Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gucio prawda, Polacy nie chcą płacić za kanały muzyczne i słusznie. Kanały muzyczne powinny być fta :)

Nie chcą płacić za brak jakości - brak treści - zupełnie mnie to nie dziwi. To dostawcy powinni płacić odbiorcom za oglądanie reklam :)

 

Natomiast za ciekawą treść Polacy chcą płacić, niektórzy są wstanie bardzo dużo zrobić żeby móc odbierać dany kanał, np. wyszukać kartę która go odbierze (bo nie na każdej można go odbierać) i płacić co miesiąc 5 zł. np. za Mezzo i z tego co wiem na podstawie jednego ale liczącego się APS nie jest mało takich płatników (przynajmniej oni mają bardzo liczną grupę), ciekawe czy ktoś jest w stanie podać rzeczywistą liczbę płatników za Mezzo w Polsce.?

Edytowane przez darlen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gucio prawda, Polacy nie chcą płacić za kanały muzyczne i słusznie. Kanały muzyczne powinny być fta :)

Jakby był ciekawy to ja jestem w stanie nawet 10-20 zeta za niego dać. :razz:  Ale powtarzam ciekawy. Tzn. Dla mnie nie tylko na okrągło muzyka, ale i wywiady z artystami, koncerty, magazyny muzyczne itp. Tego mi brakuje u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast za ciekawą treść Polacy chcą płacić, niektórzy są wstanie bardzo dużo zrobić żeby móc odbierać dany kanał, np. wyszukać kartę która go odbierze (bo nie na każdej można go odbierać) i płacić co miesiąc 5 zł. np. za Mezzo i z tego co wiem na podstawie jednego ale liczącego się APS nie jest mało takich płatników (przynajmniej oni mają bardzo liczną grupę), ciekawe czy ktoś jest w stanie podać rzeczywistą liczbę płatników za Mezzo w Polsce.?

W niektórych krajach (czyt. Włochy) już nawet Mezzo jest bezpłatne - wystarczy karta TivuSat. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym całkiem nie skreślał koncepcji płatnej muzycznej stacji TV. Na rynku jest wiele kanałów premium bez reklam, za które odbiorca płaci dodatkowo czy w formie wyższego pakietu czy nawet osobno. Przykładem pierwszym z brzegu może być MTV Live HD, MTV Rock czy Mezzo...

 

W przypadku START.TV można było by uruchomić dodatkowy kodowany kanał z przypisem "Premium" lub "Mega". Wówczas zamiast reklam mogły by lecieć teledysk/i (przykład angielskiego MTV Rock) a kanał już kodowany mógł spokojnie nadawać w HD.

 

Po wynikach oglądalności sądzę że na taki kanał znalazło by się sporo osób chętnych, głównie przez pryzmat braku śmiecących dobrą muzykę reklam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i turlam się ze śmiechu. Dwóch użytkowników forum "wie lepiej" od dyrektora stacji muzycznej który siedzi w tym od lat i jego stacja notuje bdb wyniki oglądalności. :rofl:

Sytuacja jak z A.Nawałką i 40 mln selekcjonerów w Polsce :D

Edytowane przez Mr. Orbita
W takich momentach żałuję, że wyłączyłem możliwość lubienia postów :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszaleć można :) ludzie, jakie premium? Jakie płatne HD na klipach mających po kilkadziesiąt lat? Dokupi to garstka osób, natomiast operatorzy nie chcą płacić od gniazdka za kanały muzyczne. Kilku może się złapie ale to nie ta skala.

 

Falcon, Twoje poczucie humoru mi się podoba :)

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i turlam się ze śmiechu.  :rofl:

 

Naprawdę nie wiem co w tym aż tak śmiesznego?? Widać że ludziom zależy na tej stacji i przedstawiają swoje propozycje, to chyba do tego zostało stworzone forum...

 

Z całym szacunkiem Dyrektorze to tylko koncepcje i nie ma co się spinać. Zawsze można zrobić analize rynku i poznać zapotrzebowanie w tej konkretnej kwasji.  Wizja START.TV bez reklam to jak dla mnie strzał w dziesiątkę, dorzucając do tego zremasterowane cyfrowo starsze teledyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem co w tym aż tak śmiesznego?? Widać że ludziom zależy na tej stacji i przedstawiają swoje propozycje, to chyba do tego zostało stworzone forum...

 

Z całym szacunkiem Dyrektorze to tylko koncepcje i nie ma co się spinać. Zawsze można zrobić analize rynku i poznać zapotrzebowanie w tej konkretnej kwasji.  Wizja START.TV bez reklam to jak dla mnie strzał w dziesiątkę, dorzucając do tego zremasterowane cyfrowo starsze teledyski.

Same propozycje - OK. Ale śmieszy mnie to przekonywanie STARSA, że oni mają rację, a on traci dużo nie rozważając ich propozycji.

NAprawdę, nie potrzeba tęgich głów z forum SatKurier. Gdyby stacja miała zyskać, to już dawno by to wprowadziła. Skoro nie wprowadza(zarówno ta, jak i wiele innych) to znaczy, że to się nie opłaca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dlatego, bo nadawcy zrobili się [beep]i - sprzedaż taniego kiczu po jak największych zyskach. Tu nie o oglądalność chodzi - Moda na sukces w TVP1 miała kilka milionową oglądalność, ale świadomość odbiorców (starej daty panie domów) nie łykały kiczu i marketingowego bełkotu z reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I trudno im się dziwić. Kupują i tworzą kanały by zarobić. Dla idei można sobie robić telewizję gdy się ma abonament i reklama nie jest głównym źródłem utrzymania. U nas i tak jest w przypadku TVP mimo wszystko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czasem trzeba jakieś pozory robić - zachować, może dać jakieś ładne opakowanie, czasem i ideę jakąś sprytną wymyśleć trzeba, a gdzie społeczna odpowiedzialność biznesu CSR?

 

Oczywiście dotyczy to różnych aspektów działalności gospodarczej i różnych nadawców, ale dzięki tym komentarzom STARS ma zwiększoną czytelność - w myśl zasady ważne żeby mówili ;)

Edytowane przez darlen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak nie jest? Viacom dość długo próbował wmówić widzom, że na rynku kanałów muzycznych nie ma miejsca na tzw. Grających Szaf, ale jednak polscy nadawcy udowodnili, że jest inaczej, a Stars.TV pokazał, że przy odpowiednim podejściu można odnieść sukces bez konieczności grania muzyki popularnej, za co zyskał szacunek ze strony wielu widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy była jeszcze muzyka. A ja mówię o zastąpieniu jej przez te śmieci, które teraz emitują.

Ludziska, a w szczególności młodzież, chce tego kiczu, bo w takim kiczu żyje. Wyginanka, przeginanka przed foto smartfona, potem foto lansik na portalach społecznościowych itp. Klient nasz pan...

 

W niedzielę na antenie MTV Polska pojawi się trzecia odsłona programu Warsaw Shore. Program, jak przyznaje w rozmowie ze mną jego producent Jerzy Dzięgielewski to paradoks. Produkcja osiąga rekordowe wyniki oglądalności....

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...