Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@STARS ma się czym chwalić, bo poniekąd sukcesem jest to, że stacja nienależąca do sieci prasowo-radiowo-telewizyjnej (czyt. ZPR Media) czy międzynarodowej korporacji (czyt. VIVA) zyskuje w miarę dobrą popularność nawet nie będąc w ogólnopolskim multipleksie cyfrowym. Rozumiem że STARS co miesiąc ma od tej pory pisać formułki w stylu "Mam fajny wynik, ale go nie ujawnię bo dla kogoś to jest be"? ;)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieee bo będę musiał ignorować Twoje wpisy, a czasami coś innego piszesz niż wyniki. :-)

Ja w ogóle podziwiam ludzi którzy wierzą w te wyniki. Dla mnie tą są cząstkowe i mało wiarygodne. To tak jakbym się zapytał w moim mieście 100 wybranych osób jakiego radia słuchają. Co drugi odpowiedziałby Radio Weekend, a kolejnych tysiąc osób słuchałoby Pika czy Zetki. To i tak wygrałby Weekend :grin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brutalna prawda jest taka że tutaj na forum jest cała masa obrońców STARS.TV (lwy) i jak jakiś przeciwnik, hejter (mięso) się tutaj pojawia to jest zjadany przez te lwy. Stąd też moje dopiski w nawiasie :D

 

Jeżeli ktoś jest odważny to może próbować ktytykować STARS.TV ale i tak przegra już na starcie, nawet z szefem który twierdzi przeważnie "tak ma być i tak będzie".

 

Mój wpis nie ma na celu hejtu czy też prowokacji. A szefa STARS.TV serdecznie pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle podziwiam ludzi którzy wierzą w te wyniki. Dla mnie tą są cząstkowe i mało wiarygodne. To tak jakbym się zapytał w moim mieście 100 wybranych osób jakiego radia słuchają. Co drugi odpowiedziałby Radio Weekend, a kolejnych tysiąc osób słuchałoby Pika czy Zetki. To i tak wygrałby Weekend :grin:

Złe porównanie. Osoby mające telemetry, to grupa reprezentatywna, taka Polska w pigułce.

 

@SatZnawca, a u Ciebie wszystko w porządku? :D

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SatZnawca, ależ krytykuj sobie do woli, pozwalam :)

Obecnie nie ma co krytykować :( Mój post był opisem sytuacji ogólnej która ma tu miejsce na forum. Podobnie jest z Elevenami (co sam szef STARS.TV chyba wie coś o tym :D ).

 

Należy także oddzielić prawdziwe krytyczne opinie od zwykłego hejtu który zawsze niestety będzie :)

 

Mógłbym STARS.TV krytykować za brak HD na sat ale po co? Skoro wszystko w tym temacie zostało wyjaśnione.

 

Więc krytyka jest potrzebna ale internetowy hejt trzeba tępić! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...