Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Barti Ty sam jesteś pixel ;) oglądam to 8 godzin dziennie na CP i drugie tyle w UPC. Oczywiście w UPC jest lepiej ale to w CP to nie jest jeden wieki pixel. No i graj sobie teledyski stare z YT na 40 calowym TV, a nie na kompie. Wtedy ich jakość gwałtownie siada. :) To są stare klipy, z bet, VHS i cudów nie ma i nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrektorze, interweniuj w CP, ponieważ na nowym transponderze występują co kilka lub kilkanaście minut przycięcia dźwięku i rozsypuje się obraz. Jak przed chwilą podczas teledysku Jasona Donovana. Ogólnie to wielka szkoda, że związaliście się z amatorskim operatorem, jakim jest CP. Wiem, że było tanio, ale tanio nie znaczy dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież sobie nie wymyślam a jestem wyczulony na tym punkcie. Wczoraj również to zaobserwowałem. W połowie klipu Jasona Donovana było przycięcie dźwięku a już pod sam koniec na 2-3 sekundy rozsypał się obraz (kwadraciki okraszone zielonym kolorem). Przycięcie dźwięku (delikatne) było też podczas klipu Eurythmics.

Edytowane przez bastekal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to był jak dla mnie bardzo średni TOP, ale myślę teraz lepszy się zapowiada. :)

Ten sobotni TOP to tez nie dla mnie, pewnie tak samo było dla wielu osób. To był Top dla ograniczonego grona widzów, którzy lubią tego typu kawałki, przynajmniej dot. to większości kawałków.

 

A jest jeden poważny kandydat do miejsca pierwszego w najbliższym notowaniu. Jak Black nie wygra to będzie niespodzianka.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcon, ale taka jest prawda. Nic na siłę. Oglądanie telewizji i głosowanie w ankietach jest dobrowolne. Przyjąłem taki a nie inny system głosowania i rozumiem, że nie każdemu musi on odpowiadać. Ale od wystawienia ankiety na fejsie po 2 godzinach jest 700 głosów. Zupełnie wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ tak robiłem do tej pory. Klilalność strony jest śmiesznie niska, cała moja społeczność siedzi na fejsie a telemetry nigdzie nie siedzą. Skoro o tym gadamy to znaczy, że nie glosowales na żaden top gdy głosowanie było też na stronie bo o tym

nie wiesz ale teraz masz uwagi. Uwielbiam to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...