Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVN Media zapowiedziała się przyjrzeniu kwestii rozszerzenia widełek , ale na pewno zmian w tym roku nie będzie

IDMNet prezentował wyniki stacji z uwzględnieniem grupy 16-59

 

Więcej:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/na ... -59/page:2

 

AtMedia wskazuje na niereprezentatywność panelu - INNYMI słowy - duży może więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz sobie jakie wahania mają stacje radiowe w aglomeracjach - skoki i wzrosty niektórych są tak nieprzewidywalne, że czasem sobie myślę, że ktoś losuje im wyniki

No ale jaka wielkość próby i pewnie jej dobranie - niekiedy przeraża

Wśród nich w Warszawie jest fenomen zwany R.Nostalgia, który nie wydaje nic na promocję, marketing, reklamy, właściwie to nie ma on regularnego programu, zasięg też taki sobie a ma 8.miejsce w W-wie prześcigając nawet R.Złote Przeboje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowinki :)

 

Na czele peletonu POLO (39.097) które odjeżdża Esce (32.209).

Na trzecim niezagrożonym miejscu 4Fun (10.570) który już zdystansował Disco Polo Music (6.397) i powrócił chyba na stałe na podium :)

Najlepszą czwórkę goni ITV (5.912). Na kolejnym miejscu w rankingu mamy mało znany kanał STARS.TV (4.612) który zwłaszcza w ostatnich dniach złapał wiatr w żagle i odrabia straty z początku miesiąca :)

Pozycję nr 7 w naszym zestawieniu zajmuje Kino Polska Muzyka (3.271) której zaczyna deptać po piętach Tv.Disco (2.937).

Kolejne miejsce należy do Mjuzik (2.610) a zaledwie 3 metry dalej wyskakuje zza rogu VH1 Polska który zdecydowanie się odbija od dna (2.561).

Miejsce 11 to inny kanał na literę V czyli Vox Music (2.192) a za nim siła i moc czyli Power.Tv który jak na swój ograniczony zasięg techniczny spisuje się całkiem dobrze (1.916)

Natomiast na 13 ostatnim miejscu Muzo.Tv ze skromnym wynikiem (1.123).

 

Kończymy relację, kolejna już za 15 dni i wtedy poznamy klasyfikację końcową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na badania radiowe, to zupełnie dwa światy w porównaniu z Nielsenem. Tu mamy mała próbę ale mamy, realnych ludzi, realny czas oglądania i kanał. W badaniu słuchalności radia mamy ankietę, mogę powiedzieć co chcę i nie da się tego sprawdzić...

 

 

Czyli stacje radiowe swoje budżety reklamowe i program opierają na danych ankietowych - ciekawa teoria...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 października miną dwa lata od tego pamiętnego wieczoru, gdy oglądałem kolorowe paski aż z nich wyłonił się jingiel STARS.TV, a później Tina Turner ;) Start STARS.TV wzbudził spore emocje na forum - przed startem w trzy dni 21 stron postów wyszło ;)

 

[flash=560,315]

 

Chodzą słuchy, że coś się szykuje z tej okazji na antenie ;) Przydadzą się konta na FB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ktoś musi narzekać. Ja na oznaczenie wiekowe kompletnie nie zwracam uwagi ponieważ jest malutkie i wysunięte daleko na brzeg ekranu. No, ale wiem że są tutaj takie cudaki które twierdzą, że przez oznaczenie wiekowe nie będą danego kanału oglądały więc luz. :D Niestety wieczorem 22 października będę do 22:00 w pracy, ale będę przy Was duchem. ;) Tak na marginesie ciekawe kto wpadł na taki głupi pomysł belki z wykonawcą i tytułem na środku ekranu. :P Jak dobrze, że teraz to wygląda zupełnie inaczej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...