Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tim, czepiasz się. "12" to oczywiście bezpieczna opcja, uważam, że nie gram teledysków których nie może zobaczyć dwunastolatek. Natomiast nie mam zamiaru tracić połowy życia na definiowanie, że są teledyski dla siedmiolatków i dla dwulatków. Tym bardziej, że nie jest to moja grupa docelowa, STARS.TV jest adresowana dla widzów 25+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS: Dlaczego się czepiam? Ja tylko pokazałem, że całe to znakowanie to jedna wielka fikcja. Po prostu w całym tym znakowaniu chodzi tylko o to, aby "coś" było na ekranie (byleby tylko KRRiT się do nas nie przyczepiła :lol: ), a czy ma to jakikolwiek sens - kogo to obchodzi? Zresztą było już wiele podobnych przykładów przytoczonych tutaj na forum, jak np. idiotyczne znakowanie emitowanego materiału w zależności od godziny nadawania audycji. To już w ogóle totalny absurd, bo np. film dla dzieci wyemitowany o 10:00 zostałby przez tych nadawców oznakowany jako "dla wszystkich", ale już powtórka tego samego filmu wyemitowana po północy zostałaby przez tych nadawców oznaczona jako "dla dorosłych". :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to oznaczenie wiekowe nie ma sensu. Od ponad roku nadaje na polski rynek bez oznaczenia wiekowego, czy myślisz, że komuś zrobiłem krzywdę i jakieś dziecko teraz spać po nocach nie może?? W Czechach jest dobry system, jeśli nadajesz faktycznie coś "mocnego" o odpowiedniej godzinie to wyświetlasz na początku czerwoną kropkę czy co oni tam mają i tyle. Świecenie całą dobę "12" na ekranie jest słabe, no ale nie ja to wymyśliłem, ja się muszę jedynie zastosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobry pomysł z tym Facebookiem. Tylko stałe głosy być powinny, bo czasami można zrobić tak, że można dopisać swoją opcję do ankiety.

 

Nie nie, zupełnie nie chodzi o te ankiety. Tych już zresztą na Facebooku nie ma. Są takie aplikacje. Wchodzi się na osobną stronę na fanepage'u i tam oddaje swoje głosy. Coś takiego jak tu https://www.facebook.com/eskaTV/app_558655510851007 4Fun.TV miało kiedyś fajniejszą aplikację do głosowania, ale nie mogę teraz tego znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad roku nadaje na polski rynek bez oznaczenia wiekowego, czy myślisz, że komuś zrobiłem krzywdę i jakieś dziecko teraz spać po nocach nie może??

Ja wiem, że nie, ale może panowie z KRRiT to właśnie skrupulatnie sprawdzają. :wink: I Ty się dziwisz, że tak długo czekasz na tę polską koncesję? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skandal! Dali Wam koncesję w 5 minut i nawet nie raczyli Was skontrolować przez te 14 miesięcy? To lenie! Na szczęście nasza KRRiT się nie obija jak tamten pasożytniczy twór. U nas nie dość, że wymyślili fajne znaczki wiekowe, wybrali nam ekstra programy do DVB-T, to zawsze przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji wszystko bardzo dokładnie sprawdzają. To wszystko z myślą o obywatelach, tak więc bądź wyrozumiały. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz, mamy jakiś przedpotopowy dekoder dawnej n i epg jest :)

 

a więc jednak. dekoder byłej 'n' w porównaniu z Pace od C+ to jak mercedes i polonez. no ale nieważne - najważniejsza jest muzyka :) może przy następnej umowie zamienię Pace na dekoder ADB to się pojawi EPG.

 

swoją drogą STARS - jak Ty dajesz radę siedzieć na forum SK 24/7 ? :) ja wiem, że marzenia się spełniają i robisz to co zawsze chciałeś robić ale zostaje Ci czasem trochę czasu na życie prywatne ? :) to ja mam wyrzuty sumienia przez moją drugą połowę, że często włączam STARS i się udzielam na forum SK mimo 30 lat skończonych :) ale jak włączam kanał 226 to czuję się prawie jak dzieciak w 1994 przed MTV EUROPE i nic na to nie poradzę :)

 

nie mogę się już doczekać jutra, godziny 17.00 i pasma Best Eurodance. przepraszam, że wczoraj nie oglądałem ale nie udało się po prostu. zwykle staram się Was włączać również na reklamach, żeby wskaźniki dobrze się trzymały :)

 

playlista na jutrzejszy Eurodance już ustalona? mam cichą nadzieję, że zobaczę kiedyś George'a Michael'a - "Killer (Papa was a Rolling Stone)" i The KLF - "Last train to trancentral" ... fajne kawałki i teledyski, odstają od typowego eurodance'u. kiedyś widziałem u was 2 razy Killer'a - może jeszcze mi się uda w tym paśmie :)

 

tak czy siak @STARS zrobiłeś kawał dobrej roboty i tak trzymać. kiedy startuje BEST 90's? od lutego? rewelacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu dużo pracuje od ponad roku, jak się chce kupić tego wypasionego merca to nie ma przebacz :) a jak i tak siedzę przy kompie to czemu mam nie zaglądać na forum? :)

Best 90's od lutego.

GM z Killerem chodzi normalnie w playliście.

Playlista jest już na następny czwartek, to nie piaskownica... to poważna robota, w żadnej dużej redakcji nie programuje się z dnia na dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...