Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co to za tekst "nawet VIVA"?? Przecież co miesiąc w 16-49 się właśnie z VIVĄ przepycham o miejsca 5-6. I dziękuję za troskę o finanse ale jestem zdecydowanie w tym roku na dużym plusie :)

Napisałem "Nawet VIVA", bo VIVA to tylko szafa grająca, która nawet nie panuje nad tym, co gra, od roku, ramówka się wcale nie zmieniła (od listopada 2016r.). A wy jesteście dużo lepsi i stać was na wyższą pozycję!

 

No, ale przecież ja Cyfrowy Polsat też mam po kablu od anteny, :mrgreen: więc to taka jakby kablówka. :D I co? I nie ma HD. :mrgreen:

Mam ten sam problem, to wina mojej kablówki, CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matjot, zastanówmy się w takim razie... w jakiej grupie z nimi przegrałem (minimalnie przegrałem)... w 16-49. No więc VIVA gra dla znacznie młodszego widza, niż ja. Po drugie w okresie wakacyjnym młodzi ludzie mają dużo wolnego czasu, a moi ludzie albo chodzą normalnie do roboty albo wezmą urlop i gdzieś wyjadą, a to jeszcze gorzej. Tak więc podsumowanie wakacji dla mnie jest takie: lipiec fantastyczny, a sierpień umiarkowanie dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Włączyłem, popatrzyłem, notatki porobiłem a teraz wracam do swojej różnorodności gatunkowej   :mrgreen:

 

Czyżby szykował się nowy slogan reklamowy stacji? Potencjalnej konkurencji coraz więcej...

Edytowane przez SiGi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do urodzin to fajny był ten pomysł sprzed roku z pozdrowieniami wideo nagrywanymi przez widzów i wybieraniem piosenek. Tylko powiedzmy, program godzinny, góra dwu, bo pamiętam, że wyniki za cały dzień były bardzo średnie.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Top 21, to o której w końcu będzie o 17:00, czy o 18:00? W EPG był opis ''17:00-19:00 Top 21 1981 - muzyka klasyczna''. Dziś patrzyłem, jest poprawione na ''magazyn muzyczny''. Do tego dziś w nocy pisało, że będzie ''Best Party 90'' i Best Party 00'', a leciało Best Polish. Nie, no moje EPG coś szaleje.

Edytowane przez Barti
Poprawiono zapis podanych godzin w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak CP to AKPA. OK, posprawdzam :)

 

PS.

Naszło mnie na eksperyment. :) Od teraz w nocy z sobotę na niedzielę nie będzie BEST POLISH, tylko normalna dzienna ramówka typu BEST 80's, BEST 90's i BEST HITS. Zobaczymy, czy w nocy można trafić widza telemetrycznego. :) Jeśli nie to powrócę do realizacji koncesji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...