Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jakie DD 5.1?? Koz, wiesz co wypełnia 90% anteny STARS.TV? KLASYKA :) W takich materiałach czasem jest problem ze zwykłym stereo a Ty o 5.1 marzysz? Aby mieć prawdziwe 5.1 to z takim dźwiękiem trzeba materiał nakręcić. Takich teledysków nie ma. W MTV Live HD gają dużo koncertów więc u nich ma to sens, u nas żadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2::brawo:

 

Dobra, podliczam powoli głosy na TOP PARTY WSZECH CZASÓW, normalnie Coco Jambo wygra chyba :jupi:

 

Naprawdę? Oddałem na to swój głos. :jupi: Obstawiam, że wojna tyczy się między Macareną, Coco Jamboo i Lambadą. :lol2:

 

Dyrektorze, a gracie Vengaboys "Boom Boom Boom Boom"? Oddałem na to swój głos bo dla mnie to taneczny hicior z czasów szkoły, ale nie miałem jeszcze okazji zobaczyć u Was. Jeśli dobrze pamiętam to widziałem jedynie "We're going to Ibiza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flis, ja decyduję o tym co gram w sensie muzyki, Atmedia decyduje czym wypełnia bloki reklamowe, nic mi do tego (pod warunkiem, że nie reklamują konkurencji :) )
Ale przejadłem się tą reklamą, na Top wszech czasów miałem tv wyrzucić przez okno :mrgreen: ale potem stwierdziłem że gdzie ja stars będę oglądał w dobrej jakości :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2::brawo:

 

Dobra, podliczam powoli głosy na TOP PARTY WSZECH CZASÓW, normalnie Coco Jambo wygra chyba :jupi:

 

Naprawdę? Oddałem na to swój głos. :jupi: Obstawiam, że wojna tyczy się między Macareną, Coco Jamboo i Lambadą. :lol2:

 

Dyrektorze, a gracie Vengaboys "Boom Boom Boom Boom"? Oddałem na to swój głos bo dla mnie to taneczny hicior z czasów szkoły, ale nie miałem jeszcze okazji zobaczyć u Was. Jeśli dobrze pamiętam to widziałem jedynie "We're going to Ibiza".

 

Te kawałki mogą być w pierwszej dziesiątce Top Party, dodałbym jeszcze Dr Albana It's My Life :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autopromocja wg ustawy medialnej może być nadawana tylko pomiędzy audycjami, więc po przejściu na polską koncesję te belki ("next" czy "za chwilę") z teledysków powinny w ogóle zniknąć. :wink: No ale skoro taka Eska, TVN czy Polsat do ustawy się nie stosują i włos im z głowy nie spada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, podliczam powoli głosy na TOP PARTY WSZECH CZASÓW, normalnie Coco Jambo wygra chyba :jupi:
Nie lubię tego numeru :mrgreen: Za bardzo okiełznane.
Gram chyba ze 4 numery Vengaboys, Boom Boom na 100% :)
TV.DISCO ma dużo wideoklipów "Vengaboys", w 2011 zrobili specjalne pasmo z tą kapelą, chyba trwało 30/40 min. - wszystkie piosenki wtedy nagrałem. A teraz już nie puszczają "Vengaboys".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...