Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Porównaj sobie to co leci na STARS ,a co leci na 4FunTv, to zobaczysz czym się różni prawdziwa muzyka od pseudo muzyki.Na pewno prawdziwą muzyką nie jest aktualnie lecące na 4Fun One Direction ...

Porównuję ich nawet do Polo TV - dla mnie wszędzie jest muzyka, różnią się tylko gatunki. Tak jak masz film - komedia, romans, thriller czy horror. Czytając takie dyrdymały można dojść do wniosku, że na weselach nie tańczymy przy muzyce, a lecz tupiemy do stukania instrumentów muzycznych i jakichś skowytów "wokalistów"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niektórzy tego po prostu nie rozumieją i tworzą się chore podziały. Muzyka to muzyka, jednemu się podobają hity z lat 80, drugiemu komercyjne bum cyk cyk. Muzyka się zmienia, ale pozostaje muzyką. Nie będzie wałkowane w kółko to samo, idą nowe trendy, społeczeństwo się zmienia itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej szansy, zapewne konkursu na kolejny kanał muzyczny w dvb-t już nie będzie. Ale jeśli się mylę to wystartujemy :)

A rozważaliście nadawanie w cyfrowym multipleksie, ale radiowym? Wiadomo, że teraz wielu komercyjnych radiowych nadawców jest negatywnie nastawionych do cyfrowego nadawania. Podobnie było z telewizją cyfrową, ale po sukcesie Eski TV, Polo TV, czy nawet ATM Rozrywki nastawienie nadawców mocno się zmieniło, więc nie jest wykluczone, że podobnie będzie z radiem. ;) No, i warto pamiętać, że cyfrowe radio będzie miało pewną przewagę nad cyfrową telewizją - przy większym zasięgu będzie tańsze w nadawaniu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest szansa, że kiedyś STARS.TV zawita w kolejnych multipleksach DVB-T. Taki kanał powinien być dostępny zawsze i wszędzie - kanał muzyczny z prawdziwego zdarzenia.

 

Lepiej , żeby STARS.TV nie startował ani teraz , ani później w konkursie na MUX telewizji naziemnej, bo wtedy ten kanał musiałby zmienić koncesję czeską na polską i musiałby nadawać 12 minut reklam na godzinę programu, co mi zbytnio nie pasuje w takiej stacji TV jak STARS.TV ( co do 33 % polskiej muzyki nie miałbym zastrzeżeń).

 

@STARS,TV Macie już może w swojej bibliotece muzycznej Massive Attack "Teartrop", "Splitting The Atom " ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej , żeby STARS.TV nie startował ani teraz , ani później w konkursie na MUX telewizji naziemnej, bo wtedy ten kanał musiałby zmienić koncesję czeską na polską i musiałby nadawać 12 minut reklam na godzinę programu, co mi zbytnio nie pasuje w takiej stacji TV jak STARS.TV
Wcale by nie musieli nadawać 12 minut reklam. Mogliby mniej. A tak poza tym obecne 10-11 minut Ci nie przeszkadza, a zaledwie minuta więcej już tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiking, ja po 13 latach z radia uciekłem, na chwilę obecną nie mam ochoty znowu robić radia, robię tv i mi się podoba :lol2:

 

Zawsze można zatrudnić nową ekipę do robienia radia - jeżeli nadawanie w NRC (naziemnym radiu cyfrowym) by się wam opłacało to nie wiem, czemu macie w to nie wejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zejdźcie na ziemię, jakie radio??? Ja tu mam telewizję w powijakach! STARS.TV musi się jeszcze długo osadzać na rynku aby faktycznie się osadzić. Więc w żadne radio bawić się nie będziemy. A jak kiedyś się zorientujemy, że mamy za dużo pieniędzy to sobie Starsy tematyczne porobimy czy coś... a nie radio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...