Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@PowerTV: wiem wiem, oglądam was regularnie, gratulacje za bardzo bogatą playlistę, naprawdę robi wrażenie. jednak jakość na 13E jest bardzo słaba i trzeba się nad tym zastanowić, nie mówię już tylko o samym bardzo niskim bitrate ale też o pojedynczych klipach (teledysku Dr. Albana - it's my life" nigdy nie odważyłbym się puścić dla ludzi w takiej jakości). może i bitrate audio się poprawił ale każdy teledysk ma inną jakość źródłową i często nie brzmi to dobrze. nie wspominając o jakości wideo gdzie najmniejszy ruch uaktywnia masę pikseli.

 

dla mnie STARS jest wzorem godnym do naśladowania jeśli chodzi o jakość AUDIO i WIDEO starszych teledysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV: wiem wiem, oglądam was regularnie, gratulacje za bardzo bogatą playlistę, naprawdę robi wrażenie. jednak jakość na 13E jest bardzo słaba i trzeba się nad tym zastanowić, nie mówię już tylko o samym bardzo niskim bitrate ale też o pojedynczych klipach (teledysku Dr. Albana - it's my life" nigdy nie odważyłbym się puścić dla ludzi w takiej jakości). może i bitrate audio się poprawił ale każdy teledysk ma inną jakość źródłową i często nie brzmi to dobrze. nie wspominając o jakości wideo gdzie najmniejszy ruch uaktywnia masę pikseli.

 

dla mnie STARS jest wzorem godnym do naśladowania jeśli chodzi o jakość AUDIO i WIDEO starszych teledysków.

 

2 dni temu w końcu dostaliśmy w lepszej jakości teledysk Dr Albana - It's my life. Brzmi i wygląda dobrze.

 

Bitrate na satelicie zostanie podniesiony, jak tylko uruchomimy reklamy na szeroką skalę. Stanie się to jeszcze przed wakacjami. Wtedy będzie to miało uzasadnienie biznesowe. Teraz gramy rozrywkowo i promocyjnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.../- w sobotę na godzinę 17 przenoszę BEST NOW które było o 11 a w to miejsce BEST OLDIES
:lol2:

Postępowanie Oprawcy z BEST OLDIES i jego spamowanie dla mnie niezrozumiałe, ale ja się nie znam, jestem tylko oglądaczem. W pewnym radiu jest wieczorna audycja "Przeboje Zawsze Młode" i tam mam to co lubię :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazon, ale o co chodzi? O 7 rano źle - ok, o 22 źle - ok, ale w niedzielę o 11 to jest zła godzina?? Wszyscy powinni już wstać i przebywać jeszcze w domu :)

 

Mnie osobiście godzina 11 w weekend bardzo odpowiada, ale mam jeszcze małe pytanie, czy o 22 w niedzielę BEST OLDIES zostaje czy jest usuwane? A jeśli jest usuwane to co będzie w zamian? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ja BO mocno kibicuję od samego początku. Dla mnie takie pasmo to podstawa stacji muzycznej nastawionej w większości na starą, dobrą muzykę. :) Ale jak wiadomo z polskim widzem różnie bywa, tym bardziej teraz, gdy zasięg, a co za tym idzie, oglądalność mocno Wam się zwiększa, obawiam się, że BO będzie miało jeszcze trudniej się utrzymać (sprawa z BEST EURODANCE zdaje się to niestety potwierdzać)...

W każdym bądź razie ja oglądam i kibicuję, choć niewiele to może pomóc, skoro nie mam telemetru... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koniecznie trzeba ci załatwić jakiś telemetr no, tu nas jeden miły Pan z tej istotnej firmy na literę N podczytuje to może się zlituje i cię jakoś do badania zaciągnie? :lol2:

A poważnie, widz starsowy jest bardziej oldies niż eurodance, to jest pewne więc jestem dobrej mysli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...