....!

 

Czy Karol ma rację głosując tak jak zagłosował? OCZYWIŚCIE NIE :)

Czy Karol ma prawo do takiego zagłosowania? OCZYWIŚCIE TAK!

 

My to szanujemy, bo w demokracji trzeba się szanować. A że rację ma większość to inna sprawa. W plebiscycie zagłosowało z 55 osób z czego ze 40 na nas ( w sensie pozytywnym i jedna w sensie negatywnym ) A to znaczy, że wchodzimy do "Sejmu" i o to chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzycznie mi odpowiada, ale łyżeczka dziegciu....

Po co aż tyle tych kropek pod nazwą programu? Nie powinny być dłuższe niż sama nazwa. Ba, po co nazwa jak 24h gracie same przeboje (to akurat zaleta)! Jak zrobicie bloki tematyczne, będzie to miało sens.

Logo - napis TV jest zbyt wyraźny, generalnie jest niepotrzebny;

Te gwiazdki z napisem wykonawcy/tytułu są przycięte, lepiej było na początku, czyli na środku.

Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne. Ale zdaje się, że są gusta i guściki

 

:> . . . na przekór mamusi obetnę sobie uszy . . . nie wszystko co nam się nie podoba jest "be" ( beznadziejne jak pączki bez nadzienia różanego ) i nie wszystko co nam się podoba . . . musi podobać się innym. Ja to odbieram jako swoistą formę kontestacji, chyba że kolega ma wewnętrzny imperatyw przekory :brawo: mamy demokrację :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mu nie odbiera prawa głosu. tyle, że zwracamy uwagę na irracjonalność uznania tej stacji za najgorszą. Rozumiem drugą, trzecią, ale gorszą od HOT TV, ITV, Polo TV, Eski, itp. to tak jakby ktoś twierdził, że 2+2=1 ;). Nie odbieram nikomu prawa do takiego twierdzenia, ale polemizowałbym z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
jak tylko będzie zaplecze techniczne tj. mechanizm do głosowania na stronie www i oprawa graficzna

A strona internetowa będzie miała duży poślizg? Były zapowiedzi na grudzień. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

@STARS.TV - na FB znalazła się "zapowiedź" sylwestrowego pasma BEST PARTY. Wydaje mi się, że warto na czas tego pasma wrzucić zegarek na ekran, najlepiej tuż pod nazwą pasma i tymi kropeczkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mu nie odbiera prawa głosu. tyle, że zwracamy uwagę na irracjonalność uznania tej stacji za najgorszą. Rozumiem drugą, trzecią, ale gorszą od HOT TV, ITV, Polo TV, Eski, itp. to tak jakby ktoś twierdził, że 2+2=1 ;). Nie odbieram nikomu prawa do takiego twierdzenia, ale polemizowałbym z tym.

Po prostu nie potrafisz znieść, że swoim wyborem deklasuję twoją opinię na temat rynku telewizji muzycznych. Szkoda, że gadką sam sobie przeczysz - z jednej strony nie odbierasz mi prawa do samodzielnego wybrania najgorszego kanału, z drugiej natomiast piszesz wprost, że nie ogarniasz, że postawiłem Stars.tv niżej niż Hot TV, iTV, itd. Dla twojej informacji - Eskę TV oglądam, Polo TV także (bowiem na bieżąco śledzę disco-polo) - do Hot TV powtarzam: nie mam dostępu, a iTV nie traktuję jako stacji muzycznej - ja to nie Nielsen, który różne śmieszne rzeczy układa w rankingach. Równie dobrze przy wyborze "Co jest lepsze? Polsat czy Tele 5" za najgorszą stację uznam Polsat, ponieważ najmniej jara mnie jego oferta, a i tak ktoś inny napisze, że to stacje różnej rangi.

 

Polemizować sobie możesz w tym temacie, gdzie ewentualnie konkretnie rozpisywałbym się na temat Stars.tv i jej oferty, jednak tam wybieraliśmy najlepszych i najgorszych - nie widzę miejsca na zbędne komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...