Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem wczoraj "Best Tribute" z Jacksonem, i albo zdążyłem tylko na najsłabsze moim zdaniem teledyski (prócz TDCAU i "Liberian Girl"), albo tylko takie leciały. Serio, wy widzicie w Jacksonie tylko "Thrillera", "Billie Jean" i "Bad"? Tribute dla niego moim zdaniem, to "They Don't Care About Us", "Earth Song" i "Heal The World" przede wszystkim. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś się wstydzić.. zobaczyłeś kawałek programu i śmiesz mi mówić co ja widzę w MJ lub czego nie widzę? Ja widzę to:

BILLIE JEAN

BEAT IT

THRILLER

BAD

DIRTY DIANA

SMOOTH CRIMINAL

BLACK OR WHITE

WHO IS IT

YOU ARE NOT ALONE

EARTH SONG

THEY DON'T CARE ABOUT US

BLOOD ON THE DANCE FLOOR

HEAL THE WORLD

LIBERIAN GIRL

MAN IN THE MIRROR

THE WAY YOU MAKE ME FEEL

WILL YOU BE THERE

DON'T STOP TILL YOU GET ENOUGH

REMEMBER THE TIME

LEAVE ME ALONE

ROCK WITH YOU

IN THE CLOSET

JAM

SCREAM

LOVE NEVER FELT SO GOOD

GIVE IN TO ME

 

I jest to zdecydowanie więcej niż wymieniłeś. No to o czym chcesz jeszcze podebatować? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pharell, twórczość twórczością a przebój przebojem. Niektóre numery nimi się stają a inne nie. Nie znaczy to, że są słabe czy coś, tak po prostu jest i ciężko mieć pretensję, że częściej zagram w tv Thrillera niż Little Susie. Jeden jest maga hitem a drugi nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie, wyniki muzyczne za październik 2014. Wygranym gratulujemy :)

 

amr, grupa 4+

 

POLO TV - 39.276

ESKA TV - 33.988

4FUN TV - 10.443

DISCO POLO MUSIC - 7.079

ITV - 5.558

STARS.TV - 5.246

KINO POLSKA MUZYKA - 3.558

TV DISCO - 2.682

VH1 POLSKA - 2.277

MJUZIK TV - 2.222

POWER TV - 2.177

VOX MUSIC TV - 1.926

MUZO TV - 1.194

 

 

amr, grupa 16-49

 

ESKA TV - 24.746

POLO TV - 23.201

4FUN TV - 7.931

DISCO POLO MUSIC - 4.195

ITV - 3.562

STARS.TV - 3.010

KINO POLSKA MUZYKA - 2.364

POWER TV - 1.951

VH1 POLSKA - 1.727

MJUZIK TV - 1.625

TV DISCO - 1.563

VOX MUSIC TV - 1.466

MUZO TV - 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z drugiej strony - STARS.TV sporo kanałów pokonał. Mając na uwadze, że jest to projekt bardzo wąski, wręcz kilka osób i tylko jeden mastermind, ogrom włożonego serca i czasu w zdobywanie klipów, tworzenie playlisty itp. to budzi to respekt i jednocześnie to piękny przykład, że wiedza muzyczna+pasja+serducho do pracy to jednak mocna siła. Przy tym np. wynik VH-1 to niestety najdelikatniej mówiąc kompromitacja - grupa medialna, która startowała od muzyki ma problem z uzyskaniem 50% oglądalności tego, co ma STARS.TV i to przy niemal nieograniczonej bazie klipów, kasie i zasobach ludzkich oraz lepszym zasięgu (choćby obecność na liście CP). Dlatego jestem zdania, że wyniki STARS.TV trzeba jednak traktować w kategorii sukcesu (choć wiadomo, że chciałoby się być na szczycie ;) ).

 

Myślę, że w kwestii oglądalności ITV jest jeszcze do ugryzienia, natomiast kolejne pozycje ciężko będzie pokonać z uwagi na zasięg oraz aktualnie trwający wyż Disco Polo.

 

Gratulacje STARS.TV :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać,wynik jest fantastyczny choćby z tego względu,że pokonaliście Waszego głównego konkurenta,czyli VH1 mimo gorszego zasięgu,bo nie ma Was w wielu ofertach analogowych kablówek,a są osoby,które wciąż w sieciach kablowych korzystają z analogu i nie chcą myśleć o przejściu na wersję cyfrową danej oferty. Bardziej dziwią mnie wyniki Muzo TV. Są na liście CP,byli reklamowani na głównej antenie Polsatu przed startem i w momencie startu,a mimo to szału nie ma......może powinni pomyśleć o streamie online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pięknie jak dla mnie. Oczywiście boli trochę, że Disco Polo Music zabrało Wam lepszą pozycję no, ale wiemy, że tutaj jest kwestia zasięgu kanału. Polsat swego czasu mocno go promował na swojej antenie, pozycja w CP też jest dobra no i chyba disco polo bardziej trafi do widza niż stare hity rockowe, popowe. ITV i wyższa pozycja tego kanału boli jeszcze bardziej bo jakość obrazu na tym kanale jest wręcz tragiczna, a do tego jeszcze to co emitują nie da się oglądać. To taka Polonia 1 kanałów muzycznych. Teraz ważne by chociaż ITV próbować pokonać i nie dać się zepchnąć za KPM. :) Lepiej przy obecnym zasięgu nie będzie.

 

PS. Dyrektorze, 600 stron, prawie 9000 postów w tym moich ponad 500. Ipo szaleje. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrektorze, wiem, że mogę się skompromitować tym pytaniem, ale co mi zależy. Jest chociaż mała szansa, że w przyszłości Twoja telewizja trafi do Naziemnej Telewizji Cyfrowej? To byłaby bomba, gdyby można było STARS.TV oglądać naziemnie, bo nie mam dekodera HD i muszę zadowolić się oglądaniem przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars, znajdę gdzieś link do waszej tv na VLC np?

Bo ja jeszcze korzystam z XPka i ten silverlight jest strasznie hm oporowy.

Co 10-15 sekund przekaz się stopuje i trzeba dusić non stop play :(

Albo na popler.tv np jak ma 4fun też byłoby OK.

Nie zawsze mam tv pod ręką, a fajnie byłoby pooglądać na lapku starsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...