Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakończyłem ciężkie prace nad listopadową ramówką :) Będą 2 dni świąteczno specjalne:

 

SOBOTA (1 listopad)

08.00 BEST 90’s MARATHON (klimat wolno średni)

11.00 BEST OLDIES (klimat wolno średni)

12.00 BEST BALLADS

15.00 BEST 80′s (klimat wolno średni)

16.00 BEST 90′s (klimat wolno średni)

17.00 BEST TRIBUTE – WHITNEY HOUSTON

18.00 BEST TRIBUTE – FREDDIE MERCURY

19.00 BEST TRIBUTE – MICHAEL JACKSON

20.00 BEST TRIBUTE – ARTYŚCI KTÓRZY ODESZLI… (powt 2 listopada godzina 12)

23.00 BEST BALLADS

 

W święto 11 listopada TOP 100 ROCK HITS godz. 14 (powtórka 15 listopada od 9 rano)

W środy o godzinie 22 pojawi się BEST 00's z numerami z lat 2000 - 2010

 

Reszta bez zmian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest trudne, to jest niemożliwe... z dwóch powodów:

1) Pozyskanie praw do emisji takiego koncertu jest zdecydowanie za drogie dla kanału FTA ( nie ma szans zarobić na reklamach w tym czasie na koszty, nie mówiąc o zysku)

2) Amy pojawia się na antenie STARS.TV okazjonalnie... co znaczy, że emisja jej całego koncertu nie byłaby zgodna z moją linią programową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Klimat wolno-średni, czyli utwory będą takie jak np. podczas żałoby narodowej lub coś w tym stylu?

2. Nie lepiej zrobić BEST TRIBUTE łączone, a nie po 1h dla każdego artysty?

3. Dziękuję za Best 00's; liczę na dużo utworów z lat 2000-2005 :DD

4. Czy podobna ramówka będzie 2.11??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podczas żałoby narodowej byłoby tylko wolno.

2. Whitney, Freddie i Michael zasługują na swoją godzinę. Łączone będzie od 20 do 23

3. Będzie kilka numerów :)

4. 2 listopada normalnie. W sumie powinno być odwrotnie ale ponieważ w Polsce uważa się, że każdy zmarły jest świętym to.. nie będę sam zmieniał odwiecznej tradycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clayde oraz 'cola song' to jakaś masakra :) zdecydowanie wolę Calvina Harrisa :) i dla mnie to różne ligi - o dwie klasy.

 

Calvin Harris z dwóch swoich pierwszych plyt to zupelnie inna liga, źle się zaczeło dziać w okresie kiedy wyszło Let's Go czy We Found Love i od wtedy stał się wydawcą słabych łupanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, o wielu artystach można by powiedzieć i napisać. Warto jednak w tym miejscu pamiętać o dokonaniach artystycznych, a nie zyciu prywatnym. Poza tym,o zmarłych nie wypada zle mówić.

 

Takie dokanania że aż strach może 2 hiciory są a reszta to smenty kto to będzie ogladał widownia może 5 osób.Whitney Houston miała lepsze kawałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do domu, włączam Stars.tv, a tu suchar w postaci Jennifer Lopez & Pitbulla - "Dance Again". Litości. Jennifer Lopez od swojego powrotu w 2011 roku po prostu muzycznie jest niestrawna. Z każdym jej singlem jest coraz to gorzej (równia pochyła). Także po co to promować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boogeyman - dokładnie, to jest zdrowe podejście do tematu :)

 

Bloo411, nie będę z Tobą toczył debaty o poszczególnych piosenkach. Tobie się dany utwór nie podoba, ok masz do tego święte prawo. Ale dlaczego odbierasz automatycznie innym prawo do lubienia czegoś?? Czy ja kiedykolwiek napisałem, że np. disco polo jest beznadziejne? Nie i nigdy tak nie napiszę. Ja osobiście nie lubię ale dlaczego mam odbierać innym prawo do lubienia tej muzyki? Krótko mówiąc, wyluzuj. Trafiasz na coś czego nie lubisz? Zmieniasz kanał, nic prostszego. Ale litości.. niestrawna... bla bla bla? Bez sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do utworów ze Stars.tv... Piosenka Kate Ryan - Voyage Voyage, emitowana w "Best Face Party" (chyba nie pomyliłem nazwy? :)) miała naprawdę marną jakość obrazu. Dla mnie to dziwne, bo Francuzi z reguły dbali o jakość, a klip nawet na YouTube wygląda marnie, tak jakby był przycinany z letterboxa do 16/9...

 

PS. dziwne, że na ekranie padły pozdrowienia dla pana Mariusza W., a on na to nic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do utworów ze Stars.tv... Piosenka Kate Ryan - Voyage Voyage, emitowana w "Best Face Party" (chyba nie pomyliłem nazwy? :)) miała naprawdę marną jakość obrazu. Dla mnie to dziwne, bo Francuzi z reguły dbali o jakość, a klip nawet na YouTube wygląda marnie, tak jakby był przycinany z letterboxa do 16/9...

 

Jeśli chodzi o jakość teledysków to różnie z tym bywa, ale raczej jest znośnie. Wczoraj w nocy trafiłem jednak na Antique - Opa Opa i to jest dopiero szał. Wygląda jak ściągnięte z YT w jakości 240p. 8) W HD rzuca się wyjątkowo w oczy. To jedyny tak marnej jakości teledysk jaki zauważyłem ostatnimi czasy na antenie STARSA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipo, sam wiesz najlepiej jak jest z jakością klipów... widziałeś dvd z klipami Edyty Górniak za które pewna wytwórnia muzyczna brała od ludzi pieniądze? Więc o czym tu w ogóle mowa? Nikt na świecie nie dbał o teledyski. Filmy fabularne 40 letnie wyglądają lepiej niż 10 letni teledysk. Niestety teledysk był i jest traktowany przez wytwórnie jako chwilówka, robimy płytę, gramy teledysk, płyta się sprzeda, teledysk kosz. Przykre ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...