Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Falcon, Ty mi lepiej nic nie podpowiadaj bo nie chcę jeszcze zbankrutować :)

 

0,38% w komercyjnej to słaby wynik? Oj nie wiesz co piszesz :) a w ramówce cały czas coś się dzieje ale przecież nie oglądasz to tez nie wiesz :)

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcon, powiedz mi jedno: jaka siła kieruje Twoją ręką że w ogóle trafiasz do tego wątku? Po co? Dlaczego? Żeby pomarudzic po co wystawiam wyniki bo Ciebie one nie interesują? Na serio nie trzeba ani wchodzić w ten temat, ani ze mną gadać, ani tego oglądać w telewizji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoje pomysły uatrakcyjniania STARS.TV już odpowiedziałem ale mogę powtórzyć: NIE :) gram od samego początku jedynie klipy i nie mam zamiaru tego zmieniać, jestem FTA i tak ma pozostać.

Rozumiem, że Cię wkurza fakt, że taki beznadziejny kanał jak STARS.TV ma całkiem sensowną oglądalność ale musisz dopuścić taką możliwość, że są ludzie którym podoba się to co robię. Najśmieszniejsze jest to, że 100 pomysłów na zrobienie ze STARS.TV porządnej stacji mają głównie ludzie którzy w ogóle tego nie włączają :)

 

Teraz Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś oglądał to byś wiedział, że nigdzie nie znajdziesz tylu odliczanek, topów i weekendów specjalnych co u mnie. Mówiąc mi, że nic nie robię i tylko kasę z reklam liczę normalnie mnie obrażasz. Myślisz, że 0,38% w sobotę wzięło się z powodu mojego p i e r d z e n i a  w stołek czy może dlatego, że cały dzień leciała specjalna ramówka?? Jak zaczniesz oglądać i będziesz wiedział o czym piszesz to możemy gadać natomiast pisanie dla pisania mnie nie interesuje.

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Falcon powiem Ci tak.Stars TV oglądam bardzo rzadko bo wg mnie to zwyczajnie nudny kanał.Mając niebawem pięć dych na karku znam większość prezentowanych przebojów na pamięć i nie kręci mnie słuchanie tego samego po raz enty.Np. Mike Oldfield wydał kilkanaście płyt,nakręcił kilkadziesiąt teledysków a w Stars TV zobaczę najwyżej dwa.Tak jest z wieloma innymi wykonawcami.O tych mniej popularnych nie wspominając.Też bym wolał zobaczyć teledysk mniej oklepany czy obejrzeć jakiś koncert.Niestety brutalna prawda jest taka,że na ambitniejsze formaty nie ma na rynku miejsca.No chyba że formaty płatne jak np.kanał iConcerts.BTW jeszcze istnieje ?

Mimo wszystko śledzę wątek i cieszy mnie wzrost oglądalności bo pamiętam od czego zaczynano.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...