Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dyrektor w kilku hotelach na świecie już był ale, że takie cuda w Bułgarii będą to się nadziwić nie może...

 

Pokój z tarasem, no i na tym tarasie free wi-fi 65Mbps???? Jakieś żarty :) Czyli tak, taras, piwko, fajeczka i STARS w tle. Jeszcze ich namówię żeby w telewizorze hotelowym włączyli :lol2:

 

p.s.

szum fal sprzyja myśleniu, chyba coś pozmieniamy od października, na lepsze oczywiście :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się doczekamy takich kanałów, gdzie logo pojawia się przy starcie filmu i po 10 sekundach znika jak to jest w USA?

To samo znaczek TV16 i po 5 sekundach znika.

 

A u nas, jedno i drugie 24/7 wypala na obrazie.

 

Chyba nigdy, bo KRRiT straci wtedy kolejny element do kontroli i czym ona biedna będzie się wtedy zajmować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żebyś wiedział, dokładnie przyjechałem tu samochodem :) Zawsze świata widzę tyle co na lotnisku Okęcie i w miejscu docelowym. A teraz chciałem zobaczyć więcej :) Są ciekawe spostrzeżenia, na Słowacji i Węgrzech jeździ się bardzo przepisowo bo można zapłacić mandat 700 euro :) W Rumuni i Bułgarii jeździ się tak przepisowo jak w Polsce... Do tego radia posłuchałem, zobaczyłem jakąś Bułgarską telewizję muzyczną - beznadziejnie grają :lol2: i wyprawę można będzie zaliczyć do ciekawych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale nie wyobrażam sobie jechać samochodem. To jest męka.

Wolę polować na tanie bilety lotnicze, np do portugalii w dwie strony za 10 euro osoba, raz mi się trafiło.

Ewentualnie jak potrzebuję to na 1, 2 dni auto wynająć.

 

W Bułgarii słabo grają, no to może ślij swoje CV i będziesz przesyłał im świetną playlistę. Może namów szefostwo, żeby zrobić nowy kanał, tym razem wersja Bułgarska (taka sama jak polska, tylko tamtejsze reklamy) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo życie jest tylko jedno i trzeba je najlepiej wykorzystać :).

 

W 2011 roku jak byłem w Grecji to w TV w hotelu ze stacji muzycznych była równie słabo grająca Viva Germany. A po południu programy odmóżdżające. To dopiero tragedia.

 

Zauważyłem również, że sporo ludzi nie zna Waszej telewizji. Bo czytając różne komentarze, sporo osób pragnęliby stacji puszczającej najlepsze hity z dawnych lat, ale nie wiedzą, że mamy taką telewizję w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, to że mało znają nas w Europie to pikuś, problem w tym, że mało znają nas w Polsce :( Budowanie marki telewizyjnej na rynku to lata całe, oczywiście można proces przyśpieszyć i wrzucić np. milion złotych w kampanię reklamową outdoor, radio, prasa no ale nie mamy dziś tego miliona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak sobie to wyobrażasz, że stare teledyski mają być w Full HD? W tamtych czasach teledyski nie były kręcone w zbyt dobrej jakości. To czego wymagasz? Dodatkowo nadawanie na TP. DVB-S2 jest tańsze niż na DVB-S, do tego coraz więcej ludzi posiada dekoder HD (Cyfrowy Polsat - 73%, NC+ nowi to tylko HD, po N-ce też wszyscy HD, po Cyfrze to tak też będzie z 90%) a do tego jest na rynku sporo tanich dekoderów HD. Nie ma co narzekać , że Stars.TV nadaje na TP. DVB-S2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba było nie pchać kanału w jakości vhs na transponder dvb-s2, czysta głupota, co innego gdyby był full hd

jak ktoś ma 4 konwertery na talerzu to po co mu taki stars tv, skoro jest cała masa zagranicznych, przy których stars leży i kwiczy :P

 

To trzeba było im dopłacić za nadawanie w DVB-S ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djrafik, chciałeś mi dowalić.. ok, rozumiem. Ale nie przemyślałeś dobrze wpisu i nie wyszło :)

 

Gdyby tylko ludzie mogący odbierać dvb-s2 wiedzieli o STARS.TV to byłbym bardzo zadowolonym facetem. Czasy się zmieniają, dekoderów dvb-s2 z każdym dniem przybywa a nie ubywa, to dzisiaj już większość rynku :)

 

A czy STARS leży i kwiczy w stosunku do zagranicznych kanałów muzycznych? Być może. Ale ja robię telewizję na polski rynek i na tym rynku doprawdy nie mam się czego wstydzić. Dookoła wielkie koncerny medialne które np. w jednym z największych polskich kanałów muzycznych pozwalają sobie na ściąganie klipu z YT w dodatku z grafiką ekranową innego kanału i emitowanie tego na wizji? No bez jaj :)

 

Kolejny temat, 4 konwertery? Chłopie, niewielu Polaków ma dwa a Ty piszesz tu o 4.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba było nie pchać kanału w jakości vhs na transponder dvb-s2, czysta głupota, co innego gdyby był full hd

W obecnych czasach nadawanie z transpondera w DVB-S jest czystą głupotą - moim zdaniem najlepszą opcją byłoby jak najszybciej przełączyć wszystkie transpondery na 13E z DVB-S na DVB-S2 - przynajmniej więcej miejsca na transponderach, po takim zabiegu by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zbyt wielki problem. Kilka podstawowych kanałów w DVB-S a reszta przełączona do DVB-S2. Przecież można by było do tego wyłączyć niektóre kanały SD. Abonenci byłej N-ki i wszyscy nowi klienci NC+ mają wyłącznie dekodery HD. Cyfrowy Polsat chwalił się jakiś czas temu, że 73% abonentów posiada dekodery HD - ten procent z całą pewnością wzrósł. W Cyfrze+ widać, że mało kto został z dekoderem SD. Problem by był dla tych, co mają własny dekoder SD np. tylko do odbioru FTA. Ale nie o tym niniejszy temat ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie chciałem dowalić , ale popatrzcie na anglików na 28,5 E mają 22 kanały muzyczne, ostatnio 7 odkodowali i wszystkie w dvb-s !!

niektórzy oglądają na tunerze komputerowym, a na wymianę sprzetu jeszcze za wczesnie, jeśli chodzi o muzyczne, bo w s2 nadaje tylko jeszcze mooz dance hd na 0,8 W, a starsa przynajmniej można podejrzeć w necie, dobre i to :brawo::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...