Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, nie chciałem dowalić , ale popatrzcie na anglików na 28,5 E mają 22 kanały muzyczne, ostatnio 7 odkodowali i wszystkie w dvb-s !!

Faktycznie, powinni się wstydzić, że w tak cywilizowanym kraju nadal korzystają z przestarzałego i dużo mniej wydajnego standardu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zabierałem głosu już dawno, ale teraz, prawie po roku funkcjonowania (ciążę macie już za sobą :rofl: ) nadal twierdzę, że jesteście najlepszym kanałem muzycznym w Polsce!!! [beep]y (narzekacze) zawsze się znajdą (w końcu to Polacy :crazy: ), ale @STARS.TV - robicie naprawdę najlepszą muzyczną tv w Polsce. Tak twierdzę po 9 miesiącach oglądania i słuchania (tak słuchania, bo zastępujecie mi radio - wyłączam tv, włączam wieżę i słucham). Tak trzymać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalna pochwała administratorska za bardzo rzadki klip do Formacji Nieżywych Schabuff - Klub Wesołego Szampana (wersja już z Olkiem Klepaczem, ale nad wyraz mu się udała). Klip jest perełką nie do zobaczenia nigdzie indziej, nawet na YouTube, wczoraj wieczorem się przewinął (nie pierwszy raz, ale akurat teraz pamiętałem, aby napisać post ;) ). Następnym razem sobie nagram i wytnę audio, żeby wrzucić na MP3 :P Bez wątpienia nie jest to jedyna taka perełka i to jeden z wielu powodów dlaczego warto oglądać STARS.TV :brawo:

 

BTW jak już piszę: macie coś Kombi (przez jedno "i", tj. z lat .80 ze Sławkiem Łosowskim, a nie to coś obecnie :P )? Do upolowania w archiwach TVP powinien (teoria) być klip do Nietykalnych i do Nie ma jak szpan, ale to drugie chyba nie było za dużym przebojem :/

 

EDIT: I jeszcze może coś Daabu? Serce jak ogień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin, ja od dawna się domyślałem, że Ty jesteś dziwnym gościem... wszyscy piszą "ale beznadziejna wersja" a Tobie się podoba :lol2: Kiedy masz jakieś urodziny czy imieniny? To w ramach prezentu podeślę to audio :)

 

Ze starym Kombi niestety jest krucho, NIE MA JAK SZPAN, SŁODKIEGO MIŁEGO ŻYCIA. A Daabu mamy oczywiście ich największy hicior czyli "Ogrodu Serce".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelony nie gramy a Bałkanicę gramy. Przy okazji Bałkanicy wychodzi problem naszej rozpoznawalności... Piersi same się wydają więc dzwonimy do menagera formacji - "Dzień dobry, tu STARS.TV, chcemy grać Bałkanicę, nie macie nic przeciwko? No jasne, grajcie grajcie ale STARS.TV? kto Wy jesteście? Polska nowa tv muzyczna? Oooo..."

 

Hmm więc skoro ludzie z branży nas nie rozpoznają to jeszcze wiele pracy przed nami.

 

p.s.

nie wszyscy z branży nas nie rozpoznają, może niebawem będzie pierwszy patronat z dużą wytwórnią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelony nie gramy a Bałkanicę gramy. Przy okazji Bałkanicy wychodzi problem naszej rozpoznawalności... Piersi same się wydają więc dzwonimy do menagera formacji - "Dzień dobry, tu STARS.TV, chcemy grać Bałkanicę, nie macie nic przeciwko? No jasne, grajcie grajcie ale STARS.TV? kto Wy jesteście? Polska nowa tv muzyczna? Oooo..."

 

Dlaczego musicie pytać? Nie rozumiem tego. Przy okazji sprawdziłem co to za piosenka i już wiem, że to mega kaszana z ESKI którą katują co 2 godziny, a ja w pracy muszę tego słuchać. Obym na to nie trafił w STARSIE. :lol2:

 

p.s.

nie wszyscy z branży nas nie rozpoznają, może niebawem będzie pierwszy patronat z dużą wytwórnią :)

 

Może cosik zdradzicie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaszana jakich mało, naprawdę. :D Ja tak cierpię kiedy w pracy muszę słuchać ESKI. Gdy jest tylko okazja to zaraz zmieniam. To radio skutecznie zniechęca do tego typu kawałków przez częstą emisję. Specjalnie sprawdziłem i dziś między 14, a 22 były 4 emisje "Bałkanicy". Na szczęście dziś ustawiłem RMF. :D

 

To skąd Wy tą Bałkanice bierzecie? YT? Powinni chyba podesłać teledysk i jeśli juz macie to bez problemów gracie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piersi same się wydają więc dzwonimy do menagera formacji - "Dzień dobry, tu STARS.TV, chcemy grać Bałkanicę, nie macie nic przeciwko? No jasne, grajcie grajcie ale STARS.TV? kto Wy jesteście? Polska nowa tv muzyczna? Oooo..."

 

Hmm więc skoro ludzie z branży nas nie rozpoznają to jeszcze wiele pracy przed nami.

Mogłeś podpytać tego menagera jakie polskie kanały muzyczne kojarzy. Pewnie by była taka odpowiedź: No znam VIVĘ, MTV... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...