Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaaa. Nawet nie wiedziałem, że podają to w takich danych tzn. wiem, że są podawane zestawienia oglądalności kanałów w DVB-T, ale nie sądziłem, że w takim zestawieniu też to podają. W sumie trochę bez sensu bo ileż jest tych kanałów w naziemnej telewizji na 120 w tym zestawieniu. :) Nawet nie liczę MUX-a 4 bo wiadomo, że mało kto korzysta z płatnego multipleksu do tego mobilnego.

 

Widze, że Disco ma całkiem nieźle bo 0,01 i 0,02. Ciekawe jak będzie ze STARSAMI. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z naszą KRRiT - ostrzegałem Was

 

U nich wszystko trwa ze 3 razy dłużej niż w cywilizowanym, europejskim kraju, bo ważniejsze są oznaczenia wiekowe na materiałach VOD czy udział audycji europejskich w kontencie VOD itp. bzdury

A oni mieli zapędy do kontrolowania rynku w Europie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę takie "mądrości" to nie wiem czy walnąć facepalma, czy się zacząć śmiać.

Informacja "za chwilę" to INFORMACJA a nie autopromocja. Tak samo jak choćby w TVN24, spójrz w lewy dolny róg. Autopromocja to "zapraszamy na...", a informacja jest sucha, teoretycznie niczego nie sugerująca. Dziękuję, dobranoc.

Na przyszłość najpierw sobie poczytaj ustawę medialną i czym wg tejże ustawy jest autopromocja, a dopiero później się wymądrzaj. Według twojej idiotycznej teorii nadawcy równie dobrze mogliby wrzucać podczas audycji belki (czy napisy pod logo) typu: "dziś o 20:00..., w środę o 15:00... itp." (tak jak to robili przed uch[beep]em ustawy), no bo przecież to także "informacje" i brak w nich słowa "zapraszamy". :lol2:

 

Art. 4. pkt 23

Autopromocją jest każdy przekaz pochodzący od dostawcy usługi medialnej mający służyć bezpośrednio lub pośrednio promocji jego audycji, towarów lub usług;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do belki "teraz..." to zgoda, bo pokazuje ona widzowi co jest emitowane obecnie, a nie promuje tego, co ma być nadawane w danej stacji w przyszłości (wiele stacji emituje taką belkę np. po przerwie reklamowej). Natomiast nie zgodzę się co do belki "za chwile..." - bo jaka niby jest różnica między taką belką (np. "za chwilę film X"), a belką typu "dziś o 12:00 film X"? I jedno i drugie promuje przecież przyszłą audycję na danej stacji. Co do planszy z programem dnia, to także się nie zgodzę - po uch[beep]u ustawy żadna stacja nie nadaje już plansz z programem dnia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok żeby nie debatować za długo, planszy z programem nie będzie a belka next będzie. Będę łamał ustawę? Wątpię, Wszyscy tak grają i jakoś nikogo z tego tytułu krrit nie ściga :) bo to legal, serio. Ale nie będę się spierał.

 

P.s

No i już wszystkie stacje radiowe powinni zamknąć, dj podają często kilka piosenek do przodu a jakoś jingla autopromocja przed tym nie słychać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w swoim czasie. Za ileś tam lat będzie tak, że BEST DECISION będzie miało 5,6 mln widzów, BEST NOW 2,5 mln, a BEST CHART 6 mln. Ehh, rozmarzyłem się. :lol2::lol2:

 

Za ileś tam lat to nie będzie tyle Polaków, jak tak dalej będzie się rozwijać kryzys demograficzny ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS, no przecież Ciebie nie zakabluję do KRRiT, bo co bym później oglądał. :lol2: A tak serio, to na kanałach muzycznych taka belka akurat mi nie przeszkadza (a wręcz jest nawet wskazana, bo wiadomo co będzie grane dalej). Takie belki denerwują mnie tylko i wyłącznie na kanałach ogólnych, bo zaśmiecają niepotrzebnie ekran (każdy zainteresowany widzi w EPG, gazecie czy internecie co będzie nadawane "za chwilę" na takiej stacji).

EOT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars.tv znów pojawiło się pośród wymienionych przeze mnie kanałów w temacie "Telewizyjny kanał 2013 roku". Ciekawe czy w tym roku też zostanę zbesztany :lol: Dobrze, że nie palicie na stosie, bo już rok temu by mnie nie było A ilu użytkownikom słoma z butów wyszła, to już bania mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście będę wrzucać w swoim dekoderze Starsa, mama podobnie. A wiadomość o braku reklam od 21 - jeszcze lepiej ;). Coś ta starsza muzyka coraz bardziej mi się podoba :D

 

Teraz takie pytanie - dostaliście już od KRRiT polską koncesję na nadawanie? Bo na początku w podsumowaniu tego na swoim blogu (link w podpisie) napisałem, że otrzymaliście, ale 10 minut po publikacji coś mnie wzięło i teraz jest, że za niedługo otrzymacie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...