Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby jeszcze poprzełączać na DVB-S2 i poustawiać ładne FEC to nagle... ;p ... no ale to już faktycznie offtopic.

Sorry STARS.TV ;p

 

DVB-S2 i Ładne FEC 7/8 i mała chmurka czy słaby deszczyk i ciemność przy antenie 80cm rzadko a przy 60cm bardzo często (duża liczba abonentów posiada niestety taki rozmiar anteny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w zamian? W czwartek o 22 BEST 3, w sobotę na godzinę 17 przenoszę BEST NOW które było o 11 a w to miejsce BEST OLDIES.

 

@Sentorio, tak - w telewizji komercyjnej która nadaje w systemie FTA i utrzymuje się tylko z emisji reklam jedynym czynnikiem decydującym o tym co jest a co spada jest oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że po raz kolejny fani eurodance są odsyłani z kwitkiem i nie przysługuje im nawet 1 godzina w tygodniu. nie mam telemetru to się nie liczę.

 

sobotnie pasmo zlikwidujcie ale błagam, przesuńcie czwartkowe BEST EURODANCE na godzinę, która nie ma znaczenia dla telemetrów, Nielsena i reklamodawców, np. na 3 albo 4 w nocy... zacznę nagrywać sobie i jak będę miał ochotę to sobie włączę "czystą esencję ED" bez współczesnego dance Lady Gagi, Rihanny, itp. BŁAGAM, zróbcie to z szacunku dla pozostałych fanów EURODANCE, którzy mają możliwość korzystania z dekoderów z twardym dyskiem... przecież nic Was to nie kosztuje o 3. w nocy w środku tygodnia... a ktoś będzie zadowolony z dobrej playlisty w bardzo dobrej jakości. jak do tej pory było rewelacyjnie. szkoda, że tak szybko się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotus, życie... przecież ja jestem dość rozsądnym facetem (tak mi się czasem wydaje) i jeśli wywalam to pasmo to nie dlatego, że ma ono świetną oglądalność a mi coś odbiło. No niestety nie ma :(

Przykład: sobota, czas 16-17 trwa BEST 90's oglądalność na poziomie 23.000 amr.

Godzina 17.01 zaczyna się BEST EURODANCE, amr na poziomie 2.300

Godzina 18.00 zaczyna się BEST PARTY, amr na poziomie 18.000

Każdy sensowny kierownik projektu zrobiłby to co ja właśnie zrobiłem. No po prostu nie idzie, nie ten widz, może nie ta telewizja, cokolwiek. Ale ja nie mogę się cieszyć, że eurodance miał 2.300 amr bo mam w głowie, że właśnie dostałem w plecy 21.000 amr!

 

Generalnie notujemy teraz kosmiczne jak dla nas wyniki oglądalności i teraz w większej skali dopiero widać jaka jest siła tego pasma. Bo gdy skala była mniejsza to tu 3000 a tam 1200 to przypadek, ktoś poszedł z psem na spacer itd. Było gdybanie a teraz widać :( A co najlepsze, przecież numery eurodance chodzą u nas od zawsze w best dance czy best party a te pasma mają bardzo dobre wyniki. Gdzie więc jest problem? Największe hity eurodance poprzeplatane z innymi gatunkami wchodzą jak w masło, kumulacja tylko takiej muzy w ciągu godziny kładzie oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że po raz kolejny fani eurodance są odsyłani z kwitkiem i nie przysługuje im nawet 1 godzina w tygodniu. nie mam telemetru to się nie liczę.

 

sobotnie pasmo zlikwidujcie ale błagam, przesuńcie czwartkowe BEST EURODANCE na godzinę, która nie ma znaczenia dla telemetrów, Nielsena i reklamodawców, np. na 3 albo 4 w nocy... zacznę nagrywać sobie i jak będę miał ochotę to sobie włączę "czystą esencję ED" bez współczesnego dance Lady Gagi, Rihanny, itp. BŁAGAM, zróbcie to z szacunku dla pozostałych fanów EURODANCE, którzy mają możliwość korzystania z dekoderów z twardym dyskiem... przecież nic Was to nie kosztuje o 3. w nocy w środku tygodnia... a ktoś będzie zadowolony z dobrej playlisty w bardzo dobrej jakości. jak do tej pory było rewelacyjnie. szkoda, że tak szybko się skończyło.

 

Lotusie zapraszamy do oglądania i nagrywania pasma Extra Klasyka w Power TV.

To zaskakujące, bo eurodance wycofało TV Disco, a teraz także Stars TV. A nam rośnie AMR, m.in. dzięki eurodance. Nie sprawdziły się u nas testowe pasma z Michaelem Jacksonem i Madonną. Tak jak pisze kolega Stars - nasze kanały mają inny typ widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS: no zrozumiałem, że kumulacja ED przytłacza przeciętnego Kowalskiego a jeszcze jak jest sobota to już stacji się to kompletnie nie opłaca. ja wiem, że chciałeś dobrze ale nie da się ponegocjować tego jednego jedynego razu w tygodniu w jakichś innych godzinach? ostatecznie w środku nocy? czy to byłby duży problem? dużo ludzi korzysta z twardych dysków w dekoderach a nigdzie indziej w takiej jakości nie ma Eurodance...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...