Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś to wysypisko programowych śmieci firmy V. Niegdyś świetny kanał muzyczny.

 

Mnie Stars zastanawia coś innego. Na moje oko obraz na waszym kanale jest jakoś dziwnie nieostry. Bardzo to widać m.in. w czasie reklam. Do tej pory myślałem, że przyczyną jest zastosowanie mpeg4. No ale teraz porównując was z kanałami np. 4fun media po przeprowadzce, nadal widzę pewna różnicę. Chodzi oczywiście o sat. Z czego to wynika? Bitrate obrazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tymi reklamami w HD też różnie bywa. Obraz jest nie tyle rozmyty, ale jak jest prosta linia gdzieś w tych reklamach to jest tak jakby było widać piksele. Pewnie to się inaczej nazywa, a ja nie wiem jak to wytłumaczyć. Powiedzmy jest litera "A" i nie jest ona zlana tylko widać, że składa się z małych kwadracików. Nie wiem czy to wina mojego operatora czy po prostu to takie HD w samych reklamach bo na belkach czegoś takiego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Peteorwnys

@ Ipo

Z tego co pamiętam to The Black Eyed Peas - Shut Up , Sarah Connor - Let's Get Back To Bed - Boy! ft. TQ i jak się nie mylę to Fergie - Glamorous ft. Ludacris. Wiem, pewnie powiedzcie, że oglądając całe pasmo pamiętam tylko 3 teledyski :D Ale musiałem oglądać z przerwami bo niestety Polsat 2 ze swoimi powtórkami wiele mi czasu zabiera na STARS.TV. Ale dziś nie odpuszczę, całość obejrzę - listę teledysków podam jutro :) Myślę, że szef stacji nie powie nic złego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Starsie, to nie ja tylko moja mama :D Ja nienawidzę tych Trudnych Spraw i podobnych do tego produkcji, nawet nie wiem czy można to nazwać produkcją :D Zostało mi jeszcze połączenie internetowe, ale w TV jest lepiej oglądać. Najgorszym ( chyba najlepszym :D ) wypadku kupie sobie do pokoju dekoder HD i STARS 24 / 7 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest VIVA?

VIVA jest aktualnie kanałem muzyczno-rozrywkowym nadającym (w Polsce) od 2000 roku, 24 godziny na dobę, w którym większość czasu antenowego stanowią programy rozrywkowe znane głównie z anteny MTV oraz produkcje własne. W latach 2001 - 2011 stacja emitowała pasmo muzyczne 'Personality', w którym prezentowano utwory jednego artysty na przestrzeni lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze drogi Ipo, że duuuużo lepiej np. niż TOP SOUNDTRACK. A wydawało się, że TOP SOUNDTRACK powinien być bardziej przystępny dla większości. Zycie jest pełne niespodzianek krótko mówiąc. Telemetryczna oglądalność była non stop od 17ej do 23:50 czyli kogoś trafiliśmy na amen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś będzie z a j e b i ś c i e, dużo fajniej niż tydzień temu więc wyłącz łaskawie ten Polsat 2 bo tam niczego nie przegapisz, jeszcze będzie 18 powtórek powtórek :lol2:

No no Ojcze dyrektorze !! Nieładnie takie słownictwo tu na forum?? Jak by to był ktos inny to pewnie by dostał ostrzeżenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...