Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Top 100 Rock Hits okazał się takim sukcesem, to chyba warto pomyśleć o Stars Rock.TV. A tak bardziej na poważnie, to bardzo przyjemny Top, chociaż większość będę musiał nadrobić oglądając powtórkę.

Jaki Top jest kolejny w planach? Może dla odmiany warto byłoby wybrać najlepszego wykonawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peteorwnys, nie widzę sensu takiej zmiany więc nie.

 

Neo, kolejny top to zgodnie z tradycją świąteczny (w sensie emitowany w Boże Narodzenie) TOP WSZECH CZASÓW. Od tego wydania TOP WSZECH CZASÓW jako król topów będzie liczył 300 pozycji i będzie emitowany w dwa dni świąteczne. Inne topy będą miały 100 pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze BEST 00's : || 12.11.2014 godz. 22:00 - 23:00 ||

1. Sugababes - Push The Button 2005

2. Mary J. Blige - Family Affair 2001

3. All Saints - Pure Shores 2000

4. Jamelia - Superstars 2003

------------ REKLAMA ------------

5. Twoface - Fire In Your Eyes 2004

6. Madonna - Sorry 2005

------------ JINGIEL ------------

7. Manu Chao - Bongo Bong 2000 - tego nigdy w TV nie widziałem :brawo: !!!!

8. The Script - Hall Of Fame 2012

------------ REKLAMA ------------

9. Titiyo - Come Alnog 2001

10. Kings Of Leon - Use Somebody 2008

------------ JINGIEL ------------

11. Nelly Furtado - Turn Off the Light 2001

12. Reamonn - Supergirl 2000

----------- REKLAMA ------------

----------- BEST BALLADS --------

13. Marillion - Kayleigh 1985

 

Kolejne notowanie - kolejna radość zwykłego widza. Dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze BEST 00's : || 12.11.2014 godz. 22:00 - 23:00 ||

1. Sugababes - Push The Button 2005

2. Mary J. Blige - Family Affair 2001

3. All Saints - Pure Shores 2000

4. Jamelia - Superstars 2003

------------ REKLAMA ------------

5. Twoface - Fire In Your Eyes 2004

6. Madonna - Sorry 2005

------------ JINGIEL ------------

7. Manu Chao - Bongo Bong 2000 - tego nigdy w TV nie widziałem :brawo: !!!!

8. The Script - Hall Of Fame 2012

------------ REKLAMA ------------

9. Titiyo - Come Alnog 2001

10. Kings Of Leon - Use Somebody 2008

------------ JINGIEL ------------

11. Nelly Furtado - Turn Off the Light 2001

12. Reamonn - Supergirl 2000

I dla tego ja właśnie omijam ten blok muzyczny podobnie jak Best Now. Szczególnie dla takich wykonawców jak: Jamelia, Manu Chao, Titiyo czy Reamonn. Dla mnie to żaden „Stars” tylko jakaś pomyłka muzyczna. No, ale takie były niestety czasy 2000+ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEST 00's oznacza granie numerów wyprodukowanych od 2000 roku w górę. Więc co ci kolego nie pasuje? Problemy z prostymi liczbami czy co? :) Jak w BEST 00's pojawi się kawałek wyprodukowany PRZED rokiem 2000 to wtedy się oburzaj :)

 

p.s.

wczorajsze wydanie BEST 00 miało bardzo fajną widownię, z amr prawie 19.000 było drugą najlepszą starsową pozycją dnia, lepsze było jedynie BEST BALLADS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie może być problem... jako żart pozwoliłem sobie zacząć grać w BEST SOUNDTRACK Białego Misia z filmu Wesele w zacnym wykonaniu Tymona :) No ale Tymon nie jest muzykiem disco polo (co ciekawe piosenka Biały Miś powstała na długo przed tym, zanim wylansował ją Top One - do dziś utwór ten nie jest zgłoszony w ZAiKS a autor pozostaje nieznany..). Ale wokalista disco polo nawet śpiewający nie disco polo to może być dla mnie za dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak napisałem tylko z tym problemem,bo większość Waszych widzów nie lubi Disco Polo,ani tych co grają taką twórczość,co było widać tutaj na Forum...bo dla mnie np to nie problem i cieszę się,że Pan Andrzej zdecydował się na taki duet,bo wokalistom Disco Polo często się zarzuca to,że nie umieją śpiewać,są krytykowani przez jurorów z MBTM,a tutaj proszę: mamy taki niesamowity duet,którego nikt się nie spodziewał,ale i tak ludzie krytykują teledysk,bo występuje tam chłopak z Warsaw Shore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...